Safiiritiikerin Kilpailukeskus

ERJ 13.12.2019 kutsut 71-120

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen ERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 29.01.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. 50 cm
2. 60 cm
3. 70 cm
4. 80 cm
5. 90 cm
6. 100 cm
7. 120 cm
8. 150 cm

Tulokset päivitetty 18.11.2019 klo 10:05

luokka 1. 50 cm (4 sijoittunutta)
1. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
2. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Hämyinen
3. Serena (VRL-09334) - Jeilin Hukka&Härmäys VH18-018-1153
4. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
5. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452
6. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
7. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
8. Siguri (VRL-11290) - Sinette VH19-018-0604
9. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
10. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
11. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
12. Vibaja (VRL-00727) - Haverforth Jac
13. Siguri (VRL-11290) - Valkasointu VH19-018-0759
14. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
15. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Aprikoosi
16. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
17. Serena (VRL-09334) - Runon Kuutomu VH18-018-0283
18. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida

luokka 2. 60 cm (4 sijoittunutta)
1. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
2. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
3. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
4. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
5. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
6. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
7. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452
8. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
9. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
10. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida
11. Sorel (VRL-00884) - Fios Gláin
12. Serena (VRL-09334) - Jeilin Taikahinen VH17-018-2250
13. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
14. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
15. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
16. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
18. Siguri (VRL-11290) - Valkasointu VH19-018-0759
19. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
21. Siguri (VRL-11290) - Sinette VH19-018-0604
22. Vibaja (VRL-00727) - Haverforth Jac

luokka 3. 70 cm (4 sijoittunutta)
1. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
2. Vibaja (VRL-00727) - Cathreinwr Emrick
3. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
4. Siguri (VRL-11290) - Volkan Memori VH16-018-0776
5. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Hallas VH16-018-2120
6. Serena (VRL-09334) - Helmiahon Kuka Kummittelee VH18-018-0724
7. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
8. Vibaja (VRL-00727) - Pentryllaeth Aeres
9. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
10. Uppe (VRL-11253) - Tuliniityn Cornelia
11. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
12. Saaga (VRL-14712) - Santiago Z
13. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
14. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
15. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas VH19-057-0007
16. Vibaja (VRL-00727) - Minyrallt Madlen
17. Serena (VRL-09334) - Roscoff Buttons VH18-027-0003
18. Saaga (VRL-14712) - Ivory du Rotch Z
19. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
20. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
21. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
22. Sorel (VRL-00884) - Fios Gláin
23. Saaga (VRL-14712) - Lime de Rouge Z

luokka 4. 80cm (5 sijoittunutta)
1. Siguri (VRL-11290) - Joikumaan Hilla VH19-018-0975
2. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
3. Siguri (VRL-11290) - Mysteria VH19-018-0606
4. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
5. Kioja (VRL-13006) - Kaunon Vipivipi VH18-018-0740
6. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
7. Saaga (VRL-14712) - Santiago Z
8. Saaga (VRL-14712) - Lime de Rouge Z
9. Uppe (VRL-11253) - Tuliniityn Cornelia
10. Sorel (VRL-00884) - Rhediad Llachar Llew
11. Serena (VRL-09334) - Kaunon Zombeja! VH18-018-0910
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sydänsuruja VH19-018-0827
13. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
14. Siguri (VRL-11290) - Joikumaan Havu VH19-018-0976
15. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
16. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
17. Sorel (VRL-00884) - Siana Llulwyn
18. Serena (VRL-09334) - Roanoke Fiendfyre VH18-027-0063
19. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
20. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
21. Saaga (VRL-14712) - Ivory du Rotch Z
22. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
23. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas VH19-057-0007
24. Vibaja (VRL-00727) - Kuuralehdon Illuusio VH14-018-1221
25. Pierre (VRL-10531) - M.B. Osmi
26. Serena (VRL-09334) - Bruichladdich VH16-026-0025
27. Kioja (VRL-13006) - Räiskyvän Pärsky VH15-018-0547
28. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
30. Kioja (VRL-13006) - Huvitutin Maantierosvo VH17-018-1203

luokka 5. 90 cm (5 sijoittunutta)
1. Saaga (VRL-14712) - Sundae Scandal Z
2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hiatus
4. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
5. Saaga (VRL-14712) - Slytherin F Z
6. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
8. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
9. Vibaja (VRL-00727) - Swynwr Dawn VH15-024-0153
10. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
11. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sydänsuruja VH19-018-0827
13. Serena (VRL-09334) - Kaunon Hamajainen VH17-018-2183
14. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
15. Siguri (VRL-11290) - Narietta VH16-018-0203
16. Serena (VRL-09334) - Sugarcuff Valkyrie VH18-031-0191
17. Sorel (VRL-00884) - Ristikallion Safiiri
18. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Kaamosuni VH18-018-0921
19. Saaga (VRL-14712) - Licorice Z
20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
21. Pierre (VRL-10531) - Hengenvaaran Häive
22. Sorel (VRL-00884) - Vuornan Kanelihilla VH19-018-0543
23. Siguri (VRL-11290) - Rionella VH16-018-0553
24. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
25. Vibaja (VRL-00727) - Darcy Dawn VH12-024-0148
26. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129

luokka 6. 100 cm (5 sijoittunutta)
1. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
2. Saaga (VRL-14712) - Sundae Scandal Z
3. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
4. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969
6. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
7. sarqquu (VRL-04374) - Saint Kathleen
8. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
9. Siguri (VRL-11290) - Voltin Apasso VH19-018-0742
10. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
11. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
12. Viixi (VRL-13923) - Kapakkaruusu VH19-018-0651
13. Kioja (VRL-13006) - Chelmsford Tilby VH17-021-0305
14. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
15. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
16. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Elyce
17. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnbreaker VH18-029-0163
18. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Mustikkamurmeladi VH19-018-0892
19. Lissu T. (VRL-12701) - Routaruusun Lucifer
20. Saaga (VRL-14712) - Licorice Z
21. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
23. sarqquu (VRL-04374) - Derreworth Donn Cuailnge VH19-035-0099
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
25. Saaga (VRL-14712) - Slytherin F Z
26. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
27. Sorel (VRL-00884) - Hiivurin Taifuuni VH19-018-0878
28. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
29. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Lupiini VH19-018-0319
30. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607

luokka 7. 120 cm (4 sijoittunutta)
1. enna (VRL-14704) - Sazerac VH19-203-0006
2. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Helianthus VH18-029-0139
3. Saaga (VRL-14712) - Obsidian Z
4. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
5. melba (VRL-05772) - Kelmin Getafix
6. enna (VRL-14704) - Impatiens Walleriana VH19-203-0007
7. Serena (VRL-09334) - Narnia du Boux VH18-021-0001
8. sarqquu (VRL-04374) - Mironov VH19-039-0001
9. enna (VRL-14704) - Greenback Dollar VH19-229-0004
10. Kioja (VRL-13006) - Sotamaalauksen Epäpyhä VH18-018-1789
11. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
12. sarqquu (VRL-04374) - Bellatrix VH19-039-0002
13. Saaga (VRL-14712) - Phoenix Z
14. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh
15. Saaga (VRL-14712) - Bittersweet Z
16. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
17. Serena (VRL-09334) - Ketunkielo VH18-018-0246

luokka 8. 150 cm (4 sijoittunutta)
1. Liia (VRL-11284) - Wafflemania Z VH19-272-0036
2. Rinaz (VRL-13627) - Lock's Emerell VH17-044-0107
3. Saaga (VRL-14712) - Bittersweet Z
4. Lissu T. (VRL-12701) - Everholt Plague Smiles
5. Saaga (VRL-14712) - Phoenix Z
6. sarqquu (VRL-04374) - Psycho Circus VH19-021-0056
7. Kioja (VRL-13006) - Black Death VH17-031-0485
8. Rinaz (VRL-13627) - Given In GER VH04-044-9589
9. Liia (VRL-11284) - Nox Huckleberry Finn VH19-031-0307
10. sonya (VRL-09386) - Innocent Clover VH19-011-0221
11. Liia (VRL-11284) - Il Classico Z VH19-272-0037
12. sonya (VRL-09386) - Vengeance v. Helmwald VH19-021-0029
13. melba (VRL-05772) - Limoncello VH18-031-0328
14. melba (VRL-05772) - Kruunun Elyntris VH15-011-0274
15. Kioja (VRL-13006) - Roibrant Feranna VH18-031-0056
16. Viixi (VRL-13923) - Windsorwoggler CW VH19-011-0201
17. sarqquu (VRL-04374) - Cybersqine VH19-044-0078
18. Lissu T. (VRL-12701) - Rochlitz
19. Lissu T. (VRL-12701) - Ghost Opera
20. Rinaz (VRL-13627) - Ace Silvers VH17-044-0216
21. Saaga (VRL-14712) - Obsidian Z
22. sarqquu (VRL-04374) - Fürstbauer VH19-048-0028