Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KERJ 28.05.2019 kutsut 10-16

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua ainoastaan yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 27.05.2019 ja tänään on 22.09.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat

1. aloittelija (avoin)
2. harraste (avoin)
3. tutustumis (avoin)
4. helppo (avoin)
5. CIC1 (avoin)
6. CIC2 (avoin muille, paitsi sh)
7. CIC3 (hevoset, ei sh)
8. CIC4 (hevoset, ei sh)

Tulokset päivitetty 28.05.2019 klo 09:52

luokka 1. aloittelija (3 sijoittunutta)
1. Knipse (VRL-14657) - Kosmos VH16-102-0014
2. Jannica (VRL-04799) - Just As Good VH18-006-0096
3. Knipse (VRL-14657) - Raitolan Suklaavanukas VH18-102-0032
4. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
5. Tuire (VRL-00345) - Millie's Choice
6. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula
7. Jannica (VRL-04799) - Forever Loved VH18-006-0097
8. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
9. Jannica (VRL-04799) - Freckles KV VH19-024-0029
10. Dimma (VRL-08204) - Checkmate JamJam VH19-029-0023

luokka 2. harraste (3 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
2. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus
3. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
4. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
5. Jannica (VRL-04799) - A.D. Vanilla Vegas VH16-022-0086
6. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
7. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri
8. Knipse (VRL-14657) - Different Mistake VH18-046-0109
9. Knipse (VRL-14657) - Prince Caramel VH18-046-0111
10. Jannica (VRL-04799) - Pikkuvillivadelma VH16-018-1822
11. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
12. Knipse (VRL 14657) - The Lord of Darkness VH18-029-0156
13. Jannica (VRL-04799) - Cheminée VH16-027-0163

luokka 3. tutustumis (4 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
2. Jannica (VRL-04799) - Kaakkilan Lumisurku VH19-018-0342
3. PJ (VRL-14469) - Huvin Hämyharha
4. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
5. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cadbury VH19-057-0009
6. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
7. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas
8. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
9. Jannica (VRL-04799) - Eden AD VH16-022-0011
10. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
11. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
12. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Justus
13. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129
14. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
15. PJ (VRL-14469) - Tähtiroihu
16. Tuire (VRL-00345) - Kuunlilja VH18-018-1829
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kiss-Kiss
18. Pierre (VRL-10531) - Hengenvaaran Häive

luokka 4. helppo (5 sijoittunutta)
1. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
2. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
3. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen
4. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnbreaker VH18-029-0163
5. Knipse (VRL.14657) - Hicotus VH18-018-1198
6. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
7. PJ (VRL-14469) - Mörkövaaran Kuurupiilo
8. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini
9. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
10. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
11. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
12. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
13. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Onni
14. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
15. Knipse (VRL-14657) - Jädelmä VH18-018-1296
16. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
18. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
19. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
20. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
21. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Räväkkä
22. Tuire (VRL-00345) - Herraisä VH18-018-2039
23. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
25. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
26. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
27. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
28. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Haavakalva
29. Knipse (VRL-14657) - Ukkosen Jumala VH18-018-2189

luokka 5. CIC1 (4 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
2. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
3. Knipse (VRL-14657) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
5. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
6. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
7. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396
8. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020
9. Tuire (VRL-00345) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
10. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
11. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219
12. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
13. PJ (VRL-14469) - Mököttävä Mörkö
14. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
15. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
16. Lissu T. (VRL-12701) - Tervasaunavihta
17. Jesse (VRL-12637) - Varjoaika VH19-018-0005
18. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä
19. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
20. Tuire (VRL-00345) - Elovalkea VH18-018-1830
21. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea

luokka 6. CIC2 (3 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Farbranch Duinseach VH19-069-0003
2. Jannica (VRL-04799) - Choco Caramell
3. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Helianthus VH18-029-0139
4. Jesse (VRL-12637) - Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524
5. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
6. Knipse (VRL-14657) - Rock 'N' Roll van de Istria VH15-029-0100
7. Jannica (VRL-04799) - Ceann Starlight VH16-035-0138
8. Jesse (VRL-12637) - Teakettle Ghost VH16-209-0013
9. Jannica (VRL-04799) - A.D. Mind Your Own Business VH17-029-0092
10. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
11. Knipse (VRL-14657) - Askari VH04-044-9494

luokka 7. CIC3 (3 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Brandon Lee STC VH18-155-0015
2. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin
3. Kioja (VRL-13006) - Kurt Cobain xx VH18-006-0101
4. Kioja (VRL-13006) - Cordez F VH16031-0148
5. Jannica (VRL-04799) - Original Soap Bubble GEA VH18-209-0008
6. Jannica (VRL-04799) - Daquiri VH12-011-0208
7. sonya (VRL-09386) - Neberdine
8. Jesse (VRL-12637) - Texas Hold 'Em STC VH16-012-0254
9. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under

luokka 8. CIC4 (3 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Aberash Empire VH16-012-0395
2. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Enchanter VH19-012-0014
3. sonya (VRL-09386) - Varick
4. Kioja (VRL-13006) - Heimdall Blackreach VH18-006-0133
5. Jannica (VRL-04799) - Nappelshom VH14-003-0519
6. Lissu T. (VRL-12701) - Jastrowie's Necromance
7. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnguard VH18-006-0252
8. Tuire (VRL-00345) - Grey Seal X VH15-209-0008
9. Jannica (VRL-04799) - Riishan Liina VH15-034-0001
10. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
11. Tuire (VRL-00345) - Nadirganj VH19-031-0035