Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KERJ 29.05.2019 kutsut 10-16

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua ainoastaan yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 27.05.2019 ja tänään on 22.09.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat

1. aloittelija (avoin)
2. harraste (avoin)
3. tutustumis (avoin)
4. helppo (avoin)
5. CIC1 (avoin)
6. CIC2 (avoin muille, paitsi sh)
7. CIC3 (hevoset, ei sh)
8. CIC4 (hevoset, ei sh)

Tulokset päivitetty 28.05.2019 klo 09:54

luokka 1. aloittelija (3 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Forever Loved VH18-006-0097
2. Dimma (VRL-08204) - Checkmate JamJam VH19-029-0023
3. Knipse (VRL-14657) - Kosmos VH16-102-0014
4. Knipse (VRL-14657) - Raitolan Suklaavanukas VH18-102-0032
5. Tuire (VRL-00345) - Millie's Choice
6. Jannica (VRL-04799) - Just As Good VH18-006-0096
7. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
8. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
9. Jannica (VRL-04799) - Freckles KV VH19-024-0029
10. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula

luokka 2. harraste (3 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
2. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
3. Knipse (VRL-14657) - Prince Caramel VH18-046-0111
4. Jannica (VRL-04799) - A.D. Vanilla Vegas VH16-022-0086
5. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
6. Jannica (VRL-04799) - Cheminée VH16-027-0163
7. Jannica (VRL-04799) - Pikkuvillivadelma VH16-018-1822
8. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
9. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri
10. Knipse (VRL-14657) - Different Mistake VH18-046-0109
11. Knipse (VRL 14657) - The Lord of Darkness VH18-029-0156
12. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus
13. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka

luokka 3. tutustumis (4 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cadbury VH19-057-0009
2. Jannica (VRL-04799) - Eden AD VH16-022-0011
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
4. PJ (VRL-14469) - Huvin Hämyharha
5. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
6. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Justus
7. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
8. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
9. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
10. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kiss-Kiss
12. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
13. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas
14. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129
15. Tuire (VRL-00345) - Kuunlilja VH18-018-1829
16. Pierre (VRL-10531) - Hengenvaaran Häive
17. Jannica (VRL-04799) - Kaakkilan Lumisurku VH19-018-0342
18. PJ (VRL-14469) - Tähtiroihu

luokka 4. helppo (5 sijoittunutta)
1. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Räväkkä
2. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Onni
3. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
5. Knipse (VRL-14657) - Jädelmä VH18-018-1296
6. Knipse (VRL-14657) - Ukkosen Jumala VH18-018-2189
7. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
8. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen
9. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
10. PJ (VRL-14469) - Mörkövaaran Kuurupiilo
11. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnbreaker VH18-029-0163
12. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
13. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Haavakalva
14. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
15. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
16. Tuire (VRL-00345) - Herraisä VH18-018-2039
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
18. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
19. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
20. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
21. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
22. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
23. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
24. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini
25. Knipse (VRL.14657) - Hicotus VH18-018-1198
26. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
27. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
28. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
29. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001

luokka 5. CIC1 (4 sijoittunutta)
1. PJ (VRL-14469) - Mököttävä Mörkö
2. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
3. Lissu T. (VRL-12701) - Tervasaunavihta
4. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
5. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
6. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
7. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä
8. Tuire (VRL-00345) - Elovalkea VH18-018-1830
9. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020
10. Knipse (VRL-14657) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
11. Tuire (VRL-00345) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
12. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
13. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
14. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
15. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
16. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
17. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
19. Jesse (VRL-12637) - Varjoaika VH19-018-0005
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
21. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219
22. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne

luokka 6. CIC2 (3 sijoittunutta)
1. Knipse (VRL-14657) - Rock 'N' Roll van de Istria VH15-029-0100
2. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Helianthus VH18-029-0139
3. Knipse (VRL-14657) - Askari VH04-044-9494
4. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
5. Jesse (VRL-12637) - Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524
6. Tuire (VRL-00345) - Farbranch Duinseach VH19-069-0003
7. Jannica (VRL-04799) - Choco Caramell
8. Jannica (VRL-04799) - Ceann Starlight VH16-035-0138
9. Jesse (VRL-12637) - Teakettle Ghost VH16-209-0013
10. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
11. Jannica (VRL-04799) - A.D. Mind Your Own Business VH17-029-0092

luokka 7. CIC3 (3 sijoittunutta)
1. Jesse (VRL-12637) - Texas Hold 'Em STC VH16-012-0254
2. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin
3. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under
4. Jannica (VRL-04799) - Daquiri VH12-011-0208
5. Jannica (VRL-04799) - Brandon Lee STC VH18-155-0015
6. Kioja (VRL-13006) - Kurt Cobain xx VH18-006-0101
7. Kioja (VRL-13006) - Cordez F VH16031-0148
8. Jannica (VRL-04799) - Original Soap Bubble GEA VH18-209-0008
9. sonya (VRL-09386) - Neberdine

luokka 8. CIC4 (3 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Nappelshom VH14-003-0519
2. Jannica (VRL-04799) - Aberash Empire VH16-012-0395
3. Tuire (VRL-00345) - Nadirganj VH19-031-0035
4. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Enchanter VH19-012-0014
5. Kioja (VRL-13006) - Heimdall Blackreach VH18-006-0133
6. Tuire (VRL-00345) - Grey Seal X VH15-209-0008
7. sonya (VRL-09386) - Varick
8. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
9. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnguard VH18-006-0252
10. Jannica (VRL-04799) - Riishan Liina VH15-034-0001
11. Lissu T. (VRL-12701) - Jastrowie's Necromance