Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KERJ 30.05.2019 kutsut 10-16

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 27.05.2019 ja tänään on 26.05.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat

1. aloittelija (avoin)
2. harraste (avoin)
3. tutustumis (avoin)
4. helppo (avoin)
5. CIC1 (avoin)
6. CIC2 (avoin muille, paitsi sh)
7. CIC3 (hevoset, ei sh)
8. CIC4 (hevoset, ei sh)

Tulokset päivitetty 28.05.2019 klo 09:55

luokka 1. aloittelija (3 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Freckles KV VH19-024-0029
2. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
3. Knipse (VRL-14657) - Raitolan Suklaavanukas VH18-102-0032
4. Jannica (VRL-04799) - Forever Loved VH18-006-0097
5. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
6. Tuire (VRL-00345) - Millie's Choice
7. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula
8. Jannica (VRL-04799) - Just As Good VH18-006-0096
9. Dimma (VRL-08204) - Checkmate JamJam VH19-029-0023
10. Knipse (VRL-14657) - Kosmos VH16-102-0014

luokka 2. harraste (3 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
2. Knipse (VRL-14657) - Prince Caramel VH18-046-0111
3. Jannica (VRL-04799) - A.D. Vanilla Vegas VH16-022-0086
4. Jannica (VRL-04799) - Pikkuvillivadelma VH16-018-1822
5. Jannica (VRL-04799) - Cheminée VH16-027-0163
6. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri
7. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
8. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
9. Knipse (VRL 14657) - The Lord of Darkness VH18-029-0156
10. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
11. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
12. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus
13. Knipse (VRL-14657) - Different Mistake VH18-046-0109

luokka 3. tutustumis (4 sijoittunutta)
1. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
2. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
3. Jannica (VRL-04799) - Eden AD VH16-022-0011
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
5. Jannica (VRL-04799) - Kaakkilan Lumisurku VH19-018-0342
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kiss-Kiss
7. Pierre (VRL-10531) - Hengenvaaran Häive
8. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
9. PJ (VRL-14469) - Huvin Hämyharha
10. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas
11. Tuire (VRL-00345) - Kuunlilja VH18-018-1829
12. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
13. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129
14. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Justus
15. PJ (VRL-14469) - Tähtiroihu
16. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
17. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
18. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cadbury VH19-057-0009

luokka 4. helppo (5 sijoittunutta)
1. Knipse (VRL-14657) - Ukkosen Jumala VH18-018-2189
2. Knipse (VRL.14657) - Hicotus VH18-018-1198
3. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
4. Tuire (VRL-00345) - Herraisä VH18-018-2039
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
7. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
8. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
9. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
10. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Onni
11. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
13. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Räväkkä
14. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
15. PJ (VRL-14469) - Mörkövaaran Kuurupiilo
16. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
17. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnbreaker VH18-029-0163
18. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
19. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
20. Knipse (VRL-14657) - Jädelmä VH18-018-1296
21. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
22. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
23. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
24. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Haavakalva
25. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen
27. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini
28. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
29. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230

luokka 5. CIC1 (4 sijoittunutta)
1. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä
2. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
3. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
5. Jesse (VRL-12637) - Varjoaika VH19-018-0005
6. PJ (VRL-14469) - Mököttävä Mörkö
7. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
8. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
9. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
10. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
11. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
12. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
13. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
14. Knipse (VRL-14657) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
15. Lissu T. (VRL-12701) - Tervasaunavihta
16. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
18. Tuire (VRL-00345) - Elovalkea VH18-018-1830
19. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
20. Tuire (VRL-00345) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
21. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396
22. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219

luokka 6. CIC2 (3 sijoittunutta)
1. Jesse (VRL-12637) - Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524
2. Jannica (VRL-04799) - Ceann Starlight VH16-035-0138
3. Jesse (VRL-12637) - Teakettle Ghost VH16-209-0013
4. Tuire (VRL-00345) - Farbranch Duinseach VH19-069-0003
5. Jannica (VRL-04799) - A.D. Mind Your Own Business VH17-029-0092
6. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
7. Knipse (VRL-14657) - Askari VH04-044-9494
8. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Helianthus VH18-029-0139
9. Jannica (VRL-04799) - Choco Caramell
10. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
11. Knipse (VRL-14657) - Rock 'N' Roll van de Istria VH15-029-0100

luokka 7. CIC3 (3 sijoittunutta)
1. Kioja (VRL-13006) - Kurt Cobain xx VH18-006-0101
2. Jannica (VRL-04799) - Original Soap Bubble GEA VH18-209-0008
3. Jannica (VRL-04799) - Daquiri VH12-011-0208
4. sonya (VRL-09386) - Neberdine
5. Jannica (VRL-04799) - Brandon Lee STC VH18-155-0015
6. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin
7. Jesse (VRL-12637) - Texas Hold 'Em STC VH16-012-0254
8. Kioja (VRL-13006) - Cordez F VH16031-0148
9. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under

luokka 8. CIC4 (3 sijoittunutta)
1. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
2. Tuire (VRL-00345) - Nadirganj VH19-031-0035
3. Kioja (VRL-13006) - Heimdall Blackreach VH18-006-0133
4. Jannica (VRL-04799) - Aberash Empire VH16-012-0395
5. Jannica (VRL-04799) - Nappelshom VH14-003-0519
6. sonya (VRL-09386) - Varick
7. Lissu T. (VRL-12701) - Jastrowie's Necromance
8. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnguard VH18-006-0252
9. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Enchanter VH19-012-0014
10. Jannica (VRL-04799) - Riishan Liina VH15-034-0001
11. Tuire (VRL-00345) - Grey Seal X VH15-209-0008