Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KERJ 31.05.2019 kutsut 10-16

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua ainoastaan yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 27.05.2019 ja tänään on 22.09.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat

1. aloittelija (avoin)
2. harraste (avoin)
3. tutustumis (avoin)
4. helppo (avoin)
5. CIC1 (avoin)
6. CIC2 (avoin muille, paitsi sh)
7. CIC3 (hevoset, ei sh)
8. CIC4 (hevoset, ei sh)

Tulokset päivitetty 28.05.2019 klo 09:56

luokka 1. aloittelija (3 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Millie's Choice
2. Knipse (VRL-14657) - Raitolan Suklaavanukas VH18-102-0032
3. Jannica (VRL-04799) - Forever Loved VH18-006-0097
4. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula
5. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
6. Jannica (VRL-04799) - Freckles KV VH19-024-0029
7. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
8. Dimma (VRL-08204) - Checkmate JamJam VH19-029-0023
9. Jannica (VRL-04799) - Just As Good VH18-006-0096
10. Knipse (VRL-14657) - Kosmos VH16-102-0014

luokka 2. harraste (3 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Pikkuvillivadelma VH16-018-1822
2. Knipse (VRL-14657) - Different Mistake VH18-046-0109
3. Jannica (VRL-04799) - A.D. Vanilla Vegas VH16-022-0086
4. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
5. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
6. Knipse (VRL 14657) - The Lord of Darkness VH18-029-0156
7. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
8. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
9. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
10. Knipse (VRL-14657) - Prince Caramel VH18-046-0111
11. Jannica (VRL-04799) - Cheminée VH16-027-0163
12. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri
13. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus

luokka 3. tutustumis (4 sijoittunutta)
1. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
2. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
3. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
4. Jannica (VRL-04799) - Eden AD VH16-022-0011
5. Pierre (VRL-10531) - Hengenvaaran Häive
6. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cadbury VH19-057-0009
7. PJ (VRL-14469) - Tähtiroihu
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kiss-Kiss
9. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas
10. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
11. PJ (VRL-14469) - Huvin Hämyharha
12. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
13. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Justus
14. Tuire (VRL-00345) - Kuunlilja VH18-018-1829
15. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129
16. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
17. Jannica (VRL-04799) - Kaakkilan Lumisurku VH19-018-0342
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia

luokka 4. helppo (5 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen
3. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
4. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnbreaker VH18-029-0163
5. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
6. Tuire (VRL-00345) - Herraisä VH18-018-2039
7. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
8. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Haavakalva
9. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
10. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
11. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
12. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
13. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
14. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
15. Knipse (VRL-14657) - Jädelmä VH18-018-1296
16. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Räväkkä
17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
18. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
19. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
20. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
21. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Onni
22. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
23. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
24. Knipse (VRL.14657) - Hicotus VH18-018-1198
25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
26. Knipse (VRL-14657) - Ukkosen Jumala VH18-018-2189
27. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
28. PJ (VRL-14469) - Mörkövaaran Kuurupiilo
29. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini

luokka 5. CIC1 (4 sijoittunutta)
1. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219
2. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
3. PJ (VRL-14469) - Mököttävä Mörkö
4. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
5. Jesse (VRL-12637) - Varjoaika VH19-018-0005
6. Lissu T. (VRL-12701) - Tervasaunavihta
7. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
8. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
10. Knipse (VRL-14657) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
11. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
12. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
13. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396
14. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
15. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020
16. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
17. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
19. Tuire (VRL-00345) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
20. Tuire (VRL-00345) - Elovalkea VH18-018-1830
21. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
22. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä

luokka 6. CIC2 (3 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - A.D. Mind Your Own Business VH17-029-0092
2. Jesse (VRL-12637) - Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524
3. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
4. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Helianthus VH18-029-0139
5. Jannica (VRL-04799) - Ceann Starlight VH16-035-0138
6. Jannica (VRL-04799) - Choco Caramell
7. Tuire (VRL-00345) - Farbranch Duinseach VH19-069-0003
8. Knipse (VRL-14657) - Askari VH04-044-9494
9. Knipse (VRL-14657) - Rock 'N' Roll van de Istria VH15-029-0100
10. Jesse (VRL-12637) - Teakettle Ghost VH16-209-0013
11. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167

luokka 7. CIC3 (3 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin
2. Kioja (VRL-13006) - Cordez F VH16031-0148
3. Jesse (VRL-12637) - Texas Hold 'Em STC VH16-012-0254
4. sonya (VRL-09386) - Neberdine
5. Kioja (VRL-13006) - Kurt Cobain xx VH18-006-0101
6. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under
7. Jannica (VRL-04799) - Brandon Lee STC VH18-155-0015
8. Jannica (VRL-04799) - Original Soap Bubble GEA VH18-209-0008
9. Jannica (VRL-04799) - Daquiri VH12-011-0208

luokka 8. CIC4 (3 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Nappelshom VH14-003-0519
2. Tuire (VRL-00345) - Grey Seal X VH15-209-0008
3. Jannica (VRL-04799) - Aberash Empire VH16-012-0395
4. Kioja (VRL-13006) - Heimdall Blackreach VH18-006-0133
5. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
6. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnguard VH18-006-0252
7. Tuire (VRL-00345) - Nadirganj VH19-031-0035
8. Lissu T. (VRL-12701) - Jastrowie's Necromance
9. Jannica (VRL-04799) - Riishan Liina VH15-034-0001
10. sonya (VRL-09386) - Varick
11. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Enchanter VH19-012-0014