Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KERJ 01.06.2019 kutsut 10-16

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua ainoastaan yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 27.05.2019 ja tänään on 22.09.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat

1. aloittelija (avoin)
2. harraste (avoin)
3. tutustumis (avoin)
4. helppo (avoin)
5. CIC1 (avoin)
6. CIC2 (avoin muille, paitsi sh)
7. CIC3 (hevoset, ei sh)
8. CIC4 (hevoset, ei sh)

Tulokset päivitetty 28.05.2019 klo 09:58

luokka 1. aloittelija (3 sijoittunutta)
1. Dimma (VRL-08204) - Checkmate JamJam VH19-029-0023
2. Jannica (VRL-04799) - Forever Loved VH18-006-0097
3. Knipse (VRL-14657) - Raitolan Suklaavanukas VH18-102-0032
4. Tuire (VRL-00345) - Millie's Choice
5. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
6. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula
7. Knipse (VRL-14657) - Kosmos VH16-102-0014
8. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
9. Jannica (VRL-04799) - Freckles KV VH19-024-0029
10. Jannica (VRL-04799) - Just As Good VH18-006-0096

luokka 2. harraste (3 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
2. Knipse (VRL 14657) - The Lord of Darkness VH18-029-0156
3. Knipse (VRL-14657) - Different Mistake VH18-046-0109
4. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
5. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
6. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
7. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus
8. Jannica (VRL-04799) - A.D. Vanilla Vegas VH16-022-0086
9. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri
10. Jannica (VRL-04799) - Pikkuvillivadelma VH16-018-1822
11. Knipse (VRL-14657) - Prince Caramel VH18-046-0111
12. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
13. Jannica (VRL-04799) - Cheminée VH16-027-0163

luokka 3. tutustumis (4 sijoittunutta)
1. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
2. Tuire (VRL-00345) - Kuunlilja VH18-018-1829
3. Pierre (VRL-10531) - Hengenvaaran Häive
4. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas
5. PJ (VRL-14469) - Tähtiroihu
6. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
7. PJ (VRL-14469) - Huvin Hämyharha
8. Jannica (VRL-04799) - Eden AD VH16-022-0011
9. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cadbury VH19-057-0009
10. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
12. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
13. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kiss-Kiss
15. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
16. Jannica (VRL-04799) - Kaakkilan Lumisurku VH19-018-0342
17. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129
18. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Justus

luokka 4. helppo (5 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
2. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Onni
3. Knipse (VRL.14657) - Hicotus VH18-018-1198
4. Knipse (VRL-14657) - Ukkosen Jumala VH18-018-2189
5. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Räväkkä
6. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
7. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
8. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
9. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
10. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
11. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
13. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Haavakalva
14. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
15. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
16. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
17. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
18. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
19. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
20. PJ (VRL-14469) - Mörkövaaran Kuurupiilo
21. Tuire (VRL-00345) - Herraisä VH18-018-2039
22. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
23. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnbreaker VH18-029-0163
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
25. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
26. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini
27. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen
28. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
29. Knipse (VRL-14657) - Jädelmä VH18-018-1296

luokka 5. CIC1 (4 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Tervasaunavihta
2. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020
3. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
4. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
6. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
7. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
8. Tuire (VRL-00345) - Elovalkea VH18-018-1830
9. Jesse (VRL-12637) - Varjoaika VH19-018-0005
10. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
11. PJ (VRL-14469) - Mököttävä Mörkö
12. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
13. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
14. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
15. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
17. Tuire (VRL-00345) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
18. Knipse (VRL-14657) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
19. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä
20. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
21. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
22. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373

luokka 6. CIC2 (3 sijoittunutta)
1. Jesse (VRL-12637) - Teakettle Ghost VH16-209-0013
2. Knipse (VRL-14657) - Askari VH04-044-9494
3. Jannica (VRL-04799) - Ceann Starlight VH16-035-0138
4. Jesse (VRL-12637) - Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524
5. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Helianthus VH18-029-0139
6. Tuire (VRL-00345) - Farbranch Duinseach VH19-069-0003
7. Jannica (VRL-04799) - Choco Caramell
8. Jannica (VRL-04799) - A.D. Mind Your Own Business VH17-029-0092
9. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
10. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
11. Knipse (VRL-14657) - Rock 'N' Roll van de Istria VH15-029-0100

luokka 7. CIC3 (3 sijoittunutta)
1. Kioja (VRL-13006) - Cordez F VH16031-0148
2. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin
3. Jannica (VRL-04799) - Daquiri VH12-011-0208
4. Jesse (VRL-12637) - Texas Hold 'Em STC VH16-012-0254
5. Jannica (VRL-04799) - Brandon Lee STC VH18-155-0015
6. Jannica (VRL-04799) - Original Soap Bubble GEA VH18-209-0008
7. Kioja (VRL-13006) - Kurt Cobain xx VH18-006-0101
8. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under
9. sonya (VRL-09386) - Neberdine

luokka 8. CIC4 (3 sijoittunutta)
1. Kioja (VRL-13006) - Heimdall Blackreach VH18-006-0133
2. Tuire (VRL-00345) - Grey Seal X VH15-209-0008
3. Jannica (VRL-04799) - Nappelshom VH14-003-0519
4. Lissu T. (VRL-12701) - Jastrowie's Necromance
5. Jannica (VRL-04799) - Aberash Empire VH16-012-0395
6. sonya (VRL-09386) - Varick
7. Tuire (VRL-00345) - Nadirganj VH19-031-0035
8. Jannica (VRL-04799) - Riishan Liina VH15-034-0001
9. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Enchanter VH19-012-0014
10. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
11. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnguard VH18-006-0252