Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KERJ 02.06.2019 kutsut 10-16

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 27.05.2019 ja tänään on 26.05.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat

1. aloittelija (avoin)
2. harraste (avoin)
3. tutustumis (avoin)
4. helppo (avoin)
5. CIC1 (avoin)
6. CIC2 (avoin muille, paitsi sh)
7. CIC3 (hevoset, ei sh)
8. CIC4 (hevoset, ei sh)

Tulokset päivitetty 28.05.2019 klo 10:01

luokka 1. aloittelija (3 sijoittunutta)
1. Dimma (VRL-08204) - Checkmate JamJam VH19-029-0023
2. Knipse (VRL-14657) - Raitolan Suklaavanukas VH18-102-0032
3. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
4. Jannica (VRL-04799) - Freckles KV VH19-024-0029
5. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
6. Tuire (VRL-00345) - Millie's Choice
7. Jannica (VRL-04799) - Just As Good VH18-006-0096
8. Jannica (VRL-04799) - Forever Loved VH18-006-0097
9. Knipse (VRL-14657) - Kosmos VH16-102-0014
10. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula

luokka 2. harraste (3 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Cheminée VH16-027-0163
2. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
3. Knipse (VRL-14657) - Prince Caramel VH18-046-0111
4. Jannica (VRL-04799) - A.D. Vanilla Vegas VH16-022-0086
5. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
6. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri
7. Jannica (VRL-04799) - Pikkuvillivadelma VH16-018-1822
8. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
9. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
10. Knipse (VRL 14657) - The Lord of Darkness VH18-029-0156
11. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
12. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus
13. Knipse (VRL-14657) - Different Mistake VH18-046-0109

luokka 3. tutustumis (4 sijoittunutta)
1. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
2. Tuire (VRL-00345) - Kuunlilja VH18-018-1829
3. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
4. Jannica (VRL-04799) - Kaakkilan Lumisurku VH19-018-0342
5. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
6. PJ (VRL-14469) - Huvin Hämyharha
7. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
8. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cadbury VH19-057-0009
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
10. Jannica (VRL-04799) - Eden AD VH16-022-0011
11. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
12. PJ (VRL-14469) - Tähtiroihu
13. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Justus
14. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kiss-Kiss
16. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
17. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas
18. Pierre (VRL-10531) - Hengenvaaran Häive

luokka 4. helppo (5 sijoittunutta)
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen
2. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini
3. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
5. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
6. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
7. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
8. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
9. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnbreaker VH18-029-0163
10. PJ (VRL-14469) - Mörkövaaran Kuurupiilo
11. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
12. Knipse (VRL.14657) - Hicotus VH18-018-1198
13. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
14. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Onni
15. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
16. Knipse (VRL-14657) - Jädelmä VH18-018-1296
17. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
18. Knipse (VRL-14657) - Ukkosen Jumala VH18-018-2189
19. Tuire (VRL-00345) - Herraisä VH18-018-2039
20. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
21. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Haavakalva
22. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
24. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
25. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
26. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Räväkkä
27. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
28. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021

luokka 5. CIC1 (4 sijoittunutta)
1. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020
2. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
3. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
4. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
5. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
6. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
7. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
8. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396
9. Tuire (VRL-00345) - Elovalkea VH18-018-1830
10. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
11. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
12. Jesse (VRL-12637) - Varjoaika VH19-018-0005
13. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
14. Lissu T. (VRL-12701) - Tervasaunavihta
15. PJ (VRL-14469) - Mököttävä Mörkö
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
17. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
18. Tuire (VRL-00345) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
19. Knipse (VRL-14657) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
21. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä
22. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219

luokka 6. CIC2 (3 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Ceann Starlight VH16-035-0138
2. Jannica (VRL-04799) - Choco Caramell
3. Jesse (VRL-12637) - Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524
4. Jesse (VRL-12637) - Teakettle Ghost VH16-209-0013
5. Knipse (VRL-14657) - Rock 'N' Roll van de Istria VH15-029-0100
6. Knipse (VRL-14657) - Askari VH04-044-9494
7. Tuire (VRL-00345) - Farbranch Duinseach VH19-069-0003
8. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
9. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
10. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Helianthus VH18-029-0139
11. Jannica (VRL-04799) - A.D. Mind Your Own Business VH17-029-0092

luokka 7. CIC3 (3 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Daquiri VH12-011-0208
2. Kioja (VRL-13006) - Cordez F VH16031-0148
3. Kioja (VRL-13006) - Kurt Cobain xx VH18-006-0101
4. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under
5. Jannica (VRL-04799) - Brandon Lee STC VH18-155-0015
6. sonya (VRL-09386) - Neberdine
7. Jannica (VRL-04799) - Original Soap Bubble GEA VH18-209-0008
8. Jesse (VRL-12637) - Texas Hold 'Em STC VH16-012-0254
9. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin

luokka 8. CIC4 (3 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Riishan Liina VH15-034-0001
2. sonya (VRL-09386) - Varick
3. Tuire (VRL-00345) - Grey Seal X VH15-209-0008
4. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Enchanter VH19-012-0014
5. Jannica (VRL-04799) - Aberash Empire VH16-012-0395
6. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnguard VH18-006-0252
7. Lissu T. (VRL-12701) - Jastrowie's Necromance
8. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
9. Tuire (VRL-00345) - Nadirganj VH19-031-0035
10. Kioja (VRL-13006) - Heimdall Blackreach VH18-006-0133
11. Jannica (VRL-04799) - Nappelshom VH14-003-0519