Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KERJ 03.06.2019 kutsut 10-16

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua ainoastaan yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 27.05.2019 ja tänään on 22.09.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat

1. aloittelija (avoin)
2. harraste (avoin)
3. tutustumis (avoin)
4. helppo (avoin)
5. CIC1 (avoin)
6. CIC2 (avoin muille, paitsi sh)
7. CIC3 (hevoset, ei sh)
8. CIC4 (hevoset, ei sh)

Tulokset päivitetty 28.05.2019 klo 10:02

luokka 1. aloittelija (3 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula
2. Jannica (VRL-04799) - Forever Loved VH18-006-0097
3. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
4. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
5. Jannica (VRL-04799) - Just As Good VH18-006-0096
6. Tuire (VRL-00345) - Millie's Choice
7. Knipse (VRL-14657) - Kosmos VH16-102-0014
8. Knipse (VRL-14657) - Raitolan Suklaavanukas VH18-102-0032
9. Dimma (VRL-08204) - Checkmate JamJam VH19-029-0023
10. Jannica (VRL-04799) - Freckles KV VH19-024-0029

luokka 2. harraste (3 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
2. Knipse (VRL-14657) - Different Mistake VH18-046-0109
3. Jannica (VRL-04799) - Cheminée VH16-027-0163
4. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
5. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
6. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
7. Knipse (VRL-14657) - Prince Caramel VH18-046-0111
8. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri
9. Jannica (VRL-04799) - A.D. Vanilla Vegas VH16-022-0086
10. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus
11. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
12. Knipse (VRL 14657) - The Lord of Darkness VH18-029-0156
13. Jannica (VRL-04799) - Pikkuvillivadelma VH16-018-1822

luokka 3. tutustumis (4 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Hengenvaaran Häive
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kiss-Kiss
3. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
4. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cadbury VH19-057-0009
5. Jannica (VRL-04799) - Kaakkilan Lumisurku VH19-018-0342
6. PJ (VRL-14469) - Tähtiroihu
7. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
8. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas
9. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129
10. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
11. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Justus
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
13. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
14. Tuire (VRL-00345) - Kuunlilja VH18-018-1829
15. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
16. PJ (VRL-14469) - Huvin Hämyharha
17. Jannica (VRL-04799) - Eden AD VH16-022-0011
18. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372

luokka 4. helppo (5 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
3. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
5. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Räväkkä
6. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
8. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
9. Tuire (VRL-00345) - Herraisä VH18-018-2039
10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen
11. PJ (VRL-14469) - Mörkövaaran Kuurupiilo
12. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
13. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
14. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
15. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Onni
16. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
17. Knipse (VRL-14657) - Jädelmä VH18-018-1296
18. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
19. Knipse (VRL-14657) - Ukkosen Jumala VH18-018-2189
20. Knipse (VRL.14657) - Hicotus VH18-018-1198
21. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
22. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Haavakalva
23. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
24. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnbreaker VH18-029-0163
25. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
26. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
27. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
28. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
29. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397

luokka 5. CIC1 (4 sijoittunutta)
1. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396
2. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
3. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
4. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
5. Tuire (VRL-00345) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
6. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
8. Tuire (VRL-00345) - Elovalkea VH18-018-1830
9. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
11. Jesse (VRL-12637) - Varjoaika VH19-018-0005
12. PJ (VRL-14469) - Mököttävä Mörkö
13. Knipse (VRL-14657) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
14. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
15. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
16. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
17. Lissu T. (VRL-12701) - Tervasaunavihta
18. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
19. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
20. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219
21. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020
22. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä

luokka 6. CIC2 (3 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Choco Caramell
2. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Helianthus VH18-029-0139
3. Tuire (VRL-00345) - Farbranch Duinseach VH19-069-0003
4. Jannica (VRL-04799) - A.D. Mind Your Own Business VH17-029-0092
5. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
6. Knipse (VRL-14657) - Rock 'N' Roll van de Istria VH15-029-0100
7. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
8. Jesse (VRL-12637) - Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524
9. Jannica (VRL-04799) - Ceann Starlight VH16-035-0138
10. Knipse (VRL-14657) - Askari VH04-044-9494
11. Jesse (VRL-12637) - Teakettle Ghost VH16-209-0013

luokka 7. CIC3 (3 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under
2. Jannica (VRL-04799) - Original Soap Bubble GEA VH18-209-0008
3. Jesse (VRL-12637) - Texas Hold 'Em STC VH16-012-0254
4. Kioja (VRL-13006) - Kurt Cobain xx VH18-006-0101
5. Kioja (VRL-13006) - Cordez F VH16031-0148
6. Jannica (VRL-04799) - Brandon Lee STC VH18-155-0015
7. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin
8. sonya (VRL-09386) - Neberdine
9. Jannica (VRL-04799) - Daquiri VH12-011-0208

luokka 8. CIC4 (3 sijoittunutta)
1. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnguard VH18-006-0252
2. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
3. Tuire (VRL-00345) - Nadirganj VH19-031-0035
4. sonya (VRL-09386) - Varick
5. Kioja (VRL-13006) - Heimdall Blackreach VH18-006-0133
6. Jannica (VRL-04799) - Aberash Empire VH16-012-0395
7. Jannica (VRL-04799) - Riishan Liina VH15-034-0001
8. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Enchanter VH19-012-0014
9. Jannica (VRL-04799) - Nappelshom VH14-003-0519
10. Lissu T. (VRL-12701) - Jastrowie's Necromance
11. Tuire (VRL-00345) - Grey Seal X VH15-209-0008