Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KERJ 11.01.2020 kutsut 71-80

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 09.01.2020 ja tänään on 05.07.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat

1. aloittelija (avoin)
2. harraste (avoin)
3. tutustumis (avoin)
4. helppo (avoin)
5. CIC1 (avoin)
6. CIC2 (avoin muille, paitsi sh)
7. CIC3 (hevoset, ei sh)
8. CIC4 (hevoset, ei sh)

Tulokset päivitetty 10.01.2020 klo 10:39

luokka 1. aloittelija (3 sijoittunutta)
1. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
2. Tuire (VRL-00345) - Likan Palomies VH19-018-0616
3. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
5. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
6. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
7. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452
8. Oresama (VRL-02753) - Horcrux
9. Pierre (VRL-10531) - Haavelaakson Saima

luokka 2. harraste (3 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
2. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
3. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
4. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
5. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
7. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Pärlafink
10. Oresama (VRL-02753) - Aurelius

luokka 3. tutustumis (3 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
2. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
3. Lissu T. (VRL-12701) - Syvää Yötä
4. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
5. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Vienoilija VH18-018-1488
6. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Kymppikaato VH18-018-1598
7. sarqquu (VRL-04374) - Brooktyr Rainy Éimhear VH18-035-0076
8. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
9. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps

luokka 4. helppo (5 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
2. Tuire (VRL-00345) - Kyöstin Valonkantaja VH19-018-0614
3. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
4. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Yönruhtinas VH18-018-1323
5. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
6. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Gladiaattori VH18-018-1852
7. Viixi (VRL-13923) - Usvan Helmi VH04-018-5516
8. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082
9. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
11. Lissu T. (VRL-12701) - Puuhastava Pelvoitus
12. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
13. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
14. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545
15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969
18. Lissu T. (VRL-12701) - Tähtipeitto
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
20. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Riesaksi VH18-018-0967
21. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
22. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
23. alina (VRL-14858) - Cillian Byrne
24. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
25. Kida (VRL-08368) - Taikapölyn Jalokivivaras VH19-018-0547

luokka 5. CIC1 (4 sijoittunutta)
1. Jere (VRL-14433) - After All This
2. Lissu T. (VRL-12701) - Inarinkruunu
3. sarqquu (VRL-04374) - Niiskukka VH18-018-1819
4. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo
5. felissa (VRL-04000) - Snillin Lentolähetti VH16-018-0508
6. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
7. Lissu T. (VRL-12701) - Ruttouni
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin
9. sarqquu (VRL-04374) - Hunajainen VH18-018-1605
10. Lissu T. (VRL-12701) - Sysiukkonen
11. sarqquu (VRL-04374) - Unessakävelijä VH18-018-1613
12. Pierre (VRL-10531) - Liljan Auringonkukka
13. Jere (VRL-14433) - One $ Baby
14. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
15. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
16. Jere (VRL-14433) - Stayin' Relevant
17. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Taikatemppu VH19-018-0592
18. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889

luokka 6. CIC2 (2 sijoittunutta)
1. Oresama (VRL-02753) - I'm a Ruder
2. sarqquu (VRL-04374) - Priton Guera VH18-039-0066
3. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR
4. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
5. Jere (VRL-14433) - Unspoken Opinions
6. sarqquu (VRL-04374) - Priton Serafina VH18-039-0067
7. sarqquu (VRL-04374) - Mironov VH19-039-0001

luokka 7. CIC3 (3 sijoittunutta)
1. Oresama (VRL-02753) - 90s Bentley
2. sarqquu (VRL-04374) - Dreamchaser VH19-044-0059
3. sarqquu (VRL-04374) - Chasseur de Têtes VH19-121-0019
4. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin
5. Jere (VRL-14433) - New Rebellion
6. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under
7. Lissu T. (VRL-12701) - Mourning Coffee
8. Oresama (VRL-02753) - Elly Jelly
9. sarqquu (VRL-04374) - Earthshaker VH19-044-0061
10. Oresama (VRL-02753) - Pepper Imp RR
11. Jere (VRL-14433) - Let Me Do This

luokka 8. CIC4 (2 sijoittunutta)
1. felissa (VRL-04000) - Delicate Cherimoya VH15-031-0540
2. Oresama (VRL-02753) - Ton-Tongue Toffee RR
3. sarqquu (VRL-04374) - Sangria Hood
4. sarqquu (VRL-04374) - Black Dahlia VH19-209-0012
5. Milan (VRL-02753) - Bifrons
6. Oresama (VRL-02753) - Fixing My Demon RR
7. sarqquu (VRL-04374) - Jägerbomb VH19-021-0057