Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KERJ 13.01.2020 kutsut 71-80

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 09.01.2020 ja tänään on 23.09.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat

1. aloittelija (avoin)
2. harraste (avoin)
3. tutustumis (avoin)
4. helppo (avoin)
5. CIC1 (avoin)
6. CIC2 (avoin muille, paitsi sh)
7. CIC3 (hevoset, ei sh)
8. CIC4 (hevoset, ei sh)

Tulokset päivitetty 10.01.2020 klo 10:41

luokka 1. aloittelija (3 sijoittunutta)
1. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452
2. Oresama (VRL-02753) - Horcrux
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
4. Tuire (VRL-00345) - Likan Palomies VH19-018-0616
5. Pierre (VRL-10531) - Haavelaakson Saima
6. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
7. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
8. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
9. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark

luokka 2. harraste (3 sijoittunutta)
1. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
2. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
4. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Pärlafink
6. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
8. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
9. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
10. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502

luokka 3. tutustumis (3 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
2. sarqquu (VRL-04374) - Brooktyr Rainy Éimhear VH18-035-0076
3. Lissu T. (VRL-12701) - Syvää Yötä
4. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
5. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Kymppikaato VH18-018-1598
6. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Vienoilija VH18-018-1488
7. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
8. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
9. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen

luokka 4. helppo (5 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Puuhastava Pelvoitus
2. Viixi (VRL-13923) - Usvan Helmi VH04-018-5516
3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969
4. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
5. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545
6. Tuire (VRL-00345) - Kyöstin Valonkantaja VH19-018-0614
7. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
10. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
11. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
13. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
15. Kida (VRL-08368) - Taikapölyn Jalokivivaras VH19-018-0547
16. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082
17. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Gladiaattori VH18-018-1852
18. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Yönruhtinas VH18-018-1323
19. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
20. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Riesaksi VH18-018-0967
21. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
22. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
23. Lissu T. (VRL-12701) - Tähtipeitto
24. alina (VRL-14858) - Cillian Byrne
25. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065

luokka 5. CIC1 (4 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Ruttouni
2. Jere (VRL-14433) - One $ Baby
3. Lissu T. (VRL-12701) - Sysiukkonen
4. Pierre (VRL-10531) - Liljan Auringonkukka
5. sarqquu (VRL-04374) - Unessakävelijä VH18-018-1613
6. felissa (VRL-04000) - Snillin Lentolähetti VH16-018-0508
7. Jere (VRL-14433) - After All This
8. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
9. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo
10. sarqquu (VRL-04374) - Niiskukka VH18-018-1819
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin
12. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Taikatemppu VH19-018-0592
13. sarqquu (VRL-04374) - Hunajainen VH18-018-1605
14. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
15. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
16. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
17. Jere (VRL-14433) - Stayin' Relevant
18. Lissu T. (VRL-12701) - Inarinkruunu

luokka 6. CIC2 (2 sijoittunutta)
1. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR
2. sarqquu (VRL-04374) - Priton Serafina VH18-039-0067
3. sarqquu (VRL-04374) - Priton Guera VH18-039-0066
4. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
5. sarqquu (VRL-04374) - Mironov VH19-039-0001
6. Jere (VRL-14433) - Unspoken Opinions
7. Oresama (VRL-02753) - I'm a Ruder

luokka 7. CIC3 (3 sijoittunutta)
1. sarqquu (VRL-04374) - Earthshaker VH19-044-0061
2. sarqquu (VRL-04374) - Dreamchaser VH19-044-0059
3. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin
4. Oresama (VRL-02753) - Pepper Imp RR
5. sarqquu (VRL-04374) - Chasseur de Têtes VH19-121-0019
6. Lissu T. (VRL-12701) - Mourning Coffee
7. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under
8. Jere (VRL-14433) - New Rebellion
9. Oresama (VRL-02753) - Elly Jelly
10. Jere (VRL-14433) - Let Me Do This
11. Oresama (VRL-02753) - 90s Bentley

luokka 8. CIC4 (2 sijoittunutta)
1. Oresama (VRL-02753) - Fixing My Demon RR
2. felissa (VRL-04000) - Delicate Cherimoya VH15-031-0540
3. Milan (VRL-02753) - Bifrons
4. Oresama (VRL-02753) - Ton-Tongue Toffee RR
5. sarqquu (VRL-04374) - Black Dahlia VH19-209-0012
6. sarqquu (VRL-04374) - Jägerbomb VH19-021-0057
7. sarqquu (VRL-04374) - Sangria Hood