Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KERJ 15.01.2020 kutsut 71-80

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 09.01.2020 ja tänään on 23.09.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat

1. aloittelija (avoin)
2. harraste (avoin)
3. tutustumis (avoin)
4. helppo (avoin)
5. CIC1 (avoin)
6. CIC2 (avoin muille, paitsi sh)
7. CIC3 (hevoset, ei sh)
8. CIC4 (hevoset, ei sh)

Tulokset päivitetty 10.01.2020 klo 10:43

luokka 1. aloittelija (3 sijoittunutta)
1. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
3. Oresama (VRL-02753) - Horcrux
4. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
5. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
6. Tuire (VRL-00345) - Likan Palomies VH19-018-0616
7. Pierre (VRL-10531) - Haavelaakson Saima
8. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
9. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021

luokka 2. harraste (3 sijoittunutta)
1. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
3. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
4. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Pärlafink
5. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
6. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
7. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
9. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
10. Oresama (VRL-02753) - Aurelius

luokka 3. tutustumis (3 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
2. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
3. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
4. sarqquu (VRL-04374) - Brooktyr Rainy Éimhear VH18-035-0076
5. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
6. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Vienoilija VH18-018-1488
7. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
8. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Kymppikaato VH18-018-1598
9. Lissu T. (VRL-12701) - Syvää Yötä

luokka 4. helppo (5 sijoittunutta)
1. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
2. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
3. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Gladiaattori VH18-018-1852
4. Lissu T. (VRL-12701) - Puuhastava Pelvoitus
5. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
6. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082
7. Lissu T. (VRL-12701) - Tähtipeitto
8. alina (VRL-14858) - Cillian Byrne
9. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Yönruhtinas VH18-018-1323
10. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
11. Tuire (VRL-00345) - Kyöstin Valonkantaja VH19-018-0614
12. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
13. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
14. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
15. Kida (VRL-08368) - Taikapölyn Jalokivivaras VH19-018-0547
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
17. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
18. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969
20. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Riesaksi VH18-018-0967
21. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
23. Viixi (VRL-13923) - Usvan Helmi VH04-018-5516
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
25. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545

luokka 5. CIC1 (4 sijoittunutta)
1. sarqquu (VRL-04374) - Hunajainen VH18-018-1605
2. Jere (VRL-14433) - Stayin' Relevant
3. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Taikatemppu VH19-018-0592
4. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
5. Pierre (VRL-10531) - Liljan Auringonkukka
6. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo
7. Jere (VRL-14433) - One $ Baby
8. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin
10. Lissu T. (VRL-12701) - Sysiukkonen
11. Jere (VRL-14433) - After All This
12. Lissu T. (VRL-12701) - Ruttouni
13. Lissu T. (VRL-12701) - Inarinkruunu
14. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
15. sarqquu (VRL-04374) - Niiskukka VH18-018-1819
16. sarqquu (VRL-04374) - Unessakävelijä VH18-018-1613
17. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
18. felissa (VRL-04000) - Snillin Lentolähetti VH16-018-0508

luokka 6. CIC2 (2 sijoittunutta)
1. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
2. sarqquu (VRL-04374) - Mironov VH19-039-0001
3. Jere (VRL-14433) - Unspoken Opinions
4. Oresama (VRL-02753) - I'm a Ruder
5. sarqquu (VRL-04374) - Priton Serafina VH18-039-0067
6. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR
7. sarqquu (VRL-04374) - Priton Guera VH18-039-0066

luokka 7. CIC3 (3 sijoittunutta)
1. Jere (VRL-14433) - New Rebellion
2. Lissu T. (VRL-12701) - Mourning Coffee
3. sarqquu (VRL-04374) - Chasseur de Têtes VH19-121-0019
4. Jere (VRL-14433) - Let Me Do This
5. Oresama (VRL-02753) - Elly Jelly
6. sarqquu (VRL-04374) - Earthshaker VH19-044-0061
7. sarqquu (VRL-04374) - Dreamchaser VH19-044-0059
8. Oresama (VRL-02753) - 90s Bentley
9. Oresama (VRL-02753) - Pepper Imp RR
10. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin
11. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under

luokka 8. CIC4 (2 sijoittunutta)
1. sarqquu (VRL-04374) - Jägerbomb VH19-021-0057
2. Oresama (VRL-02753) - Ton-Tongue Toffee RR
3. sarqquu (VRL-04374) - Black Dahlia VH19-209-0012
4. Oresama (VRL-02753) - Fixing My Demon RR
5. sarqquu (VRL-04374) - Sangria Hood
6. felissa (VRL-04000) - Delicate Cherimoya VH15-031-0540
7. Milan (VRL-02753) - Bifrons