Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KERJ 16.01.2020 kutsut 71-80

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 09.01.2020 ja tänään on 09.03.2021, joten et voi enää osallistua.

Luokat

1. aloittelija (avoin)
2. harraste (avoin)
3. tutustumis (avoin)
4. helppo (avoin)
5. CIC1 (avoin)
6. CIC2 (avoin muille, paitsi sh)
7. CIC3 (hevoset, ei sh)
8. CIC4 (hevoset, ei sh)

Tulokset päivitetty 10.01.2020 klo 10:45

luokka 1. aloittelija (3 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
2. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452
3. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
4. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
5. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
6. Tuire (VRL-00345) - Likan Palomies VH19-018-0616
7. Pierre (VRL-10531) - Haavelaakson Saima
8. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
9. Oresama (VRL-02753) - Horcrux

luokka 2. harraste (3 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
2. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
3. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Pärlafink
6. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
7. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
9. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
10. Oresama (VRL-02753) - Aurelius

luokka 3. tutustumis (3 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
2. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Vienoilija VH18-018-1488
3. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
4. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
5. Lissu T. (VRL-12701) - Syvää Yötä
6. sarqquu (VRL-04374) - Brooktyr Rainy Éimhear VH18-035-0076
7. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Kymppikaato VH18-018-1598
8. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
9. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka

luokka 4. helppo (5 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
2. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
3. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
5. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
7. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
10. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
11. Lissu T. (VRL-12701) - Puuhastava Pelvoitus
12. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Riesaksi VH18-018-0967
13. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Yönruhtinas VH18-018-1323
14. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Gladiaattori VH18-018-1852
15. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
16. Lissu T. (VRL-12701) - Tähtipeitto
17. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
18. alina (VRL-14858) - Cillian Byrne
19. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082
20. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969
22. Tuire (VRL-00345) - Kyöstin Valonkantaja VH19-018-0614
23. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545
24. Viixi (VRL-13923) - Usvan Helmi VH04-018-5516
25. Kida (VRL-08368) - Taikapölyn Jalokivivaras VH19-018-0547

luokka 5. CIC1 (4 sijoittunutta)
1. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
2. felissa (VRL-04000) - Snillin Lentolähetti VH16-018-0508
3. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
4. sarqquu (VRL-04374) - Niiskukka VH18-018-1819
5. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin
7. Lissu T. (VRL-12701) - Inarinkruunu
8. Pierre (VRL-10531) - Liljan Auringonkukka
9. sarqquu (VRL-04374) - Hunajainen VH18-018-1605
10. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
11. Jere (VRL-14433) - After All This
12. sarqquu (VRL-04374) - Unessakävelijä VH18-018-1613
13. Lissu T. (VRL-12701) - Sysiukkonen
14. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Taikatemppu VH19-018-0592
15. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo
16. Lissu T. (VRL-12701) - Ruttouni
17. Jere (VRL-14433) - One $ Baby
18. Jere (VRL-14433) - Stayin' Relevant

luokka 6. CIC2 (2 sijoittunutta)
1. sarqquu (VRL-04374) - Mironov VH19-039-0001
2. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR
3. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
4. Oresama (VRL-02753) - I'm a Ruder
5. sarqquu (VRL-04374) - Priton Guera VH18-039-0066
6. Jere (VRL-14433) - Unspoken Opinions
7. sarqquu (VRL-04374) - Priton Serafina VH18-039-0067

luokka 7. CIC3 (3 sijoittunutta)
1. Oresama (VRL-02753) - 90s Bentley
2. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin
3. sarqquu (VRL-04374) - Chasseur de Têtes VH19-121-0019
4. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under
5. Jere (VRL-14433) - New Rebellion
6. sarqquu (VRL-04374) - Dreamchaser VH19-044-0059
7. Jere (VRL-14433) - Let Me Do This
8. Oresama (VRL-02753) - Pepper Imp RR
9. Oresama (VRL-02753) - Elly Jelly
10. Lissu T. (VRL-12701) - Mourning Coffee
11. sarqquu (VRL-04374) - Earthshaker VH19-044-0061

luokka 8. CIC4 (2 sijoittunutta)
1. Oresama (VRL-02753) - Ton-Tongue Toffee RR
2. sarqquu (VRL-04374) - Sangria Hood
3. felissa (VRL-04000) - Delicate Cherimoya VH15-031-0540
4. sarqquu (VRL-04374) - Black Dahlia VH19-209-0012
5. sarqquu (VRL-04374) - Jägerbomb VH19-021-0057
6. Milan (VRL-02753) - Bifrons
7. Oresama (VRL-02753) - Fixing My Demon RR