Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KERJ 18.01.2020 kutsut 71-80

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 09.01.2020 ja tänään on 30.05.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat

1. aloittelija (avoin)
2. harraste (avoin)
3. tutustumis (avoin)
4. helppo (avoin)
5. CIC1 (avoin)
6. CIC2 (avoin muille, paitsi sh)
7. CIC3 (hevoset, ei sh)
8. CIC4 (hevoset, ei sh)

Tulokset päivitetty 10.01.2020 klo 10:46

luokka 1. aloittelija (3 sijoittunutta)
1. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
2. Oresama (VRL-02753) - Horcrux
3. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
4. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
5. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
6. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452
7. Tuire (VRL-00345) - Likan Palomies VH19-018-0616
8. Pierre (VRL-10531) - Haavelaakson Saima
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja

luokka 2. harraste (3 sijoittunutta)
1. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
4. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Pärlafink
6. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
7. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
8. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
9. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
10. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni

luokka 3. tutustumis (3 sijoittunutta)
1. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Vienoilija VH18-018-1488
2. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
3. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
4. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Kymppikaato VH18-018-1598
5. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
6. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
7. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
8. sarqquu (VRL-04374) - Brooktyr Rainy Éimhear VH18-035-0076
9. Lissu T. (VRL-12701) - Syvää Yötä

luokka 4. helppo (5 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
2. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
3. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Yönruhtinas VH18-018-1323
4. Viixi (VRL-13923) - Usvan Helmi VH04-018-5516
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
7. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082
8. Lissu T. (VRL-12701) - Puuhastava Pelvoitus
9. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
10. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
11. Kida (VRL-08368) - Taikapölyn Jalokivivaras VH19-018-0547
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
14. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
15. Lissu T. (VRL-12701) - Tähtipeitto
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
17. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
18. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Riesaksi VH18-018-0967
19. Tuire (VRL-00345) - Kyöstin Valonkantaja VH19-018-0614
20. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
21. alina (VRL-14858) - Cillian Byrne
22. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
23. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Gladiaattori VH18-018-1852
24. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545
25. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser

luokka 5. CIC1 (4 sijoittunutta)
1. sarqquu (VRL-04374) - Niiskukka VH18-018-1819
2. Pierre (VRL-10531) - Liljan Auringonkukka
3. Jere (VRL-14433) - Stayin' Relevant
4. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Taikatemppu VH19-018-0592
5. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
6. Lissu T. (VRL-12701) - Sysiukkonen
7. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo
8. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin
10. sarqquu (VRL-04374) - Hunajainen VH18-018-1605
11. Lissu T. (VRL-12701) - Ruttouni
12. Jere (VRL-14433) - One $ Baby
13. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
14. Lissu T. (VRL-12701) - Inarinkruunu
15. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
16. sarqquu (VRL-04374) - Unessakävelijä VH18-018-1613
17. Jere (VRL-14433) - After All This
18. felissa (VRL-04000) - Snillin Lentolähetti VH16-018-0508

luokka 6. CIC2 (2 sijoittunutta)
1. Jere (VRL-14433) - Unspoken Opinions
2. Oresama (VRL-02753) - I'm a Ruder
3. sarqquu (VRL-04374) - Mironov VH19-039-0001
4. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
5. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR
6. sarqquu (VRL-04374) - Priton Guera VH18-039-0066
7. sarqquu (VRL-04374) - Priton Serafina VH18-039-0067

luokka 7. CIC3 (3 sijoittunutta)
1. Oresama (VRL-02753) - 90s Bentley
2. Jere (VRL-14433) - Let Me Do This
3. Lissu T. (VRL-12701) - Mourning Coffee
4. sarqquu (VRL-04374) - Chasseur de Têtes VH19-121-0019
5. Jere (VRL-14433) - New Rebellion
6. sarqquu (VRL-04374) - Dreamchaser VH19-044-0059
7. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin
8. Oresama (VRL-02753) - Elly Jelly
9. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under
10. Oresama (VRL-02753) - Pepper Imp RR
11. sarqquu (VRL-04374) - Earthshaker VH19-044-0061

luokka 8. CIC4 (2 sijoittunutta)
1. sarqquu (VRL-04374) - Jägerbomb VH19-021-0057
2. Oresama (VRL-02753) - Fixing My Demon RR
3. Oresama (VRL-02753) - Ton-Tongue Toffee RR
4. Milan (VRL-02753) - Bifrons
5. felissa (VRL-04000) - Delicate Cherimoya VH15-031-0540
6. sarqquu (VRL-04374) - Black Dahlia VH19-209-0012
7. sarqquu (VRL-04374) - Sangria Hood