Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KERJ 19.01.2020 kutsut 71-80

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KERJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 09.01.2020 ja tänään on 30.05.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat

1. aloittelija (avoin)
2. harraste (avoin)
3. tutustumis (avoin)
4. helppo (avoin)
5. CIC1 (avoin)
6. CIC2 (avoin muille, paitsi sh)
7. CIC3 (hevoset, ei sh)
8. CIC4 (hevoset, ei sh)

Tulokset päivitetty 10.01.2020 klo 10:47

luokka 1. aloittelija (3 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
2. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
3. Tuire (VRL-00345) - Likan Palomies VH19-018-0616
4. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
5. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
6. Pierre (VRL-10531) - Haavelaakson Saima
7. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
8. Oresama (VRL-02753) - Horcrux
9. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452

luokka 2. harraste (3 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
2. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
3. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
4. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Pärlafink
6. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
8. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
10. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502

luokka 3. tutustumis (3 sijoittunutta)
1. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Kymppikaato VH18-018-1598
2. Lissu T. (VRL-12701) - Syvää Yötä
3. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
4. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
5. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
6. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
7. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Vienoilija VH18-018-1488
8. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
9. sarqquu (VRL-04374) - Brooktyr Rainy Éimhear VH18-035-0076

luokka 4. helppo (5 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Puuhastava Pelvoitus
2. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
3. alina (VRL-14858) - Cillian Byrne
4. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
5. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082
6. Tuire (VRL-00345) - Kyöstin Valonkantaja VH19-018-0614
7. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Gladiaattori VH18-018-1852
8. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
9. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Yönruhtinas VH18-018-1323
10. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
11. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
12. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
13. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Riesaksi VH18-018-0967
14. Lissu T. (VRL-12701) - Tähtipeitto
15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969
16. Kida (VRL-08368) - Taikapölyn Jalokivivaras VH19-018-0547
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
19. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
20. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
21. Viixi (VRL-13923) - Usvan Helmi VH04-018-5516
22. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
25. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545

luokka 5. CIC1 (4 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
2. Jere (VRL-14433) - Stayin' Relevant
3. sarqquu (VRL-04374) - Unessakävelijä VH18-018-1613
4. Lissu T. (VRL-12701) - Inarinkruunu
5. felissa (VRL-04000) - Snillin Lentolähetti VH16-018-0508
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin
7. Lissu T. (VRL-12701) - Ruttouni
8. Pierre (VRL-10531) - Liljan Auringonkukka
9. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
10. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
11. Lissu T. (VRL-12701) - Sysiukkonen
12. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo
13. Jere (VRL-14433) - One $ Baby
14. Jere (VRL-14433) - After All This
15. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Taikatemppu VH19-018-0592
16. sarqquu (VRL-04374) - Hunajainen VH18-018-1605
17. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
18. sarqquu (VRL-04374) - Niiskukka VH18-018-1819

luokka 6. CIC2 (2 sijoittunutta)
1. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
2. sarqquu (VRL-04374) - Priton Guera VH18-039-0066
3. sarqquu (VRL-04374) - Mironov VH19-039-0001
4. sarqquu (VRL-04374) - Priton Serafina VH18-039-0067
5. Jere (VRL-14433) - Unspoken Opinions
6. Oresama (VRL-02753) - I'm a Ruder
7. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR

luokka 7. CIC3 (3 sijoittunutta)
1. Jere (VRL-14433) - Let Me Do This
2. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin
3. Jere (VRL-14433) - New Rebellion
4. sarqquu (VRL-04374) - Chasseur de Têtes VH19-121-0019
5. sarqquu (VRL-04374) - Dreamchaser VH19-044-0059
6. Oresama (VRL-02753) - Pepper Imp RR
7. Oresama (VRL-02753) - Elly Jelly
8. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under
9. Oresama (VRL-02753) - 90s Bentley
10. Lissu T. (VRL-12701) - Mourning Coffee
11. sarqquu (VRL-04374) - Earthshaker VH19-044-0061

luokka 8. CIC4 (2 sijoittunutta)
1. felissa (VRL-04000) - Delicate Cherimoya VH15-031-0540
2. Oresama (VRL-02753) - Ton-Tongue Toffee RR
3. Oresama (VRL-02753) - Fixing My Demon RR
4. sarqquu (VRL-04374) - Sangria Hood
5. sarqquu (VRL-04374) - Jägerbomb VH19-021-0057
6. Milan (VRL-02753) - Bifrons
7. sarqquu (VRL-04374) - Black Dahlia VH19-209-0012