Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 12.01.2019 kutsut 1-20

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.01.2019 ja tänään on 17.10.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A
5. vaativa B
6. vaativa A
7. Intermediate I
8. Grand Prix

Tulokset päivitetty 12.01.2019 klo 22:49

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Cherry (VRL-12299) - Plänttis VH12-017-0634
2. Sylvi (VRL-08179) - Gweneira Gem VH18-022-0085
3. Nintsu (VRL-01851) - Malissa Dael VH17-024-0091
4. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Delight VH14-028-0334
5. Jannica (VRL-04799) - Lilymoor Basil VH18-017-0552
6. Sylvi (VRL-08179) - Playground's Jack O'Lantern VH18-017-0482
7. Nintsu (VRL-01851) - Pish Posh MPB VH17-023-0036
8. birdie (VRL-14733) - Brownen Namys VH18-024-0094
9. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
10. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valyrian VH18-017-0511
11. Amy (VRL-10961) - Nothing but Trouble VH17-017-0226
12. Nintsu (VRL-01851) - Nefertiti MPB VH16-023-0063
13. Miltsu (VRL-05564) - Lynwood Shanelle VH12-017-0711
14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
15. Decne (VRL-00785) - Snadistiparempi VH18-018-2224
16. birdie (VRL-14733) - Awstin Rhisiart VH18-024-0127
17. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
18. Sorel (VRL-00884) - Jawell v. Hardell VH12-017-0505
19. Miltsu (VRL-05564) - Brynjar Rewa VH16-053-0002
20. Amy (VRL-10961) - Frosty the Snowman VH17-017-0225
21. Sorel (VRL-00884) - Huvin Jaenna VH12-017-0629
22. Miltsu (VRL-05564) - Pinnacle Kajsa VH16-035-0003
23. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
24. Jannica (VRL-04799) - Arolan Svante VH18-017-0498
25. Sylvi (VRL-08179) - Lily's Little Autumn Spell VH18-017-0481
26. Ilona (VRL-14757) - Da Capo Shirley VH19-028-0001
27. birdie (VRL-14733) - Snowshill Margeta VH18-104-0031
28. Sorel (VRL-00884) - Cecam Taz Mania VH12-017-0512
29. Jannica (VRL-04799) - Lilymoor Ealair VH18-017-0551
30. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Taru VH18-018-1913

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Rocks Riverdance
2. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rhychdir VH18-026-0019
3. Sylvi (VRL-08179) - Viettelys VH18-018-2247
4. Sylvi (VRL-08179) - Damielle Gem VH18-029-0140
5. Decne (VRL-00785) - Tanssilaulu VH18-018-2231
6. Nintsu (VRL-01851) - Kleopatra MPB VH17-023-0027
7. Jannica (VRL-04799) - Kadotettu Haaveuni VH16-018-2328
8. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197
9. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Medaljonki VH18-018-2014
10. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257
11. Cherry (VRL-12299) - First Carat VH17-024-0107
12. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
13. Sorel (VRL-00884) - Angharad Swynol VH18-026-0018
14. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017
15. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Orkhidea VH18-031-0478
16. birdie (VRL-14733) - Chiquitita VH18-076-0081
17. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274
18. Decne (VRL-00785) - Kalman Leikkimieli VH18-018-2228
19. Sylvi (VRL-08179) - Gweneira Gem VH18-022-0085
20. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Valio VH18-018-2013
21. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Yhden Yön Tahti VH18-031-0480
22. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Teresa VH18-031-0469
23. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008
24. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
25. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kottarainen VH18-018-2012
26. Cherry (VRL-12299) - Rohkean Mahtijätkä
27. Cherry (VRL-12299) - Jumping Around VH12-022-0139
28. Tuire (VRL-00345) - Very Merry Cocoa
29. Tuire (VRL-00345) - Elovalkea VH18-018-1830
30. birdie (VRL-14733) - Laire Davinna VH18-071-0033

luokka 3. KN Special (5 sijoittunutta)
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Valio VH18-018-2013
2. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274
3. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Medaljonki VH18-018-2014
4. Nintsu (VRL-01851) - Well Dusted MPB VH17-023-0025
5. Jannica (VRL-04799) - Capheira von Lark VH16-013-0113
6. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
7. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
8. Decne (VRL-00785) - Kalman Leikkimieli VH18-018-2228
9. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197
10. Nintsu (VRL-01851) - Cedion Teifion VH16-022-0109
11. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Kyyhkytähti VH18-018-0576
12. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275
13. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
14. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Magnus VH16-028-0074
15. Natalia (VRL-05175) - Kalman Kesäperhonen
16. Tuire (VRL-00345) - Rocks Riverdance
17. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Pipariponi VH18-018-2227
18. Decne (VRL-00785) - Tanssilaulu VH18-018-2231
19. Jannica (VRL-04799) - Runon Luka VH16-018-0744
20. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Orkhidea VH18-031-0478
21. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Yhden Yön Tahti VH18-031-0480
22. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Teresa VH18-031-0469
23. Sylvi (VRL-08179) - Vappulan Korvenkuiske VH18-018-1524
24. Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573
25. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kottarainen VH18-018-2012
27. Sylvi (VRL-08179) - Foxbury Aurelia VH18-029-0170
28. Nintsu (VRL-01851) - Junior Devil MPB VH17-023-0054
29. Jannica (VRL-04799) - Fame's Minion VH16-027-0206
30. ScrewDriver (VRL-14365) - Inanna VH17-043-0033

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Remus
2. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Mustikka VH18-018-1912
3. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118
4. Tuire (VRL-00345) - Very Merry Cocoa
5. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Kanelitoffee VH17-018-1559
6. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174
7. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999
8. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275
9. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
10. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Wille VH18-031-0474
11. birdie (VRL-14733) - Tylwyth Teg VH15-023-0003
12. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Dark with Snowless VH18-031-0482
13. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Ainoa Kermahuntu VH18-031-0476
14. Jannica (VRL-04799) - Tristyn LAC VH16-028-0111
15. Jannica (VRL-04799) - Fairytale LAC VH16-035-0067
16. Theo (VRL-14436) - Vaniman Kultapoika VH18-018-2138
17. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
18. Tuire (VRL-00345) - Elovalkea VH18-018-1830
19. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111
20. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
21. Sorel (VRL-00884) - Kernfield Cucumber VH18-035-0131
22. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina
24. birdie (VRL-14733) - Grytzen van Khim VH18-040-0070
25. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112
26. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe
28. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Tefity VH18-026-0020
29. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Upponalle
30. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002

luokka 5. vaativa B (5 sijoittunutta)
1. birdie (VRL-14733) - Joãozinho VH18-087-0010
2. Cherry (VRL-12299) - Syrjän Täysnolla
3. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Rinsessa VH18-031-0475
4. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
5. Tuire (VRL-00345) - Isadora
6. Miltsu (VRL-05564) - Rusinante Rewa VH16-018-0042
7. Tuire (VRL-00345) - Head Held High VH11-006-0208
8. Nintsu (VRL-01851) - Spy Rewa VH17-023-0071
9. birdie (VRL-14733) - Gracília XV VH18-087-0011
10. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Remus
11. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Korpisielu
12. Tuire (VRL-00345) - Kuunlilja VH18-018-1829
13. Sylvi (VRL-08179) - Jeilin Peikkomieli VH18-018-2139
14. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
15. Sorel (VRL-00884) - Honkahelmi
16. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Deodorado VH18-031-0484
17. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Mustikka VH18-018-1912
18. Venla (VRL-14707) - Feuerwehrmann VH18-013-0111
19. Theo (VRL-14436) - Vaniman Kultapoika VH18-018-2138
20. Nintsu (VRL-01851) - Lady in Red MPB VH17-023-0105
21. Jannica (VRL-04799) - Ceann Amour VH16-035-0137
22. Sorel (VRL-00884) - Hämyhuurre VH18-018-0984
23. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Upponalle
24. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
25. birdie (VRL-14733) - Bianca XXV VH18-033-0079
26. Jannica (VRL-04799) - Diejke v.d. Wacky VH17-040-0051
27. Sorel (VRL-00884) - Jaloriiviö VH18-018-0985
28. Ilona (VRL-14757) - Rum Swizzle VH18-043-0023
29. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174
30. Nintsu (VRL-01851) - Shanina van de Nijl VH17-023-0107

luokka 6. vaativa A (5 sijoittunutta)
1. Jesse VRL-12637 - Varjoaika VH19-018-0005
2. Miltsu (VRL-05564) - Gin Yermolai VH12-001-0745
3. Venla (VRL-14707) - Schneefall VH18-013-0112
4. Jannica (VRL-04799) - Hidden Romance VH18-034-0018
5. Sorel (VRL-00884) - Conquest al Braqa
6. Cherry (VRL-12299) - Aqua Librella VH17-031-0440
7. Amy (VRL-10961) - Feline HMS VH17-012-0058
8. Molly (VRL-14516) - Don Bardolino
9. Tuire (VRL-00345) - Isadora
10. birdie (VRL-14733) - Bianca XXV VH18-033-0079
11. Jannica (VRL-04799) - Rosegarden’s Blade Runner VH18-006-0246
12. ScrewDriver (VRL-14365) - Zelenie
13. Sorel (VRL-00884) - Zahwah Hadia al Najya VH12-003-0748
14. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Aatos VH18-031-0471
15. Ilona (VRL-14757) - Rum Swizzle VH18-043-0023
16. Amy (VRL-10961) - Caramella VH16-012-0429
17. Cherry (VRL-12299) - Final Play VH17-031-0376
18. birdie (VRL-14733) - Octavio XLV VH18-033-0081
19. ScrewDriver (VRL-14365) - Priss Galador VH18-011-0063
20. Miltsu (VRL-05564) - Basque Yemn VH16-015-0026
21. Amy (VRL-10961) - Winston HMS VH18-012-0281
22. Sorel (VRL-00884) - Sayad al Braqa VH15-003-0214
23. Miltsu (VRL-05564) - Zsazsa Izabella VH15-021-0315
24. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Dodger VH15-031-0144
25. Molly (VRL-14516) - Beaulieu
26. birdie (VRL-14733) - Gracília XV VH18-087-0011
27. Molly (VRL-14516) - Rockefeller
28. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Lurjus VH18-031-0143
29. Jannica (VRL-04799) - Namys Miguel
30. Tuire (VRL-00345) - Head Held High VH11-006-0208

luokka 7. Intermediate I (4 sijoittunutta)
1. Theo (VRL-14436) - What A Warrior vd Halor VH18-012-0316
2. ScrewDriver (VRL-14365) - Oldfinion Ramiro VH17-013-0162
3. Miltsu (VRL-05564) - Konraad Rewa VH13-040-0326
4. ScrewDriver (VRL-14365) - Chérie du Boux
5. birdie (VRL-14733) - Xandinho
6. Miltsu (VRL-05564) - Oblivion's Roxanne VH16-031-0017
7. Molly (VRL-14516) - Elodie d'Arch
8. Jannica (VRL-04799) - Dream About SVM VH16-011-0187
9. Jannica (VRL-04799) - Hukkapuron Teagan VH17-031-0523
10. Miltsu (VRL-05564) - Helju Rewa VH13-093-0033
11. Jannica (VRL-04799) - Bellgrove Tideman VH14-040-0097
12. birdie (VRL-14733) - Supremacy VH18-013-0098
13. Kida (VRL-08368) - Zondanser VH18-012-0356
14. Ilona (VRL-14757) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
15. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Cleopatra VH18-031-0470
16. birdie (VRL-14733) - Budapest VH18-056-0005
17. Kida (VRL-08368) - Kastanje VH18-012-0353
18. Kida (VRL-08368) - Caprice VH18-012-0355
19. ScrewDriver (VRL-14365) - September Westerly VH17-031-0583
20. Molly (VRL-14516) - Titanium d'Aures

luokka 8. Grand Prix (5 sijoittunutta)
1. Molly (VRL-14516) - Rockefeller
2. Laura (VRL-11124) - Mile High Glam DFC
3. Miltsu (VRL-05564) - Altmar VH16-021-0404
4. neon (VRL-05544) - Armont Caramant VH18-012-0270
5. birdie (VRL-14733) - Donnernova VH18-021-0166
6. Molly (VRL-14516) - Don Bardolino
7. birdie (VRL-14733) - Fudge Pop Grr VH18-011-0238
8. Amy (VRL-10961) - Burgundy HMS VH18-012-0283
9. Jannica (VRL-04799) - White Lies VH16-031-0293
10. Miltsu (VRL-05564) - Malibu Cruzita VH16-033-0001
11. ScrewDriver (VRL-14365) - Supernatural Duet VH17-066-0048
12. ScrewDriver (VRL-14365) - Supernatural Timelady VH18-043-0009
13. Amy (VRL-10961) - Sweetheart HMS VH18-012-0335
14. birdie (VRL-14733) - Latanya F VH18-021-0168
15. neon (VRL-05544) - Armont Valiano VH18-011-0132
16. Theo (VRL-14436) - What A Warrior vd Halor VH18-012-0316
17. Jannica (VRL-04799) - Glamour du Boux
18. neon (VRL-05544) - Armont Atessa VH18-012-0269
19. Amy (VRL-10961) - Paris HMS VH18-012-0278
20. Jannica (VRL-04799) - Desire v.d. Romilly VH17-012-0269
21. Kida (VRL-08368) - Kastanje VH18-012-0353
22. Kida (VRL-08368) - Zondanser VH18-012-0356
23. Sorel (VRL-00884) - Colette VH15-011-0094
24. Tuire (VRL-00345) - Milou du Boux
25. Ilona (VRL-14757) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
26. Molly (VRL-14516) - Beaulieu
27. Miltsu (VRL-05564) - Crayon Naomi VH16-011-0002
28. Tuire (VRL-00345) - Cedric du Boux
29. Tuire (VRL-00345) - Jovian du Boux
30. Kida (VRL-08368) - Caprice VH18-012-0355