Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 01.12.2019 kutsut 81-100

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 30.05.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 19.11.2019 klo 11:18

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
2. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
3. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
4. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
5. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
6. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
7. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
8. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
9. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
10. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
11. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
12. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
13. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
14. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
15. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
16. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
17. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
19. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
20. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
21. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
22. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
23. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
24. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
25. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
2. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
3. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
4. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
5. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
6. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
7. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
8. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
9. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
10. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
11. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
12. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
13. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
14. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
15. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
17. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
18. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
19. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
20. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
21. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
23. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
25. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
26. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
27. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679

luokka 3. KN Special (2 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
2. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
5. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
6. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
2. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
4. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
5. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
6. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
7. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
8. Serena (VRL-09334) - Pembury Morian VH17-027-0105
9. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
10. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
11. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
12. Uppe (VRL-11253) - Manerva
13. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
14. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
16. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
17. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
18. Serena (VRL-09334) - Aidan Lousiana Shandy VH12-035-0174
19. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
20. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
21. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
22. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
23. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
24. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
25. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
26. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
27. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
28. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni