Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 07.12.2019 kutsut 101-120

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 12.11.2019 ja tänään on 31.05.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A
5. vaativa B
6. vaativa A
7. Intermediate I
8. Grand Prix

Tulokset päivitetty 20.11.2019 klo 20:30

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Liia (VRL-11284) - Huovilan Robocop VH19-017-0360
2. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
3. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
4. Vibaja (VRL-00727) - Haverforth Jac
5. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
6. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
7. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
8. sarqquu (VRL-04374) - Cadogan Aneirin Grown VH19-024-0070
9. JP (VRL-01948) - Fellbury Luminette
10. Liia (VRL-11284) - Hakunamama VH19-018-0752
11. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valyrian VH18-017-0511
12. JP (VRL-01948) - Fellbury Islay Rose
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
15. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
16. Vibaja (VRL-00727) - Pentryllaeth Aeres
17. Pierre (VRL-10531) - Khrystyna D.
18. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
19. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
20. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
21. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
22. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
23. Liia (VRL-11284) - Tickle Me Wookie Burr VH19-017-0513
24. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
25. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Delight VH14-028-0334
26. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
27. Vibaja (VRL-00727) - Cathreinwr Emrick
28. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
29. Cherry (VRL-12299) - Plänttis VH12-017-0634
30. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kasakka
2. Vibaja (VRL-00727) - Minyrallt Madlen
3. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
4. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
5. Liia (VRL-11284) - Ponygårds Okeanos VH19-024-0063
6. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
7. sarqquu (VRL-04374) - Cadogan Trefor Wynn VH19-026-0043
8. sarqquu (VRL-04374) - Cadogan Aneirin Grown VH19-024-0070
9. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
10. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
11. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
12. Vibaja (VRL-00727) - Capeltreviau Wynfor
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
14. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
15. Cherry (VRL-12299) - Lavendera VH16-046-0018
16. Liia (VRL-11284) - Rhediad Doughnut VH19-024-0068
17. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
18. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Vivid VH14-046-0100
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
20. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Elyce
21. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
22. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applebees VH19-025-0013
23. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
24. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
25. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
26. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
27. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
28. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror

luokka 3. KN Special (3 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Innokas
2. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
3. Liia (VRL-11284) - Cornhill Pretty Ballet VH18-023-0053
4. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
6. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
7. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
8. Pierre (VRL-10531) - Pärren Pyriitti
9. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
2. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
3. Sorel (VRL-00884) - Rhediad Llachar Llew
4. Liia (VRL-11284) - Cornhill Pretty Ballet VH18-023-0053
5. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
6. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688
7. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
8. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
9. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
10. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
12. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Mustikkamurmeladi VH19-018-0892
13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
14. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
15. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
16. sarqquu (VRL-04374) - Cadogan Trefor Wynn VH19-026-0043
17. Sorel (VRL-00884) - Siana Llulwyn
18. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
19. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
20. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
21. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
22. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
23. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
24. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
25. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
26. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
27. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
28. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969
29. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
30. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara

luokka 5. vaativa B (5 sijoittunutta)
1. Liia (VRL-11284) - Brunnby Blanc Polaire VH19-035-0097
2. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coron y Rhosynnau
3. Cherry (VRL-12299) - Syrjän Täysnolla
4. melba (VRL-05772) - M.B. Cameron VH18-031-0280
5. melba (VRL-05772) - Kruunun Elyntris VH15-011-0274
6. Siguri (VRL-11290) - Romina VH16-018-0520
7. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
8. Siguri (VRL-11290) - Haltineva VH16-018-1584
9. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Helianthus VH18-029-0139
10. Vibaja (VRL-00727) - Hilma VH19-018-0524
11. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Leonidas
12. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
13. sarqquu (VRL-04374) - MJA Valentino
14. Viixi (VRL-13923) - Hakulisen Mörköuni VH19-018-0617
15. Sorel (VRL-00884) - Vuornan Kanelihilla VH19-018-0543
16. Viixi (VRL-13923) - Vappulan Alikeisari VH19-018-0655
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Avaruusanarkia
18. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
19. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219
20. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
21. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
22. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
23. Sorel (VRL-00884) - Hiivurin Taifuuni VH19-018-0878
24. Liia (VRL-11284) - Prawda de Callas VH19-003-0115
25. Siguri (VRL-11290) - Taivaankulkija VH19-018-0605
26. sarqquu (VRL-04374) - Zaya VH19-003-0120
27. Liia (VRL-11284) - Nox Huckleberry Finn VH19-031-0307
28. sarqquu (VRL-04374) - Iluminada VH19-033-0024
29. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
30. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Liekinvartija VH19-018-0356

luokka 6. vaativa A (3 sijoittunutta)
1. Cherry (VRL-12299) - Bloody Mary VH18-012-0307
2. sarqquu (VRL-04374) - Iluminada VH19-033-0024
3. Cherry (VRL-12299) - Une Belle Fleur VH18-011-0267
4. Pierre (VRL-10531) - Requeisca Prime
5. Cherry (VRL-12299) - Pep Rally VH14-012-0120
6. melba (VRL-05772) - M.B. Cameron VH18-031-0280
7. Pierre (VRL-10531) - Ghita van Khim VH18-040-0023
8. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148
9. Kioja (VRL-13006) - Cordez F VH16031-0148
10. Sorel (VRL-00884) - Conquest al Braqa
11. melba (VRL-05772) - Kruunun Elyntris VH15-011-0274
12. sarqquu (VRL-04374) - MJA Valentino
13. Sorel (VRL-00884) - Ma-Ajmala al Qadir VH14-003-0337
14. sarqquu (VRL-04374) - Zaya VH19-003-0120

luokka 7. Intermediate I (3 sijoittunutta)
1. sonya (VRL-09386) - Marang v. Helmwald VH19-011-0222
2. sarqquu (VRL-04374) - Thoreador VH19-033-0023
3. melba (VRL-05772) - Mesmerize F VH18-031-0329
4. Cherry (VRL-12299) - Witch Cult VH12-021-0208
5. sonya (VRL-09386) - Felina v.d. Halor VH19-021-0030
6. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103
7. sarqquu (VRL-04374) - Priton Ugroza VH18-039-0065
8. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Enchanter VH19-012-0014
9. Milma (VRL-14149) - W' Bacardi Breezer VH19-031-0195
10. melba (VRL-05772) - Just Amazing VH18-031-0372
11. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
12. sarqquu (VRL-04374) - Suzette von Lark VH19-230-0005

luokka 8. Grand Prix (3 sijoittunutta)
1. Milma (VRL-14149) - Whangdoodle! VH19-031-0177
2. sonya (VRL-09386) - Marang v. Helmwald VH19-011-0222
3. Lissu T. (VRL-12701) - Scaretale des Îles
4. Milma (VRL-14149) - Archaeopteryx VH19-011-0119
5. Milma (VRL-14149) - Diva D'Amour vd Halor VH19-012-0122
6. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147
7. sarqquu (VRL-04374) - Dark Dionysus VH19-048-0031
8. Viixi (VRL-13923) - Verso Kobalt VH19-011-0132
9. sarqquu (VRL-04374) - Olympica VH19-044-0077
10. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103
11. Lissu T. (VRL-12701) - Cemetery Like A Stage
12. sarqquu (VRL-04374) - Necromancer VH19-012-0157
13. Lissu T. (VRL-12701) - Sinnocence
14. Kioja (VRL-13006) - Fedde Ion VH17-040-0045
15. sonya (VRL-09386) - Felina v.d. Halor VH19-021-0030