Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 13.12.2019 kutsut 101-120

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 12.11.2019 ja tänään on 22.02.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A
5. vaativa B
6. vaativa A
7. Intermediate I
8. Grand Prix

Tulokset päivitetty 20.11.2019 klo 21:14

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
2. Liia (VRL-11284) - Tickle Me Wookie Burr VH19-017-0513
3. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Delight VH14-028-0334
4. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
5. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
6. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
7. Pierre (VRL-10531) - Khrystyna D.
8. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
9. Vibaja (VRL-00727) - Cathreinwr Emrick
10. Liia (VRL-11284) - Huovilan Robocop VH19-017-0360
11. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
12. JP (VRL-01948) - Fellbury Islay Rose
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
14. Liia (VRL-11284) - Hakunamama VH19-018-0752
15. sarqquu (VRL-04374) - Cadogan Aneirin Grown VH19-024-0070
16. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
17. Vibaja (VRL-00727) - Pentryllaeth Aeres
18. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
19. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
20. Vibaja (VRL-00727) - Haverforth Jac
21. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
22. Cherry (VRL-12299) - Plänttis VH12-017-0634
23. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
24. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
25. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valyrian VH18-017-0511
26. JP (VRL-01948) - Fellbury Luminette
27. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
29. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
30. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
2. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
4. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
5. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
6. sarqquu (VRL-04374) - Cadogan Aneirin Grown VH19-024-0070
7. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
9. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
10. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applebees VH19-025-0013
11. Liia (VRL-11284) - Ponygårds Okeanos VH19-024-0063
12. Cherry (VRL-12299) - Lavendera VH16-046-0018
13. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
14. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
15. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Elyce
16. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Vivid VH14-046-0100
17. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
18. Vibaja (VRL-00727) - Minyrallt Madlen
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kasakka
20. Liia (VRL-11284) - Rhediad Doughnut VH19-024-0068
21. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
22. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
23. sarqquu (VRL-04374) - Cadogan Trefor Wynn VH19-026-0043
24. Vibaja (VRL-00727) - Capeltreviau Wynfor
25. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613

luokka 3. KN Special (3 sijoittunutta)
1. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969
2. Pierre (VRL-10531) - Pärren Pyriitti
3. Liia (VRL-11284) - Cornhill Pretty Ballet VH18-023-0053
4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Innokas
6. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
7. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
9. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
10. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
11. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
2. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
3. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
4. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Mustikkamurmeladi VH19-018-0892
5. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
7. Sorel (VRL-00884) - Siana Llulwyn
8. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
9. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
10. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
11. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
12. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
13. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
14. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
15. Sorel (VRL-00884) - Rhediad Llachar Llew
16. sarqquu (VRL-04374) - Cadogan Trefor Wynn VH19-026-0043
17. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688
18. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969
20. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
22. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
23. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
24. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
25. Liia (VRL-11284) - Cornhill Pretty Ballet VH18-023-0053
26. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
27. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
28. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
29. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
30. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery

luokka 5. vaativa B (5 sijoittunutta)
1. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Helianthus VH18-029-0139
2. Siguri (VRL-11290) - Haltineva VH16-018-1584
3. sarqquu (VRL-04374) - Iluminada VH19-033-0024
4. Siguri (VRL-11290) - Taivaankulkija VH19-018-0605
5. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219
6. Sorel (VRL-00884) - Vuornan Kanelihilla VH19-018-0543
7. Cherry (VRL-12299) - Syrjän Täysnolla
8. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
9. Viixi (VRL-13923) - Hakulisen Mörköuni VH19-018-0617
10. sarqquu (VRL-04374) - Zaya VH19-003-0120
11. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Leonidas
12. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Avaruusanarkia
14. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
15. sarqquu (VRL-04374) - MJA Valentino
16. Vibaja (VRL-00727) - Hilma VH19-018-0524
17. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
18. melba (VRL-05772) - M.B. Cameron VH18-031-0280
19. Liia (VRL-11284) - Nox Huckleberry Finn VH19-031-0307
20. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Liekinvartija VH19-018-0356
21. Siguri (VRL-11290) - Romina VH16-018-0520
22. melba (VRL-05772) - Kruunun Elyntris VH15-011-0274
23. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
24. Sorel (VRL-00884) - Hiivurin Taifuuni VH19-018-0878
25. Viixi (VRL-13923) - Vappulan Alikeisari VH19-018-0655
26. Liia (VRL-11284) - Prawda de Callas VH19-003-0115
27. Liia (VRL-11284) - Brunnby Blanc Polaire VH19-035-0097
28. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
29. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
30. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coron y Rhosynnau

luokka 6. vaativa A (3 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Requeisca Prime
2. sarqquu (VRL-04374) - MJA Valentino
3. Pierre (VRL-10531) - Ghita van Khim VH18-040-0023
4. Kioja (VRL-13006) - Cordez F VH16031-0148
5. sarqquu (VRL-04374) - Iluminada VH19-033-0024
6. sarqquu (VRL-04374) - Zaya VH19-003-0120
7. Cherry (VRL-12299) - Pep Rally VH14-012-0120
8. melba (VRL-05772) - Kruunun Elyntris VH15-011-0274
9. Cherry (VRL-12299) - Une Belle Fleur VH18-011-0267
10. Cherry (VRL-12299) - Bloody Mary VH18-012-0307
11. Sorel (VRL-00884) - Conquest al Braqa
12. melba (VRL-05772) - M.B. Cameron VH18-031-0280
13. Sorel (VRL-00884) - Ma-Ajmala al Qadir VH14-003-0337
14. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148

luokka 7. Intermediate I (3 sijoittunutta)
1. sarqquu (VRL-04374) - Priton Ugroza VH18-039-0065
2. sarqquu (VRL-04374) - Thoreador VH19-033-0023
3. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103
4. sonya (VRL-09386) - Marang v. Helmwald VH19-011-0222
5. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Enchanter VH19-012-0014
6. sarqquu (VRL-04374) - Suzette von Lark VH19-230-0005
7. melba (VRL-05772) - Just Amazing VH18-031-0372
8. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
9. sonya (VRL-09386) - Felina v.d. Halor VH19-021-0030
10. melba (VRL-05772) - Mesmerize F VH18-031-0329
11. Cherry (VRL-12299) - Witch Cult VH12-021-0208
12. Milma (VRL-14149) - W' Bacardi Breezer VH19-031-0195

luokka 8. Grand Prix (3 sijoittunutta)
1. Milma (VRL-14149) - Whangdoodle! VH19-031-0177
2. Lissu T. (VRL-12701) - Sinnocence
3. Milma (VRL-14149) - Diva D'Amour vd Halor VH19-012-0122
4. sonya (VRL-09386) - Marang v. Helmwald VH19-011-0222
5. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103
6. sarqquu (VRL-04374) - Olympica VH19-044-0077
7. Lissu T. (VRL-12701) - Cemetery Like A Stage
8. Milma (VRL-14149) - Archaeopteryx VH19-011-0119
9. Lissu T. (VRL-12701) - Scaretale des Îles
10. Viixi (VRL-13923) - Verso Kobalt VH19-011-0132
11. sonya (VRL-09386) - Felina v.d. Halor VH19-021-0030
12. Kioja (VRL-13006) - Fedde Ion VH17-040-0045
13. sarqquu (VRL-04374) - Necromancer VH19-012-0157
14. sarqquu (VRL-04374) - Dark Dionysus VH19-048-0031
15. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147