Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 20.12.2019 kutsut 101-120

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 12.11.2019 ja tänään on 31.05.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A
5. vaativa B
6. vaativa A
7. Intermediate I
8. Grand Prix

Tulokset päivitetty 20.11.2019 klo 21:19

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
2. Liia (VRL-11284) - Hakunamama VH19-018-0752
3. Cherry (VRL-12299) - Plänttis VH12-017-0634
4. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Delight VH14-028-0334
5. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
6. JP (VRL-01948) - Fellbury Luminette
7. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
8. Vibaja (VRL-00727) - Haverforth Jac
9. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
10. Liia (VRL-11284) - Tickle Me Wookie Burr VH19-017-0513
11. Liia (VRL-11284) - Huovilan Robocop VH19-017-0360
12. Vibaja (VRL-00727) - Pentryllaeth Aeres
13. Pierre (VRL-10531) - Khrystyna D.
14. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
15. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
16. Vibaja (VRL-00727) - Cathreinwr Emrick
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
18. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
19. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
20. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
21. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
22. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
23. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
24. sarqquu (VRL-04374) - Cadogan Aneirin Grown VH19-024-0070
25. JP (VRL-01948) - Fellbury Islay Rose
26. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
27. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
28. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
30. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valyrian VH18-017-0511

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
2. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
3. Cherry (VRL-12299) - Lavendera VH16-046-0018
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kasakka
5. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
6. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
7. Vibaja (VRL-00727) - Minyrallt Madlen
8. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
9. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
10. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
11. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
12. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
14. Vibaja (VRL-00727) - Capeltreviau Wynfor
15. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
16. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
18. sarqquu (VRL-04374) - Cadogan Aneirin Grown VH19-024-0070
19. sarqquu (VRL-04374) - Cadogan Trefor Wynn VH19-026-0043
20. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
21. Liia (VRL-11284) - Rhediad Doughnut VH19-024-0068
22. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applebees VH19-025-0013
23. Liia (VRL-11284) - Ponygårds Okeanos VH19-024-0063
24. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Elyce
25. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Vivid VH14-046-0100

luokka 3. KN Special (3 sijoittunutta)
1. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969
2. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Innokas
4. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
5. Pierre (VRL-10531) - Pärren Pyriitti
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
7. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
9. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
10. Liia (VRL-11284) - Cornhill Pretty Ballet VH18-023-0053
11. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
2. sarqquu (VRL-04374) - Cadogan Trefor Wynn VH19-026-0043
3. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
4. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
5. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
6. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
7. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
8. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
9. Sorel (VRL-00884) - Rhediad Llachar Llew
10. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
12. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
13. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
14. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
15. Sorel (VRL-00884) - Siana Llulwyn
16. Liia (VRL-11284) - Cornhill Pretty Ballet VH18-023-0053
17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia VH19-018-0969
18. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
19. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
20. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
21. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
22. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
24. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
25. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
26. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
27. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Mustikkamurmeladi VH19-018-0892
28. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
29. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
30. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough

luokka 5. vaativa B (5 sijoittunutta)
1. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
2. Siguri (VRL-11290) - Haltineva VH16-018-1584
3. Liia (VRL-11284) - Prawda de Callas VH19-003-0115
4. sarqquu (VRL-04374) - Zaya VH19-003-0120
5. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
6. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
7. Siguri (VRL-11290) - Taivaankulkija VH19-018-0605
8. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Liekinvartija VH19-018-0356
9. Siguri (VRL-11290) - Romina VH16-018-0520
10. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
11. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
12. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coron y Rhosynnau
13. sarqquu (VRL-04374) - MJA Valentino
14. sarqquu (VRL-04374) - Iluminada VH19-033-0024
15. Liia (VRL-11284) - Brunnby Blanc Polaire VH19-035-0097
16. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Leonidas
17. melba (VRL-05772) - Kruunun Elyntris VH15-011-0274
18. Liia (VRL-11284) - Nox Huckleberry Finn VH19-031-0307
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Avaruusanarkia
20. melba (VRL-05772) - M.B. Cameron VH18-031-0280
21. Sorel (VRL-00884) - Hiivurin Taifuuni VH19-018-0878
22. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
23. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Helianthus VH18-029-0139
24. Cherry (VRL-12299) - Syrjän Täysnolla
25. Viixi (VRL-13923) - Vappulan Alikeisari VH19-018-0655
26. Vibaja (VRL-00727) - Hilma VH19-018-0524
27. Viixi (VRL-13923) - Hakulisen Mörköuni VH19-018-0617
28. Sorel (VRL-00884) - Vuornan Kanelihilla VH19-018-0543
29. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219
30. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143

luokka 6. vaativa A (3 sijoittunutta)
1. Cherry (VRL-12299) - Bloody Mary VH18-012-0307
2. Pierre (VRL-10531) - Ghita van Khim VH18-040-0023
3. sarqquu (VRL-04374) - Iluminada VH19-033-0024
4. sarqquu (VRL-04374) - Zaya VH19-003-0120
5. Cherry (VRL-12299) - Pep Rally VH14-012-0120
6. sarqquu (VRL-04374) - MJA Valentino
7. Cherry (VRL-12299) - Une Belle Fleur VH18-011-0267
8. Sorel (VRL-00884) - Conquest al Braqa
9. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148
10. Kioja (VRL-13006) - Cordez F VH16031-0148
11. melba (VRL-05772) - M.B. Cameron VH18-031-0280
12. Pierre (VRL-10531) - Requeisca Prime
13. Sorel (VRL-00884) - Ma-Ajmala al Qadir VH14-003-0337
14. melba (VRL-05772) - Kruunun Elyntris VH15-011-0274

luokka 7. Intermediate I (3 sijoittunutta)
1. sonya (VRL-09386) - Marang v. Helmwald VH19-011-0222
2. Milma (VRL-14149) - W' Bacardi Breezer VH19-031-0195
3. Cherry (VRL-12299) - Witch Cult VH12-021-0208
4. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Enchanter VH19-012-0014
5. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103
6. sarqquu (VRL-04374) - Thoreador VH19-033-0023
7. melba (VRL-05772) - Mesmerize F VH18-031-0329
8. sarqquu (VRL-04374) - Priton Ugroza VH18-039-0065
9. melba (VRL-05772) - Just Amazing VH18-031-0372
10. sarqquu (VRL-04374) - Suzette von Lark VH19-230-0005
11. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
12. sonya (VRL-09386) - Felina v.d. Halor VH19-021-0030

luokka 8. Grand Prix (3 sijoittunutta)
1. Milma (VRL-14149) - Archaeopteryx VH19-011-0119
2. sonya (VRL-09386) - Marang v. Helmwald VH19-011-0222
3. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147
4. sarqquu (VRL-04374) - Dark Dionysus VH19-048-0031
5. Kioja (VRL-13006) - Fedde Ion VH17-040-0045
6. Lissu T. (VRL-12701) - Cemetery Like A Stage
7. sarqquu (VRL-04374) - Olympica VH19-044-0077
8. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103
9. Lissu T. (VRL-12701) - Scaretale des Îles
10. Viixi (VRL-13923) - Verso Kobalt VH19-011-0132
11. sarqquu (VRL-04374) - Necromancer VH19-012-0157
12. Milma (VRL-14149) - Diva D'Amour vd Halor VH19-012-0122
13. sonya (VRL-09386) - Felina v.d. Halor VH19-021-0030
14. Lissu T. (VRL-12701) - Sinnocence
15. Milma (VRL-14149) - Whangdoodle! VH19-031-0177