Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 12.02.2020 VIP 09.02.2020, kutsut 161-180

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Terhi (VRL-01403).

Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 5 hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Luokat avoinna kaikille

1. Helppo B (50/50)
2. Helppo B (50/50)
3. Helppo A (50/50)
4. Helppo A (50/50)

Tulokset

1. Helppo B (50/50), 7 sijoittunutta
1. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
2. Nintsu (VRL-01851) - Tennessee MPB VH17-023-0100
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
4. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
5. Kida (VRL-08368) - Four Leaf B'dazzled Blue
6. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Ghostbaron
7. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
8. Cherry (VRL-12299) - Mary’s Dreamkeeper VH18-023-0064
9. Sorel (VRL-00884) - Crane Brenin y Merthyron
10. Terhi (VRL-01403) - Leo fan Khim VH19-040-0018
11. Nintsu (VRL-01851) - Born to be Bad MPB VH17-023-0106
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
13. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
14. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
15. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applemouth VH20-025-0002
16. Kida (VRL-08368) - Stormy Slush Flurry
17. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
18. Oresama (VRL-02753) - Lucifer v.d. Ravenwood VH16-040-0016
19. Eeva (VRL-14793) – PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
20. Kida (VRL-08368) - Rowanhill's Toffifee
21. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
22. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Bianca VH19-024-0025
23. Kida (VRL-08368) - Hopewood Arctic Light
24. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
25. enna (VRL-14704) - C’est Le Destin VH16-076-0009
26. Terhi (VRL-01403) - Elke fan Bleom VH18-040-0042
27. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
28. enna (VRL-14704) - Dumfries Araminta VH15-026-0144
29. enna (VRL-14704) - Adinan Mount Everest VH18-018-0691
30. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
31. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Bombastic VH15-017-0074
32. Nintsu (VRL-01851) - Bachelorette MPB VH19-023-0017
33. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Byzoniét
34. Terhi (VRL-01403) - Keimpe fan Khim VH19-040-0016
35. Eeva (VRL-14793) – Faux Pas VH15-098-0007
36. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Beauty VH14-046-0099
37. tvisha (VRL-01671) - Dyntha’s Arctic Angel
38. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori
39. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
40. Eeva (VRL-14793) – PP’s Viking VH18-053-0103
41. Sorel (VRL-00884) - Saskia Nienke VH12-023-0073
42. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
43. Terhi (VRL-01403) - Jesse fan Khim VH19-040-0015
44. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
45. Nintsu (VRL-01851) - Sir Raymond MPB VH18-023-0027
46. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Fuchsia Rose
47. Terhi (VRL-01403) - Jelmer fan Khim VH19-040-0017
48. enna (VRL-14704) - Dancing Sparkle Delm VH15-003-0525
49. enna (VRL-14704) - Gwirion LO VH16-022-0057
50. alina (VRL-14858) - Hellikki

2. Helppo B (50/50), 7 sijoittunutta
1. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Bombastic VH15-017-0074
2. Terhi (VRL-01403) - Albert fan Khim VH20-040-0004
3. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
4. Nintsu (VRL-01851) - Terminator MPB VH18-023-0025
5. Terhi (VRL-01403) - Berend fan Khim VH20-040-0002
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
7. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
8. Sorel (VRL-00884) - Crane Brenin y Merthyron
9. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
10. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
11. Kida (VRL-08368) - Four Leaf B'dazzled Blue
12. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023
13. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
14. tvisha (VRL-01671) - Dyntha’s Arctic Angel
15. Vibaja (VRL-00727) - Pentryllaeth Aeres
16. Vibaja (VRL-00727) - Capeltreviau Wynfor
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
18. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Beauty VH14-046-0099
19. Oresama (VRL-02753) - Lucifer v.d. Ravenwood VH16-040-0016
20. Vibaja (VRL-00727) - Minyrallt Madlen
21. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Fuchsia Rose
22. Nintsu (VRL-01851) - No Pain No Gain MPB VH18-023-0022
23. enna (VRL-14704) - Adinan Mount Everest VH18-018-0691
24. Vibaja (VRL-00727) - Cathreinwr Emrick
25. Terhi (VRL-01403) - Annie fan Khim VH20-040-0001
26. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applemouth VH20-025-0002
27. Vibaja (VRL-00727) - Haverforth Jac
28. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Byzoniét
29. enna (VRL-14704) - Dumfries Araminta VH15-026-0144
30. Kida (VRL-08368) - Rowanhill's Toffifee
31. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori
32. Sorel (VRL-00884) - Saskia Nienke VH12-023-0073
33. Pierre (VRL-10531) - Haloni
34. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
35. enna (VRL-14704) - C’est Le Destin VH16-076-0009
36. Eeva (VRL-14793) – PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
37. enna (VRL-14704) - Gwirion LO VH16-022-0057
38. Cherry (VRL-12299) - Mary’s Dreamkeeper VH18-023-0064
39. Eeva (VRL-14793) – Faux Pas VH15-098-0007
40. enna (VRL-14704) - Dancing Sparkle Delm VH15-003-0525
41. Eeva (VRL-14793) – PP’s Viking VH18-053-0103
42. Kida (VRL-08368) - Stormy Slush Flurry
43. alina (VRL-14858) - Hellikki
44. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
45. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Ghostbaron
46. Terhi (VRL-01403) - Clara fan Khim VH20-040-0003
47. Kida (VRL-08368) - Hopewood Arctic Light
48. Terhi (VRL-01403) - Elias fan Bleom VH18-040-0034
49. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028
50. Nintsu (VRL-01851) - Newton MPB VH18-023-0014

3. Helppo A (50/50), 7 sijoittunutta
1. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
2. Kida (VRL-08368) - Verson Rasseli VH19-018-0949
3. Nintsu (VRL-01851) - Diktynna MPB VH19-023-0018
4. Eeva (VRL-14793) – Merituuli VH19-060-0005
5. Kida (VRL-08368) - Hornanhovin Hurmuri VH19-018-0564
6. Nintsu (VRL-01851) - Wilfrid Scawen Blunt MPB VH19-023-0012
7. Kida (VRL-08368) - Verson Kuuno VH19-018-0951
8. Eeva (VRL-14793) – Enkelsuru VH19-018-0288
9. alina (VRL-14858) - Kuusanto VH20-018-0028
10. Layda (VRL-14488) - Ruskavaaran Minttusuklaa VH19-018-1046
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
12. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
13. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Chalcedon
14. Vibaja (VRL-00727) - Talvisurma VH19-018-0684
15. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
16. Nintsu (VRL-01851) - Handsome as Hell MPB VH18-023-0060
17. Layda (VRL-14488) - Aurwen VH17-024-0055
18. Kida (VRL-08368) - Hiprakan Marliina
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
20. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tuvsnäppa VH19-018-0676
21. Eeva (VRL-14793) – Jasmiina VH19-031-0137
22. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
23. enna (VRL-14704) - Kototallin Hymni VH19-018-0657
24. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Goldfall
25. Vibaja (VRL-00727) - Moons Dancing Queen VH02-024-0382
26. Vibaja (VRL-00727) - Rentukan Kevin VH03-035-0912
27. enna (VRL-14704) - Rapatessa Roiskuu VH19-018-0602
28. Layda (VRL-14488) - Gin Erika VH17-001-0051
29. Layda (VRL-14488) - Tuulenpesän Aikamieli VH16-018-2010
30. Terhi (VRL-01403) - Katrina fan Khim VH19-040-0014
31. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
32. Terhi (VRL-01403) - Jenni fan Khim VH19-040-0012
33. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
34. Nintsu (VRL-01851) - Battleborn Dael VH17-022-0047
35. enna (VRL-14704) - Hiivurin Häikäilemätön VH19-018-0488
36. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Gilderoy
37. Nintsu (VRL-01851) - Flintheart Gloomgold MPB VH17-023-0060
38. Terhi (VRL-01403) - Lientje fan Khim VH19-040-0011
39. Eeva (VRL-14793) – Doin’t Great VH13-054-0008
40. Eeva (VRL-14793) – Krouvi VH19-018-0709
41. enna (VRL-14704) - Surkuhupaisa VH19-018-0425
42. Liia (VRL-11284) - Bogårdin Rustiikki VH19-018-0962
43. turjake (VRL-07415) - Stormy Fudge Sundae
44. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545
45. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
46. turjake (VRL-07415) - Stormy Twilight Sky
47. Liia (VRL-11284) - Hasselholms Mynta
48. Pierre (VRL-10531) - Haavelaakson Saima
49. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Trinitarian
50. Terhi (VRL-01403) - Klaske fan Khim VH19-040-0013

4. Helppo A (50/50), 7 sijoittunutta
1. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
2. Terhi (VRL-01403) - Klaske fan Khim VH19-040-0013
3. Kida (VRL-08368) - Verson Kuuno VH19-018-0951
4. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Goldfall
5. enna (VRL-14704) - Lupsakan Hittavainen VH19-018-0627
6. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Chalcedon
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
8. Layda (VRL-14488) - Aurwen VH17-024-0055
9. enna (VRL-14704) - Myrskylän Haltijamieli VH19-018-0560
10. alina (VRL-14858) - Kuusanto VH20-018-0028
11. Nintsu (VRL-01851) - Hercule Poirot MPB VH16-023-0034
12. Terhi (VRL-01403) - Katrina fan Khim VH19-040-0014
13. Vibaja (VRL-00727) - Rentukan Kevin VH03-035-0912
14. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545
15. enna (VRL-14704) - Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
16. Vibaja (VRL-00727) - Moons Dancing Queen VH02-024-0382
17. turjake (VRL-07415) - Stormy Twilight Sky
18. Layda (VRL-14488) - Gin Erika VH17-001-0051
19. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
20. Vibaja (VRL-00727) - Talvisurma VH19-018-0684
21. Layda (VRL-14488) - Tuulenpesän Aikamieli VH16-018-2010
22. Eeva (VRL-14793) – Doin’t Great VH13-054-0008
23. Kida (VRL-08368) - Verson Rasseli VH19-018-0949
24. Eeva (VRL-14793) – Jasmiina VH19-031-0137
25. Nintsu (VRL-01851) - Royal Dream MPB VH18-023-0012
26. Nintsu (VRL-01851) - Surprisingly MPB VH17-023-0074
27. Kida (VRL-08368) - Hornanhovin Hurmuri VH19-018-0564
28. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Gilderoy
29. Layda (VRL-14488) - Ruskavaaran Minttusuklaa VH19-018-1046
30. Nintsu (VRL-01851) - Persian Sultan MPB VH17-023-0102
31. Pierre (VRL-10531) - Myrkynkatku
32. Terhi (VRL-01403) - Jenni fan Khim VH19-040-0012
33. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
34. turjake (VRL-07415) - Stormy Fudge Sundae
35. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
36. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
37. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
38. enna (VRL-14704) - Rommisuutari VH19-018-0664
39. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Trinitarian
40. Nintsu (VRL-01851) - Lust for Blood MPB VH17-023-0073
41. Liia (VRL-11284) - Hasselholms Mynta
42. Eeva (VRL-14793) – Merituuli VH19-060-0005
43. Terhi (VRL-01403) - Lientje fan Khim VH19-040-0011
44. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
45. Eeva (VRL-14793) – Enkelsuru VH19-018-0288
46. Pierre (VRL-10531) - Kadon Tirilii
47. Liia (VRL-11284) - Bogårdin Rustiikki VH19-018-0962
48. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
49. Kida (VRL-08368) - Hiprakan Marliina
50. Eeva (VRL-14793) – Krouvi VH19-018-0709