Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 28.01.2019 kutsut 1-20

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.01.2019 ja tänään on 08.08.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A
5. vaativa B
6. vaativa A
7. Intermediate I
8. Grand Prix

Tulokset päivitetty 12.01.2019 klo 23:09

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Sorel (VRL-00884) - Cecam Taz Mania VH12-017-0512
2. Nintsu (VRL-01851) - Nefertiti MPB VH16-023-0063
3. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
4. birdie (VRL-14733) - Snowshill Margeta VH18-104-0031
5. Miltsu (VRL-05564) - Brynjar Rewa VH16-053-0002
6. birdie (VRL-14733) - Awstin Rhisiart VH18-024-0127
7. Miltsu (VRL-05564) - Pinnacle Kajsa VH16-035-0003
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Jaenna VH12-017-0629
9. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Taru VH18-018-1913
10. Sylvi (VRL-08179) - Gweneira Gem VH18-022-0085
11. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Delight VH14-028-0334
12. Jannica (VRL-04799) - Arolan Svante VH18-017-0498
13. Cherry (VRL-12299) - Plänttis VH12-017-0634
14. Jannica (VRL-04799) - Lilymoor Basil VH18-017-0552
15. Decne (VRL-00785) - Snadistiparempi VH18-018-2224
16. Jannica (VRL-04799) - Lilymoor Ealair VH18-017-0551
17. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
18. Nintsu (VRL-01851) - Malissa Dael VH17-024-0091
19. Sylvi (VRL-08179) - Playground's Jack O'Lantern VH18-017-0482
20. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valyrian VH18-017-0511
21. Amy (VRL-10961) - Nothing but Trouble VH17-017-0226
22. Miltsu (VRL-05564) - Lynwood Shanelle VH12-017-0711
23. Sylvi (VRL-08179) - Lily's Little Autumn Spell VH18-017-0481
24. Nintsu (VRL-01851) - Pish Posh MPB VH17-023-0036
25. Amy (VRL-10961) - Frosty the Snowman VH17-017-0225
26. Ilona (VRL-14757) - Da Capo Shirley VH19-028-0001
27. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
28. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
29. Sorel (VRL-00884) - Jawell v. Hardell VH12-017-0505
30. birdie (VRL-14733) - Brownen Namys VH18-024-0094

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
2. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197
3. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008
4. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Teresa VH18-031-0469
5. Tuire (VRL-00345) - Rocks Riverdance
6. Jannica (VRL-04799) - Kadotettu Haaveuni VH16-018-2328
7. birdie (VRL-14733) - Chiquitita VH18-076-0081
8. Cherry (VRL-12299) - Rohkean Mahtijätkä
9. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rhychdir VH18-026-0019
10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Valio VH18-018-2013
11. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257
12. Tuire (VRL-00345) - Very Merry Cocoa
13. Nintsu (VRL-01851) - Kleopatra MPB VH17-023-0027
14. Sylvi (VRL-08179) - Gweneira Gem VH18-022-0085
15. Sorel (VRL-00884) - Angharad Swynol VH18-026-0018
16. Sylvi (VRL-08179) - Viettelys VH18-018-2247
17. Tuire (VRL-00345) - Elovalkea VH18-018-1830
18. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Yhden Yön Tahti VH18-031-0480
19. Decne (VRL-00785) - Tanssilaulu VH18-018-2231
20. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017
21. Cherry (VRL-12299) - First Carat VH17-024-0107
22. Sylvi (VRL-08179) - Damielle Gem VH18-029-0140
23. Cherry (VRL-12299) - Jumping Around VH12-022-0139
24. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274
25. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kottarainen VH18-018-2012
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Medaljonki VH18-018-2014
27. birdie (VRL-14733) - Laire Davinna VH18-071-0033
28. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Orkhidea VH18-031-0478
29. Decne (VRL-00785) - Kalman Leikkimieli VH18-018-2228
30. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004

luokka 3. KN Special (5 sijoittunutta)
1. Natalia (VRL-05175) - Kalman Kesäperhonen
2. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Teresa VH18-031-0469
3. Nintsu (VRL-01851) - Junior Devil MPB VH17-023-0054
4. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kottarainen VH18-018-2012
5. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Yhden Yön Tahti VH18-031-0480
6. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197
7. Sylvi (VRL-08179) - Foxbury Aurelia VH18-029-0170
8. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Pipariponi VH18-018-2227
9. Jannica (VRL-04799) - Runon Luka VH16-018-0744
10. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
11. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
12. Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573
13. Decne (VRL-00785) - Tanssilaulu VH18-018-2231
14. ScrewDriver (VRL-14365) - Inanna VH17-043-0033
15. Tuire (VRL-00345) - Rocks Riverdance
16. Jannica (VRL-04799) - Fame's Minion VH16-027-0206
17. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Magnus VH16-028-0074
18. Decne (VRL-00785) - Kalman Leikkimieli VH18-018-2228
19. Nintsu (VRL-01851) - Cedion Teifion VH16-022-0109
20. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274
21. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
22. Jannica (VRL-04799) - Capheira von Lark VH16-013-0113
23. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275
24. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708
25. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Medaljonki VH18-018-2014
26. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Orkhidea VH18-031-0478
27. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Valio VH18-018-2013
28. Sylvi (VRL-08179) - Vappulan Korvenkuiske VH18-018-1524
29. Nintsu (VRL-01851) - Well Dusted MPB VH17-023-0025
30. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Kyyhkytähti VH18-018-0576

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466
2. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
3. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Dark with Snowless VH18-031-0482
4. birdie (VRL-14733) - Grytzen van Khim VH18-040-0070
5. Sorel (VRL-00884) - Kernfield Cucumber VH18-035-0131
6. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Wille VH18-031-0474
7. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
8. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Kanelitoffee VH17-018-1559
9. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008
10. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999
11. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
12. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Upponalle
13. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
14. Theo (VRL-14436) - Vaniman Kultapoika VH18-018-2138
15. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Remus
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina
17. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174
18. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112
19. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Tefity VH18-026-0020
20. Jannica (VRL-04799) - Tristyn LAC VH16-028-0111
21. Tuire (VRL-00345) - Very Merry Cocoa
22. Jannica (VRL-04799) - Fairytale LAC VH16-035-0067
23. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275
24. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118
25. Tuire (VRL-00345) - Elovalkea VH18-018-1830
26. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111
27. birdie (VRL-14733) - Tylwyth Teg VH15-023-0003
28. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Ainoa Kermahuntu VH18-031-0476
29. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Mustikka VH18-018-1912
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe

luokka 5. vaativa B (5 sijoittunutta)
1. Nintsu (VRL-01851) - Spy Rewa VH17-023-0071
2. Sorel (VRL-00884) - Honkahelmi
3. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
4. Tuire (VRL-00345) - Kuunlilja VH18-018-1829
5. birdie (VRL-14733) - Gracília XV VH18-087-0011
6. Venla (VRL-14707) - Feuerwehrmann VH18-013-0111
7. Jannica (VRL-04799) - Diejke v.d. Wacky VH17-040-0051
8. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Upponalle
9. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Mustikka VH18-018-1912
10. Cherry (VRL-12299) - Syrjän Täysnolla
11. Tuire (VRL-00345) - Isadora
12. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Remus
13. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
14. Sorel (VRL-00884) - Hämyhuurre VH18-018-0984
15. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Deodorado VH18-031-0484
16. Ilona (VRL-14757) - Rum Swizzle VH18-043-0023
17. Theo (VRL-14436) - Vaniman Kultapoika VH18-018-2138
18. birdie (VRL-14733) - Bianca XXV VH18-033-0079
19. Nintsu (VRL-01851) - Shanina van de Nijl VH17-023-0107
20. Sorel (VRL-00884) - Jaloriiviö VH18-018-0985
21. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
22. Miltsu (VRL-05564) - Rusinante Rewa VH16-018-0042
23. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Rinsessa VH18-031-0475
24. Tuire (VRL-00345) - Head Held High VH11-006-0208
25. Jannica (VRL-04799) - Ceann Amour VH16-035-0137
26. Sylvi (VRL-08179) - Jeilin Peikkomieli VH18-018-2139
27. Nintsu (VRL-01851) - Lady in Red MPB VH17-023-0105
28. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Korpisielu
29. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174
30. birdie (VRL-14733) - Joãozinho VH18-087-0010

luokka 6. vaativa A (5 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Head Held High VH11-006-0208
2. ScrewDriver (VRL-14365) - Zelenie
3. Molly (VRL-14516) - Rockefeller
4. Amy (VRL-10961) - Feline HMS VH17-012-0058
5. Jannica (VRL-04799) - Namys Miguel
6. Amy (VRL-10961) - Winston HMS VH18-012-0281
7. Tuire (VRL-00345) - Isadora
8. Venla (VRL-14707) - Schneefall VH18-013-0112
9. birdie (VRL-14733) - Gracília XV VH18-087-0011
10. Amy (VRL-10961) - Caramella VH16-012-0429
11. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Aatos VH18-031-0471
12. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Lurjus VH18-031-0143
13. ScrewDriver (VRL-14365) - Priss Galador VH18-011-0063
14. Ilona (VRL-14757) - Rum Swizzle VH18-043-0023
15. Miltsu (VRL-05564) - Basque Yemn VH16-015-0026
16. birdie (VRL-14733) - Octavio XLV VH18-033-0081
17. Miltsu (VRL-05564) - Gin Yermolai VH12-001-0745
18. Sorel (VRL-00884) - Zahwah Hadia al Najya VH12-003-0748
19. Molly (VRL-14516) - Don Bardolino
20. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Dodger VH15-031-0144
21. Jesse VRL-12637 - Varjoaika VH19-018-0005
22. Molly (VRL-14516) - Beaulieu
23. Jannica (VRL-04799) - Rosegarden’s Blade Runner VH18-006-0246
24. Sorel (VRL-00884) - Sayad al Braqa VH15-003-0214
25. Cherry (VRL-12299) - Aqua Librella VH17-031-0440
26. Miltsu (VRL-05564) - Zsazsa Izabella VH15-021-0315
27. birdie (VRL-14733) - Bianca XXV VH18-033-0079
28. Sorel (VRL-00884) - Conquest al Braqa
29. Cherry (VRL-12299) - Final Play VH17-031-0376
30. Jannica (VRL-04799) - Hidden Romance VH18-034-0018

luokka 7. Intermediate I (4 sijoittunutta)
1. Molly (VRL-14516) - Elodie d'Arch
2. Theo (VRL-14436) - What A Warrior vd Halor VH18-012-0316
3. Jannica (VRL-04799) - Dream About SVM VH16-011-0187
4. Jannica (VRL-04799) - Hukkapuron Teagan VH17-031-0523
5. Molly (VRL-14516) - Titanium d'Aures
6. Kida (VRL-08368) - Caprice VH18-012-0355
7. Miltsu (VRL-05564) - Helju Rewa VH13-093-0033
8. Ilona (VRL-14757) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
9. ScrewDriver (VRL-14365) - Chérie du Boux
10. ScrewDriver (VRL-14365) - September Westerly VH17-031-0583
11. Miltsu (VRL-05564) - Oblivion's Roxanne VH16-031-0017
12. July VRL-13498 - Vaivaiskoivun Cleopatra VH18-031-0470
13. Miltsu (VRL-05564) - Konraad Rewa VH13-040-0326
14. ScrewDriver (VRL-14365) - Oldfinion Ramiro VH17-013-0162
15. birdie (VRL-14733) - Supremacy VH18-013-0098
16. Kida (VRL-08368) - Zondanser VH18-012-0356
17. birdie (VRL-14733) - Budapest VH18-056-0005
18. Jannica (VRL-04799) - Bellgrove Tideman VH14-040-0097
19. Kida (VRL-08368) - Kastanje VH18-012-0353
20. birdie (VRL-14733) - Xandinho

luokka 8. Grand Prix (5 sijoittunutta)
1. Sorel (VRL-00884) - Colette VH15-011-0094
2. Amy (VRL-10961) - Burgundy HMS VH18-012-0283
3. Kida (VRL-08368) - Kastanje VH18-012-0353
4. birdie (VRL-14733) - Latanya F VH18-021-0168
5. birdie (VRL-14733) - Donnernova VH18-021-0166
6. Jannica (VRL-04799) - Glamour du Boux
7. ScrewDriver (VRL-14365) - Supernatural Duet VH17-066-0048
8. Molly (VRL-14516) - Beaulieu
9. Amy (VRL-10961) - Paris HMS VH18-012-0278
10. Miltsu (VRL-05564) - Malibu Cruzita VH16-033-0001
11. Theo (VRL-14436) - What A Warrior vd Halor VH18-012-0316
12. Kida (VRL-08368) - Caprice VH18-012-0355
13. birdie (VRL-14733) - Fudge Pop Grr VH18-011-0238
14. Molly (VRL-14516) - Rockefeller
15. ScrewDriver (VRL-14365) - Supernatural Timelady VH18-043-0009
16. Tuire (VRL-00345) - Jovian du Boux
17. Amy (VRL-10961) - Sweetheart HMS VH18-012-0335
18. Ilona (VRL-14757) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
19. neon (VRL-05544) - Armont Atessa VH18-012-0269
20. Jannica (VRL-04799) - Desire v.d. Romilly VH17-012-0269
21. Molly (VRL-14516) - Don Bardolino
22. Tuire (VRL-00345) - Cedric du Boux
23. Miltsu (VRL-05564) - Altmar VH16-021-0404
24. Tuire (VRL-00345) - Milou du Boux
25. neon (VRL-05544) - Armont Valiano VH18-011-0132
26. Miltsu (VRL-05564) - Crayon Naomi VH16-011-0002
27. Jannica (VRL-04799) - White Lies VH16-031-0293
28. neon (VRL-05544) - Armont Caramant VH18-012-0270
29. Kida (VRL-08368) - Zondanser VH18-012-0356
30. Laura (VRL-11124) - Mile High Glam DFC