Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 28.02.2020 VIP 09.02.2020, kutsut 161-180

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Terhi (VRL-01403).

Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 5 hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Luokat avoinna kaikille

1. Helppo B (50/50)
2. Helppo B (50/50)
3. Helppo A (50/50)
4. Helppo A (50/50)

Tulokset

1. Helppo B (50/50), 7 sijoittunutta
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
2. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
3. tvisha (VRL-01671) - Dyntha’s Arctic Angel
4. Nintsu (VRL-01851) - Born to be Bad MPB VH17-023-0106
5. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Byzoniét
6. Kida (VRL-08368) - Rowanhill's Toffifee
7. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
8. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
9. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Beauty VH14-046-0099
10. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
11. Oresama (VRL-02753) - Lucifer v.d. Ravenwood VH16-040-0016
12. alina (VRL-14858) - Hellikki
13. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
14. enna (VRL-14704) - Dancing Sparkle Delm VH15-003-0525
15. enna (VRL-14704) - Gwirion LO VH16-022-0057
16. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Bombastic VH15-017-0074
17. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Fuchsia Rose
18. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
19. Eeva (VRL-14793) – PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
20. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Ghostbaron
21. Eeva (VRL-14793) – PP’s Viking VH18-053-0103
22. enna (VRL-14704) - Adinan Mount Everest VH18-018-0691
23. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori
24. enna (VRL-14704) - Dumfries Araminta VH15-026-0144
25. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
26. Terhi (VRL-01403) - Keimpe fan Khim VH19-040-0016
27. Sorel (VRL-00884) - Saskia Nienke VH12-023-0073
28. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
29. Terhi (VRL-01403) - Elke fan Bleom VH18-040-0042
30. Eeva (VRL-14793) – Faux Pas VH15-098-0007
31. Kida (VRL-08368) - Four Leaf B'dazzled Blue
32. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
33. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Bianca VH19-024-0025
34. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
35. Kida (VRL-08368) - Stormy Slush Flurry
36. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
37. Kida (VRL-08368) - Hopewood Arctic Light
38. Sorel (VRL-00884) - Crane Brenin y Merthyron
39. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
40. Nintsu (VRL-01851) - Sir Raymond MPB VH18-023-0027
41. Terhi (VRL-01403) - Jelmer fan Khim VH19-040-0017
42. Terhi (VRL-01403) - Jesse fan Khim VH19-040-0015
43. enna (VRL-14704) - C’est Le Destin VH16-076-0009
44. Nintsu (VRL-01851) - Tennessee MPB VH17-023-0100
45. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applemouth VH20-025-0002
46. Terhi (VRL-01403) - Leo fan Khim VH19-040-0018
47. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
48. Cherry (VRL-12299) - Mary’s Dreamkeeper VH18-023-0064
49. Nintsu (VRL-01851) - Bachelorette MPB VH19-023-0017
50. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka

2. Helppo B (50/50), 7 sijoittunutta
1. Terhi (VRL-01403) - Berend fan Khim VH20-040-0002
2. enna (VRL-14704) - Gwirion LO VH16-022-0057
3. Terhi (VRL-01403) - Annie fan Khim VH20-040-0001
4. Vibaja (VRL-00727) - Haverforth Jac
5. Sorel (VRL-00884) - Crane Brenin y Merthyron
6. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
7. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
8. Eeva (VRL-14793) – PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
9. Kida (VRL-08368) - Stormy Slush Flurry
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
11. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Beauty VH14-046-0099
12. alina (VRL-14858) - Hellikki
13. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
14. enna (VRL-14704) - Dumfries Araminta VH15-026-0144
15. Terhi (VRL-01403) - Clara fan Khim VH20-040-0003
16. Terhi (VRL-01403) - Albert fan Khim VH20-040-0004
17. Kida (VRL-08368) - Four Leaf B'dazzled Blue
18. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Byzoniét
19. Vibaja (VRL-00727) - Minyrallt Madlen
20. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
21. Nintsu (VRL-01851) - Terminator MPB VH18-023-0025
22. Vibaja (VRL-00727) - Capeltreviau Wynfor
23. Cherry (VRL-12299) - Mary’s Dreamkeeper VH18-023-0064
24. enna (VRL-14704) - Dancing Sparkle Delm VH15-003-0525
25. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
26. tvisha (VRL-01671) - Dyntha’s Arctic Angel
27. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applemouth VH20-025-0002
28. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023
29. Pierre (VRL-10531) - Haloni
30. Terhi (VRL-01403) - Elias fan Bleom VH18-040-0034
31. Vibaja (VRL-00727) - Cathreinwr Emrick
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
33. Nintsu (VRL-01851) - Newton MPB VH18-023-0014
34. Eeva (VRL-14793) – PP’s Viking VH18-053-0103
35. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Fuchsia Rose
36. Kida (VRL-08368) - Hopewood Arctic Light
37. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028
38. enna (VRL-14704) - Adinan Mount Everest VH18-018-0691
39. Oresama (VRL-02753) - Lucifer v.d. Ravenwood VH16-040-0016
40. Sorel (VRL-00884) - Saskia Nienke VH12-023-0073
41. Kida (VRL-08368) - Rowanhill's Toffifee
42. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori
43. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Ghostbaron
44. Vibaja (VRL-00727) - Pentryllaeth Aeres
45. Nintsu (VRL-01851) - No Pain No Gain MPB VH18-023-0022
46. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
47. enna (VRL-14704) - C’est Le Destin VH16-076-0009
48. Eeva (VRL-14793) – Faux Pas VH15-098-0007
49. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Bombastic VH15-017-0074
50. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa

3. Helppo A (50/50), 7 sijoittunutta
1. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
2. Eeva (VRL-14793) – Doin’t Great VH13-054-0008
3. enna (VRL-14704) - Surkuhupaisa VH19-018-0425
4. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545
5. Eeva (VRL-14793) – Enkelsuru VH19-018-0288
6. Kida (VRL-08368) - Verson Rasseli VH19-018-0949
7. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Goldfall
8. enna (VRL-14704) - Hiivurin Häikäilemätön VH19-018-0488
9. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tuvsnäppa VH19-018-0676
10. Nintsu (VRL-01851) - Flintheart Gloomgold MPB VH17-023-0060
11. Terhi (VRL-01403) - Jenni fan Khim VH19-040-0012
12. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
13. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
14. Nintsu (VRL-01851) - Wilfrid Scawen Blunt MPB VH19-023-0012
15. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
16. enna (VRL-14704) - Kototallin Hymni VH19-018-0657
17. turjake (VRL-07415) - Stormy Fudge Sundae
18. Pierre (VRL-10531) - Haavelaakson Saima
19. Eeva (VRL-14793) – Jasmiina VH19-031-0137
20. Nintsu (VRL-01851) - Battleborn Dael VH17-022-0047
21. Kida (VRL-08368) - Hornanhovin Hurmuri VH19-018-0564
22. Layda (VRL-14488) - Gin Erika VH17-001-0051
23. Nintsu (VRL-01851) - Diktynna MPB VH19-023-0018
24. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
25. Kida (VRL-08368) - Hiprakan Marliina
26. turjake (VRL-07415) - Stormy Twilight Sky
27. alina (VRL-14858) - Kuusanto VH20-018-0028
28. Nintsu (VRL-01851) - Handsome as Hell MPB VH18-023-0060
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
30. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
31. Terhi (VRL-01403) - Klaske fan Khim VH19-040-0013
32. Layda (VRL-14488) - Aurwen VH17-024-0055
33. Kida (VRL-08368) - Verson Kuuno VH19-018-0951
34. enna (VRL-14704) - Rapatessa Roiskuu VH19-018-0602
35. Eeva (VRL-14793) – Merituuli VH19-060-0005
36. Vibaja (VRL-00727) - Moons Dancing Queen VH02-024-0382
37. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
38. Terhi (VRL-01403) - Lientje fan Khim VH19-040-0011
39. Terhi (VRL-01403) - Katrina fan Khim VH19-040-0014
40. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
41. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Trinitarian
42. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Gilderoy
43. Layda (VRL-14488) - Tuulenpesän Aikamieli VH16-018-2010
44. Eeva (VRL-14793) – Krouvi VH19-018-0709
45. Liia (VRL-11284) - Hasselholms Mynta
46. Vibaja (VRL-00727) - Rentukan Kevin VH03-035-0912
47. Liia (VRL-11284) - Bogårdin Rustiikki VH19-018-0962
48. Layda (VRL-14488) - Ruskavaaran Minttusuklaa VH19-018-1046
49. Vibaja (VRL-00727) - Talvisurma VH19-018-0684
50. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Chalcedon

4. Helppo A (50/50), 7 sijoittunutta
1. Kida (VRL-08368) - Hornanhovin Hurmuri VH19-018-0564
2. Layda (VRL-14488) - Aurwen VH17-024-0055
3. Kida (VRL-08368) - Verson Rasseli VH19-018-0949
4. enna (VRL-14704) - Myrskylän Haltijamieli VH19-018-0560
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
6. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Gilderoy
7. Nintsu (VRL-01851) - Lust for Blood MPB VH17-023-0073
8. Terhi (VRL-01403) - Lientje fan Khim VH19-040-0011
9. turjake (VRL-07415) - Stormy Fudge Sundae
10. Eeva (VRL-14793) – Jasmiina VH19-031-0137
11. alina (VRL-14858) - Kuusanto VH20-018-0028
12. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
14. Nintsu (VRL-01851) - Surprisingly MPB VH17-023-0074
15. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Trinitarian
16. enna (VRL-14704) - Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
17. Nintsu (VRL-01851) - Persian Sultan MPB VH17-023-0102
18. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
19. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Goldfall
20. Eeva (VRL-14793) – Enkelsuru VH19-018-0288
21. Vibaja (VRL-00727) - Talvisurma VH19-018-0684
22. Nintsu (VRL-01851) - Hercule Poirot MPB VH16-023-0034
23. Nintsu (VRL-01851) - Royal Dream MPB VH18-023-0012
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
25. Vibaja (VRL-00727) - Rentukan Kevin VH03-035-0912
26. Terhi (VRL-01403) - Jenni fan Khim VH19-040-0012
27. turjake (VRL-07415) - Stormy Twilight Sky
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Tirilii
29. Eeva (VRL-14793) – Krouvi VH19-018-0709
30. Kida (VRL-08368) - Hiprakan Marliina
31. Eeva (VRL-14793) – Merituuli VH19-060-0005
32. Eeva (VRL-14793) – Doin’t Great VH13-054-0008
33. Terhi (VRL-01403) - Katrina fan Khim VH19-040-0014
34. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
35. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Chalcedon
36. Layda (VRL-14488) - Gin Erika VH17-001-0051
37. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
38. Pierre (VRL-10531) - Myrkynkatku
39. Layda (VRL-14488) - Tuulenpesän Aikamieli VH16-018-2010
40. Kida (VRL-08368) - Verson Kuuno VH19-018-0951
41. enna (VRL-14704) - Lupsakan Hittavainen VH19-018-0627
42. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
43. Liia (VRL-11284) - Bogårdin Rustiikki VH19-018-0962
44. Terhi (VRL-01403) - Klaske fan Khim VH19-040-0013
45. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
46. enna (VRL-14704) - Rommisuutari VH19-018-0664
47. Vibaja (VRL-00727) - Moons Dancing Queen VH02-024-0382
48. Liia (VRL-11284) - Hasselholms Mynta
49. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545
50. Layda (VRL-14488) - Ruskavaaran Minttusuklaa VH19-018-1046