Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 24.01.2019 kutsut 21-40

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 20.01.2019 ja tänään on 26.05.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A
5. vaativa B
6. vaativa A
7. Intermediate I
8. Grand Prix

Tulokset päivitetty 21.01.2019 klo 21:24

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Ilona (VRL-14757) - Da Capo Shirley VH19-028-0001
2. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Mmmysteeri VH18-018-1515
3. Jesse (VRL-12637) - Harr Shahzad VH19-003-0001
4. Nintsu (VRL-01851) - Nightmare from Hell MPB VH17-023-0018
5. Jesse (VRL-12637) - Naturaali Haartätäkki VH19-018-0030
6. Jesse (VRL-12637) - Superb Nandor VH17-104-0001
7. birdie (VRL-14733) - Snowshill Margeta VH18-104-0031
8. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Delight VH14-028-0334
9. Ilona (VRL-14757) - Pikkutervakko VH19-018-0050
10. Jannica (VRL-04799) - A.D. Golden Wish VH13-017-0262
11. birdie (VRL-14733) - Brownen Namys VH18-024-0094
12. JP (VRL-01948) - Huovilan Idalia
13. davis (VRL-10105) - Snowprint VH17-012-0229
14. Cherry (VRL-12299) - Plänttis VH12-017-0634
15. Cherry (VRL-12299) - Sepp's Valyrian VH18-017-0511
16. Decne (VRL-00785) - Snadistiparempi VH18-018-2224
17. Nintsu (VRL-01851) - Malissa Dael VH17-024-0091
18. davis (VRL-10105) - Khumba Kern VH17-012-0358
19. birdie (VRL-14733) - Awstin Rhisiart VH18-024-0127
20. Serena (VRL-09334) - Runon Kuutomu VH18-018-0283
21. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274
22. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
23. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
24. Serena (VRL-09334) - Cullenton Rhododendron VH18-029-0075
25. JP (VRL-01948) - Huovilan Linette
26. Jannica (VRL-04799) - Blainy Days VH17-017-0216
27. davis (VRL-10105) - All Was Well VH18-011-0225
28. JP (VRL-01948) - Huovilan Julius
29. Jannica (VRL-04799) - Illusion VH17-089-0003
30. Nintsu (VRL-01851) - Dramolett MPB VH17-023-0020

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Sonja.P (VRL-06588) - Huovilan Kultavalakka VH17-017-0301
2. davis (VRL-10105) - Elohim VH18-121-0016
3. Jesse (VRL-12637) - Harr Shahzad VH19-003-0001
4. Ilona (VRL-14757) - Pikkutervakko VH19-018-0050
5. birdie (VRL-14733) - Áth Dara
6. Ilona (VRL-14757) - Da Capo Shirley VH19-028-0001
7. Jannica (VRL-04799) - Riordette AD VH15-026-0012
8. davis (VRL-10105) - Balenciaga v. Helmwald VH18-011-0246
9. Nintsu (VRL-01851) - Dinosaurus MPB VH17-023-0049
10. Cherry (VRL-12299) - Sweet Sugar VH18-017-0462
11. Serena (VRL-09334) - Hoarfrost Hood VH18-153-0007
12. Sonja.P (VRL-06588) - Amfibi KH VH13-017-0130
13. Decne (VRL-00785) - Kalman Leikkimieli VH18-018-2228
14. Cherry (VRL-12299) - Cappie Xen X VH18-106-0003
15. Tuire (VRL-00345) - Rocks Riverdance
16. Nintsu (VRL-01851) - Drusilla MPB VH16-023-0079
17. Serena (VRL-09334) - Kuti-Tus VH18-018-0636
18. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark VH18-063-0054
19. birdie (VRL-14733) - Ráth Fearnáin
20. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274
21. Jannica (VRL-04799) - A.D. Amazing Ally VH16-025-0037
22. Tuire (VRL-00345) - Very Merry Cocoa
23. Cherry (VRL-12299) - Dolly Diana VH18-017-0474
24. Serena (VRL-09334) - Maeleachlainn VH18-035-0004
25. birdie (VRL-14733) - Mainistir Eimhín
26. davis (VRL-10105) - Dionysos du Milly VH18-121-0027
27. Sonja.P (VRL-06588) - Complex Number KH VH16-017-0450
28. Decne (VRL-00785) - Tanssilaulu VH18-018-2231
29. Jesse (VRL-12637) - Orange Wood's Woodoo VH18-035-0200
30. Nintsu (VRL-01851) - Divadream MPB VH17-023-0028

luokka 3. KN Special (4 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Iona
2. Decne (VRL-00785) - Kalman Leikkimieli VH18-018-2228
3. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
4. Nintsu (VRL-01851) - Cedion Teifion VH16-022-0109
5. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197
6. turjake (VRL-07415) - Hopewood Melody
7. Jannica (VRL-04799) - Popkorni VH17-018-2198
8. davis (VRL-10105) - Varda vd Halor VH18-012-0086
9. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
10. Nintsu (VRL-01851) - Deleatur MPB VH16-023-0054
11. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini
12. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
13. Tuire (VRL-00345) - Rocks Riverdance
14. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002
15. davis (VRL-10105) - Versace RIC VH18-233-0017
16. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
17. turjake (VRL-07415) - Pumpkinspice Latte Dawn
18. Nintsu (VRL-01851) - Crazy Yellow Monkey MPB VH17-023-0016
19. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
20. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275
21. davis (VRL-10105) - Mad King VH18-012-0334
22. Decne (VRL-00785) - Tanssilaulu VH18-018-2231
23. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. birdie (VRL-14733) - Radiation
2. Jannica (VRL-04799) - Faron BRE VH16-023-0044
3. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275
4. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144
5. birdie (VRL-14733) - Áth Dara
6. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466
7. davis (VRL-10105) - Tambourine v.d. Romilly VH18-012-0308
8. Serena (VRL-09334) - Fame's Saturnion VH18-027-0001
9. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197
10. turjake (VRL-07415) - Hopewood Melody
11. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123
12. Tuire (VRL-00345) - Very Merry Cocoa
13. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002
14. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
15. Nintsu (VRL-01851) - Little Temptress MPB VH16-023-0064
16. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Chocolate VH14-040-0121
17. davis (VRL-10105) - Dolorous Edd VH18-012-0144
18. Nintsu (VRL-01851) - Goldie O'Gilt MPB VH16-023-0075
19. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Storm
20. Decne (VRL-00785) - Maldwyn Hael Mell VH19-026-0004
21. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Kapteeni
22. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
23. Serena (VRL-09334) - Lemmes VH17-018-2272
24. Nintsu (VRL-01851) - Supermodel MPB VH17-023-0024
25. davis (VRL-10105) - Wanderlust vd Halor VH18-012-0220
26. Jannica (VRL-04799) - Pikkuvillivadelma VH16-018-1822
27. Serena (VRL-09334) - Thistlebrooks' Sassenach VH18-035-0005
28. JP (VRL-01948) - Hopewood Aubrey
29. Cherry (VRL-12299) - Sweet Dreams VH18-011-0218
30. birdie (VRL-14733) - Madeira

luokka 5. vaativa B (5 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Romantic Rose VH18-089-0021
2. Serena (VRL-09334) - DF Samhain VH17-035-0089
3. Serena (VRL-09334) - Mi Querida Noir VH17-029-0147
4. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Helianthus VH18-029-0139
5. Cherry (VRL-12299) - Olga's Quantum Honey VH12-003-0781
6. Ilona (VRL-14757) - Rum Swizzle VH18-043-0023
7. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040
8. Nintsu (VRL-01851) - Duchess MPB VH16-023-0067
9. Jannica (VRL-04799) - Duke van Khim VH18-040-0073
10. Serena (VRL-09334) - Lakean Elohuurre VH15-018-1700
11. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
12. Nintsu (VRL-01851) - Bastian MPB VH16-023-0029
13. Cherry (VRL-12299) - White Lightning VH18-155-0022
14. birdie (VRL-14733) - Gracília XV VH18-087-0011
15. Jesse (VRL-12637) - Varjoaika VH19-018-0005
16. davis (VRL-10105) - Jafar v.d. Romilly VH17-218-0011
17. Jesse (VRL-12637) - Texas Hold 'Em STC VH16-012-0254
18. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
19. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Laurentius VH19-018-0038
20. birdie (VRL-14733) - Bianca XXV VH18-033-0079
21. Venla (VRL-14707) - Feuerwehrmann VH18-013-0111
22. Nintsu (VRL-01851) - Sjille MPB VH16-023-0061
23. Jesse (VRL-12637) - Ryövärin Velhotar VH14-018-1087
24. JP (VRL-01948) - Hukkapuron Titus
25. birdie (VRL-14733) - Joãozinho VH18-087-0010
26. JP (VRL-01948) - Veniro
27. davis (VRL-10105) - Evie VH17-012-0230
28. davis (VRL-10105) - Iris du Milly VH18-121-0026
29. Jannica (VRL-04799) - Deleroy VH18-164-0008

luokka 6. vaativa A (4 sijoittunutta)
1. Serena (VRL-09334) - Smoochiepook VH14-006-0629
2. davis (VRL-10105) - Amico RGE VH17-012-0072
3. birdie (VRL-14733) - Gracília XV VH18-087-0011
4. Jannica (VRL-04799) - Namys Miguel
5. Sonja.P (VRL-06588) - Duren Calandia VH17-031-0401
6. JP (VRL-01948) - Rosenhof Anna
7. Serena (VRL-09334) - Valiant Lionlike VH15-031-0817
8. Ilona (VRL-14757) - Rum Swizzle VH18-043-0023
9. Cherry (VRL-12299) - Calfuray NL VH12-040-0119
10. JP (VRL-01948) - Veniro
11. Cherry (VRL-12299) - Fuchs Fürst VH18-011-0215
12. davis (VRL-10105) - Rosette RGE VH18-012-0084
13. Serena (VRL-09334) - Finion Pearlfection VH18-031-0113
14. Jannica (VRL-04799) - Rosegarden's Blade Runner VH18-006-0246
15. Jannica (VRL-04799) - Hidden Romance VH18-034-0018
16. Cherry (VRL-12299) - Pep Rally VH14-012-0120
17. birdie (VRL-14733) - Octavio XLV VH18-033-0081
18. Jesse (VRL-12637) - Varjoaika VH19-018-0005
19. birdie (VRL-14733) - Bianca XXV VH18-033-0079
20. Venla (VRL-14707) - Schneefall VH18-013-0112
21. JP (VRL-01948) - Hukkapuron Titus

luokka 7. Intermediate I (4 sijoittunutta)
1. davis (VRL-10105) - Hamlet RGE VH15-012-0635
2. davis (VRL-10105) - Cornelius von Gateway VH15-013-0145
3. Jannica (VRL-04799) - Dream About SVM VH16-011-0187
4. Ilona (VRL-14757) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
5. turjake (VRL-07415) - Fancy Nugget BVK
6. turjake (VRL-07415) - Klaus CWL
7. birdie (VRL-14733) - Supremacy VH18-013-0098
8. Jannica (VRL-04799) - Hukkapuron Teagan VH17-031-0523
9. sonya (VRL-09386) - Davenham VH17-021-0070
10. sonya (VRL-09386) - Chambord Lux VH18-011-0229
11. Jannica (VRL-04799) - Bellgrove Tideman VH14-040-0097
12. davis (VRL-10105) - High Premium RIC VH18-233-0016
13. birdie (VRL-14733) - Xandinho
14. birdie (VRL-14733) - Despacito
15. turjake (VRL-07415) - Yuppie Lee
16. sonya (VRL-09386) - Louisa v. Donauell VH18-011-0230

luokka 8. Grand Prix (5 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Desire v.d. Romilly VH17-012-0269
2. Decne (VRL-00785) - McGovern
3. maura (VRL-04116) – Wannabeat Werth
4. Ilona (VRL-14757) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
5. Tuire (VRL-00345) - Cedric du Boux
6. Kioja (VRL-13006) - Fedde Ion VH17-040-0045
7. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Liquify
8. birdie (VRL-14733) - Athens Wolf VH16-021-0103
9. sonya (VRL-09386) - Davenham VH17-021-0070
10. turjake (VRL-07415) - Valyirie
11. maura (VRL-04116) – Cartier v. Helmwald
12. birdie (VRL-14733) - Fudge Pop Grr VH18-011-0238
13. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Lalleluja
14. turjake (VRL-07415) - Fendi v.d. Romilly
15. Jannica (VRL-04799) - Glamour du Boux
16. neon (VRL-05544) - Armont Caramant VH18-012-0270
17. davis (VRL-10105) - Chartreuse d'Lion VH18-044-0112
18. neon (VRL-05544) - Armont Atessa VH18-012-0269
19. turjake (VRL-07415) - Yuppie Lee
20. davis (VRL-10105) - Balalaika v.d. Romilly VH18-011-0222
21. sonya (VRL-09386) - Louisa v. Donauell VH18-011-0230
22. birdie (VRL-14733) - Latanya F VH18-021-0168
23. maura (VRL-04116) – Heidseck McSteamy
24. davis (VRL-10105) - Sacré Bleu VH18-076-0018
25. Jannica (VRL-04799) - White Lies VH16-031-0293
26. sonya (VRL-09386) - Chambord Lux VH18-011-0229
27. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Millard