Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 28.01.2019 kutsut 21-40

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 20.01.2019 ja tänään on 19.10.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A
5. vaativa B
6. vaativa A
7. Intermediate I
8. Grand Prix

Tulokset päivitetty 21.01.2019 klo 21:28

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. birdie (VRL-14733) - Awstin Rhisiart VH18-024-0127
2. davis (VRL-10105) - All Was Well VH18-011-0225
3. davis (VRL-10105) - Khumba Kern VH17-012-0358
4. Nintsu (VRL-01851) - Nightmare from Hell MPB VH17-023-0018
5. davis (VRL-10105) - Snowprint VH17-012-0229
6. birdie (VRL-14733) - Brownen Namys VH18-024-0094
7. birdie (VRL-14733) - Snowshill Margeta VH18-104-0031
8. Nintsu (VRL-01851) - Dramolett MPB VH17-023-0020
9. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Mmmysteeri VH18-018-1515
10. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
11. Cherry (VRL-12299) - Plänttis VH12-017-0634
12. Ilona (VRL-14757) - Da Capo Shirley VH19-028-0001
13. Decne (VRL-00785) - Snadistiparempi VH18-018-2224
14. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Delight VH14-028-0334
15. Serena (VRL-09334) - Runon Kuutomu VH18-018-0283
16. Nintsu (VRL-01851) - Malissa Dael VH17-024-0091
17. Serena (VRL-09334) - Cullenton Rhododendron VH18-029-0075
18. Ilona (VRL-14757) - Pikkutervakko VH19-018-0050
19. Jesse (VRL-12637) - Naturaali Haartätäkki VH19-018-0030
20. Jannica (VRL-04799) - Illusion VH17-089-0003
21. Jesse (VRL-12637) - Superb Nandor VH17-104-0001
22. JP (VRL-01948) - Huovilan Linette
23. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274
24. Jannica (VRL-04799) - A.D. Golden Wish VH13-017-0262
25. Jesse (VRL-12637) - Harr Shahzad VH19-003-0001
26. Jannica (VRL-04799) - Blainy Days VH17-017-0216
27. JP (VRL-01948) - Huovilan Julius
28. JP (VRL-01948) - Huovilan Idalia
29. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
30. Cherry (VRL-12299) - Sepp's Valyrian VH18-017-0511

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Decne (VRL-00785) - Tanssilaulu VH18-018-2231
2. Cherry (VRL-12299) - Dolly Diana VH18-017-0474
3. Sonja.P (VRL-06588) - Huovilan Kultavalakka VH17-017-0301
4. davis (VRL-10105) - Dionysos du Milly VH18-121-0027
5. Ilona (VRL-14757) - Pikkutervakko VH19-018-0050
6. birdie (VRL-14733) - Áth Dara
7. birdie (VRL-14733) - Mainistir Eimhín
8. Nintsu (VRL-01851) - Dinosaurus MPB VH17-023-0049
9. Ilona (VRL-14757) - Da Capo Shirley VH19-028-0001
10. Sonja.P (VRL-06588) - Amfibi KH VH13-017-0130
11. Nintsu (VRL-01851) - Drusilla MPB VH16-023-0079
12. Tuire (VRL-00345) - Rocks Riverdance
13. davis (VRL-10105) - Balenciaga v. Helmwald VH18-011-0246
14. Serena (VRL-09334) - Maeleachlainn VH18-035-0004
15. Serena (VRL-09334) - Hoarfrost Hood VH18-153-0007
16. Jannica (VRL-04799) - A.D. Amazing Ally VH16-025-0037
17. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark VH18-063-0054
18. davis (VRL-10105) - Elohim VH18-121-0016
19. Jesse (VRL-12637) - Harr Shahzad VH19-003-0001
20. Jannica (VRL-04799) - Riordette AD VH15-026-0012
21. Cherry (VRL-12299) - Sweet Sugar VH18-017-0462
22. Jesse (VRL-12637) - Orange Wood's Woodoo VH18-035-0200
23. Serena (VRL-09334) - Kuti-Tus VH18-018-0636
24. birdie (VRL-14733) - Ráth Fearnáin
25. Tuire (VRL-00345) - Very Merry Cocoa
26. Nintsu (VRL-01851) - Divadream MPB VH17-023-0028
27. Sonja.P (VRL-06588) - Complex Number KH VH16-017-0450
28. Decne (VRL-00785) - Kalman Leikkimieli VH18-018-2228
29. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274
30. Cherry (VRL-12299) - Cappie Xen X VH18-106-0003

luokka 3. KN Special (4 sijoittunutta)
1. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275
2. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
3. Nintsu (VRL-01851) - Crazy Yellow Monkey MPB VH17-023-0016
4. davis (VRL-10105) - Varda vd Halor VH18-012-0086
5. davis (VRL-10105) - Mad King VH18-012-0334
6. Jannica (VRL-04799) - Popkorni VH17-018-2198
7. Tuire (VRL-00345) - Rocks Riverdance
8. davis (VRL-10105) - Versace RIC VH18-233-0017
9. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
10. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Iona
11. Nintsu (VRL-01851) - Cedion Teifion VH16-022-0109
12. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
13. Nintsu (VRL-01851) - Deleatur MPB VH16-023-0054
14. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
15. turjake (VRL-07415) - Hopewood Melody
16. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
17. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002
18. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini
19. Decne (VRL-00785) - Tanssilaulu VH18-018-2231
20. Decne (VRL-00785) - Kalman Leikkimieli VH18-018-2228
21. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197
22. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
23. turjake (VRL-07415) - Pumpkinspice Latte Dawn

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123
2. Nintsu (VRL-01851) - Goldie O'Gilt MPB VH16-023-0075
3. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Chocolate VH14-040-0121
4. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144
5. birdie (VRL-14733) - Madeira
6. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Kapteeni
7. Nintsu (VRL-01851) - Little Temptress MPB VH16-023-0064
8. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197
9. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466
10. Jannica (VRL-04799) - Pikkuvillivadelma VH16-018-1822
11. davis (VRL-10105) - Dolorous Edd VH18-012-0144
12. turjake (VRL-07415) - Hopewood Melody
13. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275
14. JP (VRL-01948) - Hopewood Aubrey
15. davis (VRL-10105) - Tambourine v.d. Romilly VH18-012-0308
16. Nintsu (VRL-01851) - Supermodel MPB VH17-023-0024
17. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Storm
18. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
19. Tuire (VRL-00345) - Very Merry Cocoa
20. Decne (VRL-00785) - Maldwyn Hael Mell VH19-026-0004
21. Jannica (VRL-04799) - Faron BRE VH16-023-0044
22. Serena (VRL-09334) - Fame's Saturnion VH18-027-0001
23. Serena (VRL-09334) - Lemmes VH17-018-2272
24. birdie (VRL-14733) - Áth Dara
25. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002
26. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
27. Cherry (VRL-12299) - Sweet Dreams VH18-011-0218
28. birdie (VRL-14733) - Radiation
29. Serena (VRL-09334) - Thistlebrooks' Sassenach VH18-035-0005
30. davis (VRL-10105) - Wanderlust vd Halor VH18-012-0220

luokka 5. vaativa B (5 sijoittunutta)
1. Ilona (VRL-14757) - Rum Swizzle VH18-043-0023
2. Cherry (VRL-12299) - Olga's Quantum Honey VH12-003-0781
3. JP (VRL-01948) - Veniro
4. davis (VRL-10105) - Iris du Milly VH18-121-0026
5. birdie (VRL-14733) - Joãozinho VH18-087-0010
6. JP (VRL-01948) - Hukkapuron Titus
7. Cherry (VRL-12299) - White Lightning VH18-155-0022
8. Venla (VRL-14707) - Feuerwehrmann VH18-013-0111
9. birdie (VRL-14733) - Gracília XV VH18-087-0011
10. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
11. Jannica (VRL-04799) - Romantic Rose VH18-089-0021
12. Nintsu (VRL-01851) - Bastian MPB VH16-023-0029
13. Nintsu (VRL-01851) - Sjille MPB VH16-023-0061
14. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040
15. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Laurentius VH19-018-0038
16. Serena (VRL-09334) - DF Samhain VH17-035-0089
17. Jannica (VRL-04799) - Deleroy VH18-164-0008
18. Serena (VRL-09334) - Lakean Elohuurre VH15-018-1700
19. davis (VRL-10105) - Evie VH17-012-0230
20. Nintsu (VRL-01851) - Duchess MPB VH16-023-0067
21. Jesse (VRL-12637) - Texas Hold 'Em STC VH16-012-0254
22. davis (VRL-10105) - Jafar v.d. Romilly VH17-218-0011
23. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Helianthus VH18-029-0139
24. Jesse (VRL-12637) - Ryövärin Velhotar VH14-018-1087
25. Jannica (VRL-04799) - Duke van Khim VH18-040-0073
26. birdie (VRL-14733) - Bianca XXV VH18-033-0079
27. Jesse (VRL-12637) - Varjoaika VH19-018-0005
28. Serena (VRL-09334) - Mi Querida Noir VH17-029-0147
29. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick

luokka 6. vaativa A (4 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Namys Miguel
2. Cherry (VRL-12299) - Pep Rally VH14-012-0120
3. birdie (VRL-14733) - Gracília XV VH18-087-0011
4. birdie (VRL-14733) - Bianca XXV VH18-033-0079
5. davis (VRL-10105) - Amico RGE VH17-012-0072
6. JP (VRL-01948) - Rosenhof Anna
7. Sonja.P (VRL-06588) - Duren Calandia VH17-031-0401
8. Jannica (VRL-04799) - Rosegarden's Blade Runner VH18-006-0246
9. JP (VRL-01948) - Veniro
10. Cherry (VRL-12299) - Calfuray NL VH12-040-0119
11. birdie (VRL-14733) - Octavio XLV VH18-033-0081
12. Venla (VRL-14707) - Schneefall VH18-013-0112
13. Ilona (VRL-14757) - Rum Swizzle VH18-043-0023
14. Jesse (VRL-12637) - Varjoaika VH19-018-0005
15. Serena (VRL-09334) - Smoochiepook VH14-006-0629
16. Serena (VRL-09334) - Valiant Lionlike VH15-031-0817
17. davis (VRL-10105) - Rosette RGE VH18-012-0084
18. Serena (VRL-09334) - Finion Pearlfection VH18-031-0113
19. Cherry (VRL-12299) - Fuchs Fürst VH18-011-0215
20. JP (VRL-01948) - Hukkapuron Titus
21. Jannica (VRL-04799) - Hidden Romance VH18-034-0018

luokka 7. Intermediate I (4 sijoittunutta)
1. birdie (VRL-14733) - Supremacy VH18-013-0098
2. davis (VRL-10105) - Hamlet RGE VH15-012-0635
3. Jannica (VRL-04799) - Hukkapuron Teagan VH17-031-0523
4. sonya (VRL-09386) - Davenham VH17-021-0070
5. turjake (VRL-07415) - Klaus CWL
6. birdie (VRL-14733) - Despacito
7. sonya (VRL-09386) - Chambord Lux VH18-011-0229
8. davis (VRL-10105) - Cornelius von Gateway VH15-013-0145
9. turjake (VRL-07415) - Fancy Nugget BVK
10. Ilona (VRL-14757) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
11. turjake (VRL-07415) - Yuppie Lee
12. sonya (VRL-09386) - Louisa v. Donauell VH18-011-0230
13. Jannica (VRL-04799) - Bellgrove Tideman VH14-040-0097
14. birdie (VRL-14733) - Xandinho
15. davis (VRL-10105) - High Premium RIC VH18-233-0016
16. Jannica (VRL-04799) - Dream About SVM VH16-011-0187

luokka 8. Grand Prix (5 sijoittunutta)
1. maura (VRL-04116) – Wannabeat Werth
2. neon (VRL-05544) - Armont Atessa VH18-012-0269
3. Tuire (VRL-00345) - Cedric du Boux
4. neon (VRL-05544) - Armont Caramant VH18-012-0270
5. Kioja (VRL-13006) - Fedde Ion VH17-040-0045
6. Jannica (VRL-04799) - White Lies VH16-031-0293
7. birdie (VRL-14733) - Latanya F VH18-021-0168
8. maura (VRL-04116) – Cartier v. Helmwald
9. sonya (VRL-09386) - Chambord Lux VH18-011-0229
10. Ilona (VRL-14757) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
11. Jannica (VRL-04799) - Glamour du Boux
12. davis (VRL-10105) - Chartreuse d'Lion VH18-044-0112
13. davis (VRL-10105) - Balalaika v.d. Romilly VH18-011-0222
14. Jannica (VRL-04799) - Desire v.d. Romilly VH17-012-0269
15. Decne (VRL-00785) - McGovern
16. davis (VRL-10105) - Sacré Bleu VH18-076-0018
17. birdie (VRL-14733) - Fudge Pop Grr VH18-011-0238
18. birdie (VRL-14733) - Athens Wolf VH16-021-0103
19. sonya (VRL-09386) - Louisa v. Donauell VH18-011-0230
20. turjake (VRL-07415) - Yuppie Lee
21. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Lalleluja
22. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Liquify
23. turjake (VRL-07415) - Fendi v.d. Romilly
24. sonya (VRL-09386) - Davenham VH17-021-0070
25. turjake (VRL-07415) - Valyirie
26. maura (VRL-04116) – Heidseck McSteamy
27. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Millard