Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 12.03.2019 kutsut 41-50

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 04.03.2019 ja tänään on 18.06.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A
5. vaativa B
6. vaativa A
7. Intermediate I
8. Grand Prix

Tulokset päivitetty 07.03.2019 klo 15:12

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Sylvi (VRL-08179) - Playground's Jack O'Lantern VH18-017-0482
2. Sylvi (VRL-08179) - Lily's Little Autumn Spell VH18-017-0481
3. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
4. Jannica (VRL-04799) - Lilymoor Ealair VH18-017-0551
5. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat All Sun & Games VH18-017-0363
6. Nintsu (VRL-01851) - Malissa Dael VH17-024-0091
7. Jannica (VRL-04799) - Illusion VH17-089-0003
8. Jesse (VRL-12637) - Ruse me Up Rebel VH19-052-0001
9. Calla (VRL-11247) - Villahaan Nuumos VH17-018-0724
10. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Priimus VH18-018-2282
11. Liia (VRL-11284) - Rushock Cinderellazombie VH18-024-0131
12. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168
13. Liia (VRL-11284) - Peuranpihka VH18-018-2128
14. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Tropic Like It's Hot VH18-017-0291
15. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Myrskylyhty VH19-018-0169
16. Liia (VRL-11284) - Tihkutuutu VH18-018-2255
17. Calla (VRL-11247) - Voikosken Vilho VH14-018-1278
18. Ilona (VRL-14757) - Pikkasen Pähee VH19-018-0156
19. Calla (VRL-11247) - Vähäpellon Vilivei VH17-018-1249
20. Ilona (VRL-14757) - Pikkutervakko VH19-018-0050
21. Jesse (VRL-12637) - Närhen Manattu VH19-018-0157
22. Nintsu (VRL-01851) - Honeybunch MPB VH17-023-0057
23. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069
24. Pierre (VRL-10531) - Närhen Halippa
25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kiss-Kiss
26. Ilona (VRL-14757) - Da Capo Shirley VH19-028-0001
27. Jesse (VRL-12637) - Pólun frá Spegillflói VH19-030-0001
28. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
29. Jannica (VRL-04799) - Blainy Days VH17-017-0216
30. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Takes Two To Mango VH18-017-0261

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Calla (VRL-11247) - Voikosken Vilho VH14-018-1278
2. Liia (VRL-11284) - Brunnby Butterburbon VH18-025-0076
3. Liia (VRL-11284) - Meiramikujan Puusti VH17-018-2223
4. meea (VRL-09844) - Helmiahon Taikuri VH18-018-2095
5. Sylvi (VRL-08179) - Ristikallion Titiuu
6. Sylvi (VRL-08179) - Viettelys VH18-018-2247
7. Miia Maria (VRL-10382) - Nyyrikki VH18-018-1821
8. Jesse (VRL-12637) - Rock my World Cherokee VH19-037-0001
9. Sonja.P (VRL-06588) - Moons My World VH18-017-0574
10. Nintsu (VRL-01851) - Nelson MPB VH16-023-0078
11. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
12. Ilona (VRL-14757) - Pikkasen Pähee VH19-018-0156
13. Jannica (VRL-04799) - Quizle VH16-028-0024
14. Calla (VRL-11247) - Vähäpellon Vilivei VH17-018-1249
15. meea (VRL-09844) - Roanoake Lovelorn VH18-029-0010
16. Viixi (VRL-13923) - A.D. Ghost Sin VH19-017-0098
17. Sonja.P (VRL-06588) - Complex Number KH VH16-017-0450
18. Sylvi (VRL-08179) - Kujelma VH19-018-0140
19. Nintsu (VRL-01851) - Nightmare from Hell MPB VH17-023-0018
20. Liia (VRL-11284) - Peuranpihka VH18-018-2128
21. Nintsu (VRL-01851) - Dramolett MPB VH17-023-0020
22. Humutin (VRL-14618) - Moon Melviina VH14-018-1182
23. meea (VRL-09844) - Hartwig's Anwen Auria VH17-026-0182
24. Sonja.P (VRL-06588) - Huovilan Kultavalakka VH17-017-0301
25. Ilona (VRL-14757) - Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
26. Jesse (VRL-12637) - Harr Shahzad VH19-003-0001
27. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
28. Jesse (VRL-12637) - Naturaali Haartätäkki VH19-018-0030
29. Calla (VRL-11247) - Villahaan Nuumos VH17-018-0724
30. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira

luokka 3. KN Special (5 sijoittunutta)
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165
2. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
3. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
4. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
5. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Dusty Love VH17-022-0020
6. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Hermes VH17-018-1248
7. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur
8. Nintsu (VRL-01851) - Bronzesmith MPB VH17-023-0017
9. Calla (VRL-11247) - Huvin Volteri VH16-018-2290
10. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Patricio VH19-018-0085
11. Jannica (VRL-04799) - Vuornan Tooa VH15-018-1781
12. Tinsu (VRL-12410) - Mymble's Diamond
13. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072
14. Calla (VRL-11247) - Huvin Kaspian VH17-018-1003
15. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
17. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Wilfried VH14-013-0088
18. Jenna S. (VRL-00766) - Colleen Owen VH18-035-0039
19. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
20. Tinsu (VRL-12410) - Pickpocket's Trinity
21. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly
22. Ilona (VRL-14757) - Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
23. Nintsu (VRL-01851) - Miss Universum MPB VH17-023-0022
24. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
25. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Kuumoilija VH15-018-0287
26. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Sumusukka
27. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Pipariponi VH18-018-2227
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Aikele
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kasakka
30. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
2. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuusoturi VH17-018-0752
3. Nintsu (VRL-01851) - Miss Death MPB VH18-023-0013
4. Jesse (VRL-12637) - Caramel Rewa VH19-057-0002
5. Nintsu (VRL-01851) - Smelly Cat MPB VH17-023-0098
6. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Shanelle VH19-018-0233
7. meea (VRL-09844) - Villahaan Hurma VH17-018-0297
8. Sonja.P (VRL-06588) - Vaalaman Sävelvei VH19-018-0239
9. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Kuumoilija VH15-018-0287
10. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Hermes VH17-018-1248
11. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725
12. meea (VRL-09844) - Hengenvaaran Talventuoja VH17-018-0296
13. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
14. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
15. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148
16. Calla (VRL-11247) - Huvin Volteri VH16-018-2290
17. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur
18. Ilona (VRL-14757) - Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
19. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Sommitelma VH18-018-2145
20. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka
21. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly
22. Jesse (VRL-12637) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139
23. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072
24. Miia Maria (VRL-10382) - Nyyrikki VH18-018-1821
25. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Patricio VH19-018-0085
26. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Sumusukka
27. Calla (VRL-11247) - Huvin Kaspian VH17-018-1003
28. Nintsu (VRL-01851) - Royal Dream MPB VH18-023-0012
29. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Pipariponi VH18-018-2227
30. Jesse (VRL-12637) - Ron Rafael B VH16-028-0170

luokka 5. vaativa B (5 sijoittunutta)
1. Sonja.P (VRL-06588) - Duren Calandia VH17-031-0401
2. Sylvi (VRL-08179) - Helmivaaran Tuisku VH19-018-0138
3. Jesse (VRL-12637) - Ludlow VH18-244-0005
4. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattaraturpa VH18-018-2127
5. Tuire (VRL-00345) - Nadirganj VH19-031-0035
6. Humutin (VRL-14618) - Kaunon Venla VH15-018-2453
7. Sonja.P (VRL-06588) - KH Basam-fahd VH16-003-0103
8. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Wicked Whoopie VH18-029-0164
9. Calla (VRL-11247) - Moon Lunatar
10. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Pikantti VH19-018-0137
11. meea (VRL-09844) - Helmiahon Haaverakkaus VH17-018-0810
12. meea (VRL-09844) - Aavesoturi VH17-018-1739
13. Humutin (VRL-14618) - Rukous Rajamailta VH19-018-0241
14. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
15. Nintsu (VRL-01851) - Lady in Red MPB VH17-023-0105
16. Jannica (VRL-04799) - A.D. One of a Kind VH16-012-0408
17. Jannica (VRL-04799) - Deleroy VH18-164-0008
18. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Korpisielu VH19-018-0029
19. Nintsu (VRL-01851) - Spy Rewa VH17-023-0071
20. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
21. meea (VRL-09844) - Villahaan Sointu VH17-018-0295
22. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristinolla VH19-018-0170
23. Jesse (VRL-12637) - Candysong VH16-244-0030
24. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725
25. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159
26. Jannica (VRL-04799) - Duke van Khim VH18-040-0073
27. Jesse (VRL-12637) - Joy'Happens VH18-244-0006
28. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Shanelle VH19-018-0233
29. Sonja.P (VRL-06588) - KH Al-Wali VH19-003-0030
30. Nintsu (VRL-01851) - Doll in the Dark MPB VH18-023-0010

luokka 6. vaativa A (4 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Nadirganj VH19-031-0035
2. Jannica (VRL-04799) - Jabmen al-Zaman VH18-003-0063
3. Jannica (VRL-04799) - Namys Miguel
4. Calla (VRL-11247) - Villahaan Vaniljatango VH17-018-0512
5. Jesse (VRL-12637) - Fortunato De Ouro VH18-087-0006
6. JP (VRL-01948) - Hukkapuron Titus
7. Oresama (VRL-02753) - Wubba Lubba Dub Dub
8. Ilona (VRL-14757) - Dingle Dram TW VH19-031-0047
9. Calla (VRL-11247) - Kodon Kuparikäki VH17-018-0511
10. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie
11. Oresama (VRL-02753) - Hey-Ho Jack RR
12. Jannica (VRL-04799) - Poison Crow STC VH16-012-0413
13. Tinsu (VRL-12410) - Tornado Dancer xx
14. birdie (VRL-14733) - Lidador VH18-087-0012
15. birdie (VRL-14733) - Américo XVI VH18-033-0080
16. birdie (VRL-14733) - Octavio XLV VH18-033-0081
17. Oresama (VRL-02753) - Woop Back 2 Black
18. Tinsu (VRL-12410) - Parent TI
19. Calla (VRL-11247) - Villahaan Helmikkä VH17-018-0519
20. JP (VRL-01948) - Rosenhof Anna
21. Tinsu (VRL-12410) - Jupiter II

luokka 7. Intermediate I (5 sijoittunutta)
1. meera (VRL-14752) - Off Tropic VH19-044-0012
2. Tuire (VRL-00345) - Jerell J&K VH17-031-0525
3. Tinsu (VRL-12410) - Cassiopeia F
4. meea (VRL-09844) - Alaska VH18-012-0030
5. Tinsu (VRL-12410) - Rockley F
6. meea (VRL-09844) - Silvertop Lemonlush VH17-031-0520
7. birdie (VRL-14733) - Budapest VH18-056-0005
8. birdie (VRL-14733) - Supremacy VH18-013-0098
9. Jenna S. (VRL-00766) - Ashlakes Clarissa VH18-139-0006
10. meea (VRL-09844) - Silvertop Sienna VH17-031-0522
11. birdie (VRL-14733) - Xandinho VH19-087-0001
12. Jenna S. (VRL-00766) - Damisona Aaliyah VH18-139-0007
13. Calla (VRL-11247) - Oldfinion Ediline VH17-013-0051
14. Calla (VRL-11247) - Gaspar von Lark VH16-013-0077
15. Jannica (VRL-04799) - Black Ink Coffee
16. Kida (VRL-08368) - Geronimo VH18-012-0346
17. Jenna S. (VRL-00766) - Cursed Christina J&K VH18-031-0076
18. leah (VRL-11523) - Kiwisoul des Îles VH18-031-0289
19. Ilona (VRL-14757) - Dingle Dram TW VH19-031-0047
20. meera (VRL-14752) - Tirith Empty Street VH19-044-0015
21. leah (VRL-11523) - Nakia '88 VH18-076-0036
22. Calla (VRL-11247) - Donato von Lark VH16-013-0078
23. leah (VRL-11523) - Sierra des Îles VH18-121-0035
24. Kida (VRL-08368) - Kraal VH18-012-0354
25. Jesse (VRL-12637) - Fortunato De Ouro VH18-087-0006
26. Jannica (VRL-04799) - Encore’s Lyric
27. Jannica (VRL-04799) - Shadow is formed VH16-244-0028
28. Tinsu (VRL-12410) - Loki's Edelweiss
29. Kida (VRL-08368) - Kastanje VH18-012-0353
30. meera (VRL-14752) - Tirith Goodbye Eleonore

luokka 8. Grand Prix (5 sijoittunutta)
1. meera (VRL-14752) - Solidago Bowmore VH19-031-0011
2. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Lalleluja
3. meea (VRL-09844) - Carticia VH15-077-0019
4. meera (VRL-14752) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
5. Jenna S. (VRL-00766) - Ashlakes Clarissa VH18-139-0006
6. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013
7. sonya (VRL-09386) - Elusive
8. Tinsu (VRL-12410) - Glint
9. Kida (VRL-08368) - Kraal VH18-012-0354
10. Jannica (VRL-04799) - Viverta VH16-229-0011
11. Jenna S. (VRL-00766) - Cursed Christina J&K VH18-031-0076
12. Jenna S. (VRL-00766) - Damisona Aaliyah VH18-139-0007
13. Calla (VRL-11247) - KHw Keine Lust VH17-031-0340
14. meea (VRL-09844) - Delicia van de Halor VH17-012-0380
15. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Millard
16. Kida (VRL-08368) - Geronimo VH18-012-0346
17. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197
18. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Liquify
19. Jannica (VRL-04799) - Chastity di Marte VH18-012-0255
20. meera (VRL-14752) - Olive d'Lion VH19-044-0013
21. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
22. Calla (VRL-11247) - Rembrandt VH17-031-0342
23. Kida (VRL-08368) - Kastanje VH18-012-0353
24. Tinsu (VRL-12410) - Solo
25. Viixi (VRL-13923) - Carbine CW VH19-013-0006
26. Tinsu (VRL-12410) - Phantom x
27. Calla (VRL-11247) - Weserperle VH16-013-0182
28. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
29. Viixi (VRL-13923) - Timber CW VH19-011-0014
30. meea (VRL-09844) - Alona van de Halor VH17-012-0404