Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 14.03.2019 kutsut 41-50

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 04.03.2019 ja tänään on 17.10.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A
5. vaativa B
6. vaativa A
7. Intermediate I
8. Grand Prix

Tulokset päivitetty 07.03.2019 klo 15:14

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Calla (VRL-11247) - Voikosken Vilho VH14-018-1278
2. Ilona (VRL-14757) - Da Capo Shirley VH19-028-0001
3. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069
4. Liia (VRL-11284) - Tihkutuutu VH18-018-2255
5. Jesse (VRL-12637) - Pólun frá Spegillflói VH19-030-0001
6. Jannica (VRL-04799) - Blainy Days VH17-017-0216
7. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Myrskylyhty VH19-018-0169
8. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Priimus VH18-018-2282
9. Liia (VRL-11284) - Rushock Cinderellazombie VH18-024-0131
10. Jannica (VRL-04799) - Illusion VH17-089-0003
11. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
12. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168
13. Nintsu (VRL-01851) - Malissa Dael VH17-024-0091
14. Calla (VRL-11247) - Villahaan Nuumos VH17-018-0724
15. Sylvi (VRL-08179) - Playground's Jack O'Lantern VH18-017-0482
16. Ilona (VRL-14757) - Pikkasen Pähee VH19-018-0156
17. Jesse (VRL-12637) - Närhen Manattu VH19-018-0157
18. Sylvi (VRL-08179) - Lily's Little Autumn Spell VH18-017-0481
19. Jesse (VRL-12637) - Ruse me Up Rebel VH19-052-0001
20. Nintsu (VRL-01851) - Honeybunch MPB VH17-023-0057
21. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kiss-Kiss
23. Calla (VRL-11247) - Vähäpellon Vilivei VH17-018-1249
24. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Tropic Like It's Hot VH18-017-0291
25. Pierre (VRL-10531) - Närhen Halippa
26. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Takes Two To Mango VH18-017-0261
27. Liia (VRL-11284) - Peuranpihka VH18-018-2128
28. Jannica (VRL-04799) - Lilymoor Ealair VH18-017-0551
29. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat All Sun & Games VH18-017-0363
30. Ilona (VRL-14757) - Pikkutervakko VH19-018-0050

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Sonja.P (VRL-06588) - Moons My World VH18-017-0574
2. Ilona (VRL-14757) - Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
3. Nintsu (VRL-01851) - Dramolett MPB VH17-023-0020
4. Liia (VRL-11284) - Brunnby Butterburbon VH18-025-0076
5. meea (VRL-09844) - Hartwig's Anwen Auria VH17-026-0182
6. Miia Maria (VRL-10382) - Nyyrikki VH18-018-1821
7. Sylvi (VRL-08179) - Viettelys VH18-018-2247
8. Sonja.P (VRL-06588) - Huovilan Kultavalakka VH17-017-0301
9. Sylvi (VRL-08179) - Ristikallion Titiuu
10. Jesse (VRL-12637) - Rock my World Cherokee VH19-037-0001
11. Viixi (VRL-13923) - A.D. Ghost Sin VH19-017-0098
12. Jannica (VRL-04799) - Quizle VH16-028-0024
13. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
14. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira
15. Jesse (VRL-12637) - Naturaali Haartätäkki VH19-018-0030
16. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
17. Calla (VRL-11247) - Voikosken Vilho VH14-018-1278
18. meea (VRL-09844) - Roanoake Lovelorn VH18-029-0010
19. Calla (VRL-11247) - Vähäpellon Vilivei VH17-018-1249
20. Humutin (VRL-14618) - Moon Melviina VH14-018-1182
21. Nintsu (VRL-01851) - Nelson MPB VH16-023-0078
22. Sylvi (VRL-08179) - Kujelma VH19-018-0140
23. Nintsu (VRL-01851) - Nightmare from Hell MPB VH17-023-0018
24. Calla (VRL-11247) - Villahaan Nuumos VH17-018-0724
25. Sonja.P (VRL-06588) - Complex Number KH VH16-017-0450
26. Liia (VRL-11284) - Meiramikujan Puusti VH17-018-2223
27. meea (VRL-09844) - Helmiahon Taikuri VH18-018-2095
28. Liia (VRL-11284) - Peuranpihka VH18-018-2128
29. Ilona (VRL-14757) - Pikkasen Pähee VH19-018-0156
30. Jesse (VRL-12637) - Harr Shahzad VH19-003-0001

luokka 3. KN Special (5 sijoittunutta)
1. Tinsu (VRL-12410) - Pickpocket's Trinity
2. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Dusty Love VH17-022-0020
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kasakka
4. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Kuumoilija VH15-018-0287
5. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly
6. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Hermes VH17-018-1248
7. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Sumusukka
8. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
9. Jannica (VRL-04799) - Vuornan Tooa VH15-018-1781
10. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
11. Calla (VRL-11247) - Huvin Volteri VH16-018-2290
12. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
14. Nintsu (VRL-01851) - Bronzesmith MPB VH17-023-0017
15. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
16. Calla (VRL-11247) - Huvin Kaspian VH17-018-1003
17. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Wilfried VH14-013-0088
18. Jenna S. (VRL-00766) - Colleen Owen VH18-035-0039
19. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
20. Tinsu (VRL-12410) - Mymble's Diamond
21. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Patricio VH19-018-0085
22. Nintsu (VRL-01851) - Miss Universum MPB VH17-023-0022
23. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
24. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur
25. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072
26. Ilona (VRL-14757) - Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Aikele
28. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
29. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Pipariponi VH18-018-2227
30. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur
2. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Hermes VH17-018-1248
3. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Sumusukka
4. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
5. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Kuumoilija VH15-018-0287
6. Nintsu (VRL-01851) - Smelly Cat MPB VH17-023-0098
7. Miia Maria (VRL-10382) - Nyyrikki VH18-018-1821
8. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka
9. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Pipariponi VH18-018-2227
10. Jesse (VRL-12637) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139
11. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725
12. Sonja.P (VRL-06588) - Vaalaman Sävelvei VH19-018-0239
13. meea (VRL-09844) - Hengenvaaran Talventuoja VH17-018-0296
14. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
15. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
16. Nintsu (VRL-01851) - Miss Death MPB VH18-023-0013
17. Calla (VRL-11247) - Huvin Volteri VH16-018-2290
18. Jesse (VRL-12637) - Caramel Rewa VH19-057-0002
19. meea (VRL-09844) - Villahaan Hurma VH17-018-0297
20. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Shanelle VH19-018-0233
21. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Patricio VH19-018-0085
22. Calla (VRL-11247) - Huvin Kaspian VH17-018-1003
23. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Sommitelma VH18-018-2145
24. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148
25. Ilona (VRL-14757) - Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
26. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072
27. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuusoturi VH17-018-0752
28. Nintsu (VRL-01851) - Royal Dream MPB VH18-023-0012
29. Jesse (VRL-12637) - Ron Rafael B VH16-028-0170
30. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly

luokka 5. vaativa B (5 sijoittunutta)
1. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Shanelle VH19-018-0233
2. Jesse (VRL-12637) - Ludlow VH18-244-0005
3. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
4. Jannica (VRL-04799) - Duke van Khim VH18-040-0073
5. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159
6. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725
7. meea (VRL-09844) - Aavesoturi VH17-018-1739
8. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
9. Nintsu (VRL-01851) - Spy Rewa VH17-023-0071
10. Sonja.P (VRL-06588) - Duren Calandia VH17-031-0401
11. Sylvi (VRL-08179) - Helmivaaran Tuisku VH19-018-0138
12. Sonja.P (VRL-06588) - KH Al-Wali VH19-003-0030
13. meea (VRL-09844) - Villahaan Sointu VH17-018-0295
14. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Korpisielu VH19-018-0029
15. Nintsu (VRL-01851) - Lady in Red MPB VH17-023-0105
16. Humutin (VRL-14618) - Rukous Rajamailta VH19-018-0241
17. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattaraturpa VH18-018-2127
18. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristinolla VH19-018-0170
19. Jannica (VRL-04799) - Deleroy VH18-164-0008
20. Jannica (VRL-04799) - A.D. One of a Kind VH16-012-0408
21. Jesse (VRL-12637) - Joy'Happens VH18-244-0006
22. Tuire (VRL-00345) - Nadirganj VH19-031-0035
23. Sonja.P (VRL-06588) - KH Basam-fahd VH16-003-0103
24. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Wicked Whoopie VH18-029-0164
25. meea (VRL-09844) - Helmiahon Haaverakkaus VH17-018-0810
26. Humutin (VRL-14618) - Kaunon Venla VH15-018-2453
27. Calla (VRL-11247) - Moon Lunatar
28. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Pikantti VH19-018-0137
29. Jesse (VRL-12637) - Candysong VH16-244-0030
30. Nintsu (VRL-01851) - Doll in the Dark MPB VH18-023-0010

luokka 6. vaativa A (4 sijoittunutta)
1. Jannica (VRL-04799) - Namys Miguel
2. JP (VRL-01948) - Hukkapuron Titus
3. Ilona (VRL-14757) - Dingle Dram TW VH19-031-0047
4. Jesse (VRL-12637) - Fortunato De Ouro VH18-087-0006
5. Tinsu (VRL-12410) - Jupiter II
6. Oresama (VRL-02753) - Wubba Lubba Dub Dub
7. JP (VRL-01948) - Rosenhof Anna
8. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie
9. birdie (VRL-14733) - Octavio XLV VH18-033-0081
10. Oresama (VRL-02753) - Hey-Ho Jack RR
11. Jannica (VRL-04799) - Poison Crow STC VH16-012-0413
12. Tinsu (VRL-12410) - Tornado Dancer xx
13. Tuire (VRL-00345) - Nadirganj VH19-031-0035
14. Oresama (VRL-02753) - Woop Back 2 Black
15. Calla (VRL-11247) - Villahaan Vaniljatango VH17-018-0512
16. Tinsu (VRL-12410) - Parent TI
17. Calla (VRL-11247) - Villahaan Helmikkä VH17-018-0519
18. birdie (VRL-14733) - Américo XVI VH18-033-0080
19. birdie (VRL-14733) - Lidador VH18-087-0012
20. Calla (VRL-11247) - Kodon Kuparikäki VH17-018-0511
21. Jannica (VRL-04799) - Jabmen al-Zaman VH18-003-0063

luokka 7. Intermediate I (5 sijoittunutta)
1. Calla (VRL-11247) - Gaspar von Lark VH16-013-0077
2. birdie (VRL-14733) - Xandinho VH19-087-0001
3. meera (VRL-14752) - Tirith Goodbye Eleonore
4. birdie (VRL-14733) - Budapest VH18-056-0005
5. meera (VRL-14752) - Tirith Empty Street VH19-044-0015
6. birdie (VRL-14733) - Supremacy VH18-013-0098
7. meera (VRL-14752) - Off Tropic VH19-044-0012
8. Ilona (VRL-14757) - Dingle Dram TW VH19-031-0047
9. Jannica (VRL-04799) - Encore’s Lyric
10. Kida (VRL-08368) - Kraal VH18-012-0354
11. Jenna S. (VRL-00766) - Ashlakes Clarissa VH18-139-0006
12. Kida (VRL-08368) - Geronimo VH18-012-0346
13. leah (VRL-11523) - Kiwisoul des Îles VH18-031-0289
14. leah (VRL-11523) - Sierra des Îles VH18-121-0035
15. Tinsu (VRL-12410) - Rockley F
16. Tuire (VRL-00345) - Jerell J&K VH17-031-0525
17. Jenna S. (VRL-00766) - Cursed Christina J&K VH18-031-0076
18. Kida (VRL-08368) - Kastanje VH18-012-0353
19. Jannica (VRL-04799) - Black Ink Coffee
20. leah (VRL-11523) - Nakia '88 VH18-076-0036
21. Jesse (VRL-12637) - Fortunato De Ouro VH18-087-0006
22. meea (VRL-09844) - Silvertop Lemonlush VH17-031-0520
23. meea (VRL-09844) - Alaska VH18-012-0030
24. Calla (VRL-11247) - Donato von Lark VH16-013-0078
25. Calla (VRL-11247) - Oldfinion Ediline VH17-013-0051
26. Tinsu (VRL-12410) - Loki's Edelweiss
27. meea (VRL-09844) - Silvertop Sienna VH17-031-0522
28. Jannica (VRL-04799) - Shadow is formed VH16-244-0028
29. Jenna S. (VRL-00766) - Damisona Aaliyah VH18-139-0007
30. Tinsu (VRL-12410) - Cassiopeia F

luokka 8. Grand Prix (5 sijoittunutta)
1. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
2. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
3. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Lalleluja
4. Calla (VRL-11247) - Rembrandt VH17-031-0342
5. Kida (VRL-08368) - Kastanje VH18-012-0353
6. Jannica (VRL-04799) - Viverta VH16-229-0011
7. Calla (VRL-11247) - KHw Keine Lust VH17-031-0340
8. meea (VRL-09844) - Delicia van de Halor VH17-012-0380
9. Kida (VRL-08368) - Geronimo VH18-012-0346
10. Jenna S. (VRL-00766) - Cursed Christina J&K VH18-031-0076
11. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Liquify
12. Tinsu (VRL-12410) - Solo
13. Calla (VRL-11247) - Weserperle VH16-013-0182
14. meea (VRL-09844) - Alona van de Halor VH17-012-0404
15. meera (VRL-14752) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
16. Jenna S. (VRL-00766) - Ashlakes Clarissa VH18-139-0006
17. Jannica (VRL-04799) - Chastity di Marte VH18-012-0255
18. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013
19. Kida (VRL-08368) - Kraal VH18-012-0354
20. meera (VRL-14752) - Solidago Bowmore VH19-031-0011
21. Tinsu (VRL-12410) - Phantom x
22. meea (VRL-09844) - Carticia VH15-077-0019
23. sonya (VRL-09386) - Elusive
24. meera (VRL-14752) - Olive d'Lion VH19-044-0013
25. Jenna S. (VRL-00766) - Damisona Aaliyah VH18-139-0007
26. Viixi (VRL-13923) - Carbine CW VH19-013-0006
27. Viixi (VRL-13923) - Timber CW VH19-011-0014
28. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197
29. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Millard
30. Tinsu (VRL-12410) - Glint