Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 03.11.2019 kutsut 61-70

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 02.11.2019 ja tänään on 30.05.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 03.11.2019 klo 21:41

luokka 1. helppo C (6 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
2. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
3. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
4. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
5. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Hazy Miss Daisy VH18-017-0389
6. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Pumpkin Spice Twister VH18-017-0566
7. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Tropic Like It's Hot VH18-017-0291
8. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
10. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Glitter Spritz VH19-017-0411
11. Liia (VRL-11284) - Tickle Me Wookie Burr VH19-017-0513
12. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
13. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
14. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
15. JP (VRL-01948) - Fellbury Islay Rose
16. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
17. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
18. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat All Sun & Games VH18-017-0363
19. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
20. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
21. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
22. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
23. Serena (VRL-09334) - A.D. Dazzled VH18-017-0195
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
25. Serena (VRL-09334) - Lilium 5594 VH15-017-0579
26. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
27. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
28. Sorel (VRL-00884) - Meriadoc Dael
29. Liia (VRL-11284) - Hakunamama VH19-018-0752
30. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
31. Tiferet (VRL-06326) - Vinds Hallkatla VH16-053-0028
32. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
33. Liia (VRL-11284) - Huovilan Robocop VH19-017-0360
34. Nintsu (VRL-01851) - No Pain No Gain MPB VH18-023-0022
35. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
36. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Hero VH18-022-0045
37. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Barragan VH19-024-0015
38. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
39. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
40. Liia (VRL-11284) - Bouvardia VH19-018-0971

luokka 2. helppo B (6 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
2. Serena (VRL-09334) - Brio Stolen Earth VH12-092-0014
3. Nintsu (VRL-01851) - Terminator MPB VH18-023-0025
4. Serena (VRL-09334) - Vappulan Vanilliini VH18-018-0033
5. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
6. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
7. Serena (VRL-09334) - Glitter Leather Rebel VH18-017-0017
8. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
9. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
10. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
11. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
12. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
13. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
14. Liia (VRL-11284) - Ponygårds Okeanos VH19-024-0063
15. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028
16. Liia (VRL-11284) - Moana's Tristessa VH13-022-0121
17. Tiferet (VRL-06326) - Feulia Eter VH19-028-0058
18. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023
19. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
20. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
21. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275
22. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applebees VH19-025-0013
23. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
24. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
25. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109
26. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
27. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
28. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Wappu
30. Serena (VRL-09334) - Huvin Lumikalvaus VH18-018-0240
31. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
32. Sorel (VRL-00884) - Meriadoc Dael
33. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori
34. Tiferet (VRL-06326) - Geminaatta VH19-018-0882
35. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
36. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
37. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
38. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
39. Tiferet (VRL-06326) - Varovan Kaunankantaja VH19-018-0818
40. Liia (VRL-11284) - Rhediad Doughnut VH19-024-0068

luokka 3. KN Special (4 sijoittunutta)
1. Liia (VRL-11284) - Delberry Parys Pinc
2. Jassu L. (VRL-08942) - Adore Uriah VH18-031-0127
3. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
4. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
5. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Guenevere VH19-022-0023
6. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
8. Eeva (VRL-14793) – Falhófnir frá Syndur VH17-030-0109
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Wappu
10. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
11. Liia (VRL-11284) - Bermudas Flurry Bear VH19-027-0090
12. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
13. Nintsu (VRL-01851) - Belle Fleur MPB VH18-023-0029
14. Jassu L. (VRL-08942) - Brynhild Hilfrida VH19-053-0048
15. felissa (VRL-04000) - Wiebke von Lion VH16-040-0037
16. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
17. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
18. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
19. Eeva (VRL-14793) – Faux Pas VH15-098-0007
20. Nintsu (VRL-01851) - Sir Raymond MPB VH18-023-0027
21. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042

luokka 4. helppo A (6 sijoittunutta)
1. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
2. Nintsu (VRL-01851) - Jonayla MPB VH18-023-0030
3. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
4. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
5. Jassu L. (VRL-08942) - Brynhild Hilfrida VH19-053-0048
6. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
7. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
8. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
9. Serena (VRL-09334) - Hoarfrost Hood VH18-153-0007
10. Lissu T. (VRL-12701) - Halberta
11. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
12. felissa (VRL-04000) - Wiebke von Lion VH16-040-0037
13. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
14. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
15. Tiferet (VRL-06326) - Sotamaalauksen Tunturisuudelma VH19-018-0638
16. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
17. Liia (VRL-11284) - Delberry Parys Pinc
18. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349
19. Reprobate (VRL-01333) - Patrick VH19-029-0068
20. Reprobate (VRL-01333) - Kaunon Otso VH17-018-1854
21. Serena (VRL-09334) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926
22. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
23. Vibaja (VRL-00727) - Hilma VH19-018-0524
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
25. Tiferet (VRL-06326) - Varovan Päivänsäde VH19-018-0711
26. Nintsu (VRL-01851) - Royal Dream MPB VH18-023-0012
27. Sorel (VRL-00884) - Mawr Cherokee
28. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
29. Nintsu (VRL-01851) - Wilfrid Scawen Blunt MPB VH19-023-0012
30. Jassu L. (VRL-08942) - Adore Uriah VH18-031-0127
31. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
32. Eeva (VRL-14793) – Sávvamis VH19-018-0492
33. Tiferet (VRL-06326) - Viimistä Viijään VH19-018-0648
34. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Lwynog
35. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
36. Lissu T. (VRL-12701) - CHR Múspellsheimr
37. Liia (VRL-11284) - Bermudas Flurry Bear VH19-027-0090
38. Reprobate (VRL-01333) - Tarun Priori VH18-018-1583
39. Eeva (VRL-14793) – Ansalankain VH19-018-0490
40. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona