Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 04.11.2019 kutsut 61-70

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 02.11.2019 ja tänään on 03.08.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 03.11.2019 klo 21:42

luokka 1. helppo C (6 sijoittunutta)
1. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
2. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat All Sun & Games VH18-017-0363
3. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
4. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
5. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Barragan VH19-024-0015
6. Serena (VRL-09334) - Lilium 5594 VH15-017-0579
7. JP (VRL-01948) - Fellbury Islay Rose
8. Liia (VRL-11284) - Bouvardia VH19-018-0971
9. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Hero VH18-022-0045
10. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
11. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
12. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
13. Serena (VRL-09334) - A.D. Dazzled VH18-017-0195
14. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
15. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
16. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
17. Liia (VRL-11284) - Hakunamama VH19-018-0752
18. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
19. Liia (VRL-11284) - Tickle Me Wookie Burr VH19-017-0513
20. Liia (VRL-11284) - Huovilan Robocop VH19-017-0360
21. Nintsu (VRL-01851) - No Pain No Gain MPB VH18-023-0022
22. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
23. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
24. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
25. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Glitter Spritz VH19-017-0411
26. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
27. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
28. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
29. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
30. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
31. Tiferet (VRL-06326) - Vinds Hallkatla VH16-053-0028
32. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Pumpkin Spice Twister VH18-017-0566
33. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Tropic Like It's Hot VH18-017-0291
34. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Hazy Miss Daisy VH18-017-0389
35. Sorel (VRL-00884) - Meriadoc Dael
36. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
37. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
38. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
39. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
40. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari

luokka 2. helppo B (6 sijoittunutta)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
2. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
3. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
4. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
5. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
6. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
7. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028
8. Tiferet (VRL-06326) - Feulia Eter VH19-028-0058
9. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
10. Tiferet (VRL-06326) - Geminaatta VH19-018-0882
11. Liia (VRL-11284) - Rhediad Doughnut VH19-024-0068
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Wappu
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
14. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
15. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275
16. Nintsu (VRL-01851) - Terminator MPB VH18-023-0025
17. Serena (VRL-09334) - Brio Stolen Earth VH12-092-0014
18. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
19. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109
20. Sorel (VRL-00884) - Meriadoc Dael
21. Serena (VRL-09334) - Glitter Leather Rebel VH18-017-0017
22. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
23. Liia (VRL-11284) - Moana's Tristessa VH13-022-0121
24. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
25. Liia (VRL-11284) - Ponygårds Okeanos VH19-024-0063
26. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
27. Serena (VRL-09334) - Huvin Lumikalvaus VH18-018-0240
28. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023
29. Tiferet (VRL-06326) - Varovan Kaunankantaja VH19-018-0818
30. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
31. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
32. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
33. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
34. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
35. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
36. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applebees VH19-025-0013
37. Serena (VRL-09334) - Vappulan Vanilliini VH18-018-0033
38. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
39. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
40. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori

luokka 3. KN Special (4 sijoittunutta)
1. Nintsu (VRL-01851) - Belle Fleur MPB VH18-023-0029
2. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
3. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
4. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
5. Eeva (VRL-14793) – Falhófnir frá Syndur VH17-030-0109
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Wappu
7. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
8. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Guenevere VH19-022-0023
9. Nintsu (VRL-01851) - Sir Raymond MPB VH18-023-0027
10. felissa (VRL-04000) - Wiebke von Lion VH16-040-0037
11. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
12. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
14. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
15. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
16. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
17. Eeva (VRL-14793) – Faux Pas VH15-098-0007
18. Liia (VRL-11284) - Delberry Parys Pinc
19. Jassu L. (VRL-08942) - Adore Uriah VH18-031-0127
20. Jassu L. (VRL-08942) - Brynhild Hilfrida VH19-053-0048
21. Liia (VRL-11284) - Bermudas Flurry Bear VH19-027-0090

luokka 4. helppo A (1 sijoittunutta)