Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 09.11.2019 kutsut 61-70

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 02.11.2019 ja tänään on 26.05.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 03.11.2019 klo 21:45

luokka 1. helppo C (6 sijoittunutta)
1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
2. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
3. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
4. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
5. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Hero VH18-022-0045
6. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
7. Liia (VRL-11284) - Bouvardia VH19-018-0971
8. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
9. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
10. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
11. Serena (VRL-09334) - Lilium 5594 VH15-017-0579
12. Serena (VRL-09334) - A.D. Dazzled VH18-017-0195
13. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
14. Nintsu (VRL-01851) - No Pain No Gain MPB VH18-023-0022
15. Liia (VRL-11284) - Tickle Me Wookie Burr VH19-017-0513
16. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
18. Tiferet (VRL-06326) - Vinds Hallkatla VH16-053-0028
19. Liia (VRL-11284) - Huovilan Robocop VH19-017-0360
20. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Glitter Spritz VH19-017-0411
21. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
22. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
23. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Pumpkin Spice Twister VH18-017-0566
24. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Barragan VH19-024-0015
25. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
26. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat All Sun & Games VH18-017-0363
27. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
28. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
29. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Tropic Like It's Hot VH18-017-0291
30. JP (VRL-01948) - Fellbury Islay Rose
31. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
32. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
33. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Hazy Miss Daisy VH18-017-0389
34. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
35. Sorel (VRL-00884) - Meriadoc Dael
36. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
37. Liia (VRL-11284) - Hakunamama VH19-018-0752
38. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
39. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
40. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte

luokka 2. helppo B (6 sijoittunutta)
1. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109
2. Liia (VRL-11284) - Moana's Tristessa VH13-022-0121
3. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
4. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
5. Liia (VRL-11284) - Ponygårds Okeanos VH19-024-0063
6. Serena (VRL-09334) - Glitter Leather Rebel VH18-017-0017
7. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
8. Serena (VRL-09334) - Huvin Lumikalvaus VH18-018-0240
9. Nintsu (VRL-01851) - Terminator MPB VH18-023-0025
10. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275
11. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
12. Serena (VRL-09334) - Vappulan Vanilliini VH18-018-0033
13. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
14. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
15. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
16. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
17. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
18. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
20. Tiferet (VRL-06326) - Varovan Kaunankantaja VH19-018-0818
21. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
22. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
23. Liia (VRL-11284) - Rhediad Doughnut VH19-024-0068
24. Sorel (VRL-00884) - Meriadoc Dael
25. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applebees VH19-025-0013
26. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
27. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023
28. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
29. Serena (VRL-09334) - Brio Stolen Earth VH12-092-0014
30. Tiferet (VRL-06326) - Geminaatta VH19-018-0882
31. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
32. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
33. Pierre (VRL-10531) - Kadon Wappu
34. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028
35. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori
36. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
37. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
38. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
39. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
40. Tiferet (VRL-06326) - Feulia Eter VH19-028-0058

luokka 3. KN Special (4 sijoittunutta)
1. felissa (VRL-04000) - Wiebke von Lion VH16-040-0037
2. Eeva (VRL-14793) – Falhófnir frá Syndur VH17-030-0109
3. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
4. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
5. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Wappu
7. Liia (VRL-11284) - Bermudas Flurry Bear VH19-027-0090
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
9. Nintsu (VRL-01851) - Sir Raymond MPB VH18-023-0027
10. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
11. Jassu L. (VRL-08942) - Brynhild Hilfrida VH19-053-0048
12. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
13. Liia (VRL-11284) - Delberry Parys Pinc
14. Jassu L. (VRL-08942) - Adore Uriah VH18-031-0127
15. Nintsu (VRL-01851) - Belle Fleur MPB VH18-023-0029
16. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Guenevere VH19-022-0023
17. Eeva (VRL-14793) – Faux Pas VH15-098-0007
18. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
19. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
20. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
21. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073

luokka 4. helppo A (6 sijoittunutta)
1. Reprobate (VRL-01333) - Tarun Priori VH18-018-1583
2. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
3. Tiferet (VRL-06326) - Viimistä Viijään VH19-018-0648
4. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
5. Liia (VRL-11284) - Bermudas Flurry Bear VH19-027-0090
6. Liia (VRL-11284) - Delberry Parys Pinc
7. Eeva (VRL-14793) – Ansalankain VH19-018-0490
8. Nintsu (VRL-01851) - Wilfrid Scawen Blunt MPB VH19-023-0012
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
10. Reprobate (VRL-01333) - Patrick VH19-029-0068
11. Reprobate (VRL-01333) - Kaunon Otso VH17-018-1854
12. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
13. Lissu T. (VRL-12701) - CHR Múspellsheimr
14. Jassu L. (VRL-08942) - Adore Uriah VH18-031-0127
15. Vibaja (VRL-00727) - Hilma VH19-018-0524
16. felissa (VRL-04000) - Wiebke von Lion VH16-040-0037
17. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
18. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
19. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
20. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
21. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
22. Nintsu (VRL-01851) - Jonayla MPB VH18-023-0030
23. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
24. Nintsu (VRL-01851) - Royal Dream MPB VH18-023-0012
25. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Lwynog
26. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
27. Tiferet (VRL-06326) - Varovan Päivänsäde VH19-018-0711
28. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
29. Serena (VRL-09334) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926
30. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
31. Eeva (VRL-14793) – Sávvamis VH19-018-0492
32. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
33. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
34. Jassu L. (VRL-08942) - Brynhild Hilfrida VH19-053-0048
35. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349
36. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
37. Sorel (VRL-00884) - Mawr Cherokee
38. Serena (VRL-09334) - Hoarfrost Hood VH18-153-0007
39. Tiferet (VRL-06326) - Sotamaalauksen Tunturisuudelma VH19-018-0638
40. Lissu T. (VRL-12701) - Halberta