Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 10.11.2019 kutsut 61-70

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 02.11.2019 ja tänään on 08.08.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 03.11.2019 klo 21:46

luokka 1. helppo C (6 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
2. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
3. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
4. Liia (VRL-11284) - Tickle Me Wookie Burr VH19-017-0513
5. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
6. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
7. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Barragan VH19-024-0015
8. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
9. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
10. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
11. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
12. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
14. Sorel (VRL-00884) - Meriadoc Dael
15. Serena (VRL-09334) - Lilium 5594 VH15-017-0579
16. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
17. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
18. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
19. Nintsu (VRL-01851) - No Pain No Gain MPB VH18-023-0022
20. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
21. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Pumpkin Spice Twister VH18-017-0566
22. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
23. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
24. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
25. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Hazy Miss Daisy VH18-017-0389
26. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Glitter Spritz VH19-017-0411
27. Serena (VRL-09334) - A.D. Dazzled VH18-017-0195
28. Tiferet (VRL-06326) - Vinds Hallkatla VH16-053-0028
29. JP (VRL-01948) - Fellbury Islay Rose
30. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
31. Liia (VRL-11284) - Huovilan Robocop VH19-017-0360
32. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
33. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Tropic Like It's Hot VH18-017-0291
34. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
35. Liia (VRL-11284) - Bouvardia VH19-018-0971
36. Liia (VRL-11284) - Hakunamama VH19-018-0752
37. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
38. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Hero VH18-022-0045
39. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
40. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat All Sun & Games VH18-017-0363

luokka 2. helppo B (6 sijoittunutta)
1. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
2. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
3. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
4. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applebees VH19-025-0013
5. Serena (VRL-09334) - Brio Stolen Earth VH12-092-0014
6. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
7. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori
8. Sorel (VRL-00884) - Meriadoc Dael
9. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109
10. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
11. Tiferet (VRL-06326) - Feulia Eter VH19-028-0058
12. Liia (VRL-11284) - Moana's Tristessa VH13-022-0121
13. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
14. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
15. Liia (VRL-11284) - Rhediad Doughnut VH19-024-0068
16. Serena (VRL-09334) - Vappulan Vanilliini VH18-018-0033
17. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
18. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
19. Tiferet (VRL-06326) - Geminaatta VH19-018-0882
20. Serena (VRL-09334) - Huvin Lumikalvaus VH18-018-0240
21. Tiferet (VRL-06326) - Varovan Kaunankantaja VH19-018-0818
22. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
23. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275
24. Liia (VRL-11284) - Ponygårds Okeanos VH19-024-0063
25. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
26. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
27. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
28. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
29. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
30. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028
31. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023
32. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
33. Serena (VRL-09334) - Glitter Leather Rebel VH18-017-0017
34. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
35. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
36. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
37. Nintsu (VRL-01851) - Terminator MPB VH18-023-0025
38. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
39. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
40. Pierre (VRL-10531) - Kadon Wappu

luokka 3. KN Special (4 sijoittunutta)
1. felissa (VRL-04000) - Wiebke von Lion VH16-040-0037
2. Liia (VRL-11284) - Bermudas Flurry Bear VH19-027-0090
3. Liia (VRL-11284) - Delberry Parys Pinc
4. Eeva (VRL-14793) – Falhófnir frá Syndur VH17-030-0109
5. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Guenevere VH19-022-0023
6. Jassu L. (VRL-08942) - Brynhild Hilfrida VH19-053-0048
7. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
8. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
9. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
10. Nintsu (VRL-01851) - Belle Fleur MPB VH18-023-0029
11. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
12. Jassu L. (VRL-08942) - Adore Uriah VH18-031-0127
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
14. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Wappu
16. Nintsu (VRL-01851) - Sir Raymond MPB VH18-023-0027
17. Eeva (VRL-14793) – Faux Pas VH15-098-0007
18. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
19. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
20. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
21. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006

luokka 4. helppo A (6 sijoittunutta)
1. Nintsu (VRL-01851) - Royal Dream MPB VH18-023-0012
2. Nintsu (VRL-01851) - Jonayla MPB VH18-023-0030
3. Serena (VRL-09334) - Hoarfrost Hood VH18-153-0007
4. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Lwynog
5. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
6. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
7. Sorel (VRL-00884) - Mawr Cherokee
8. Eeva (VRL-14793) – Sávvamis VH19-018-0492
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
10. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
11. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
12. Tiferet (VRL-06326) - Sotamaalauksen Tunturisuudelma VH19-018-0638
13. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
14. Vibaja (VRL-00727) - Hilma VH19-018-0524
15. Jassu L. (VRL-08942) - Brynhild Hilfrida VH19-053-0048
16. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
17. Tiferet (VRL-06326) - Viimistä Viijään VH19-018-0648
18. Tiferet (VRL-06326) - Varovan Päivänsäde VH19-018-0711
19. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
20. Reprobate (VRL-01333) - Patrick VH19-029-0068
21. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
22. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
23. Liia (VRL-11284) - Delberry Parys Pinc
24. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
25. Jassu L. (VRL-08942) - Adore Uriah VH18-031-0127
26. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349
27. Reprobate (VRL-01333) - Tarun Priori VH18-018-1583
28. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
29. Nintsu (VRL-01851) - Wilfrid Scawen Blunt MPB VH19-023-0012
30. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
31. Liia (VRL-11284) - Bermudas Flurry Bear VH19-027-0090
32. Reprobate (VRL-01333) - Kaunon Otso VH17-018-1854
33. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
34. Serena (VRL-09334) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926
35. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
36. Lissu T. (VRL-12701) - CHR Múspellsheimr
37. Lissu T. (VRL-12701) - Halberta
38. felissa (VRL-04000) - Wiebke von Lion VH16-040-0037
39. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
40. Eeva (VRL-14793) – Ansalankain VH19-018-0490