Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 11.11.2019 kutsut 61-70

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 02.11.2019 ja tänään on 05.07.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 03.11.2019 klo 21:46

luokka 1. helppo C (6 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
2. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Barragan VH19-024-0015
3. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
4. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Hazy Miss Daisy VH18-017-0389
5. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
6. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
7. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
8. Sorel (VRL-00884) - Meriadoc Dael
9. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Tropic Like It's Hot VH18-017-0291
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
11. JP (VRL-01948) - Fellbury Islay Rose
12. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
13. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
14. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat All Sun & Games VH18-017-0363
15. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
16. Liia (VRL-11284) - Huovilan Robocop VH19-017-0360
17. Liia (VRL-11284) - Hakunamama VH19-018-0752
18. Serena (VRL-09334) - A.D. Dazzled VH18-017-0195
19. Liia (VRL-11284) - Tickle Me Wookie Burr VH19-017-0513
20. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
21. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
22. Nintsu (VRL-01851) - No Pain No Gain MPB VH18-023-0022
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
24. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Pumpkin Spice Twister VH18-017-0566
25. Serena (VRL-09334) - Lilium 5594 VH15-017-0579
26. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
27. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Glitter Spritz VH19-017-0411
28. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
29. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
30. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
31. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
32. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
33. Tiferet (VRL-06326) - Vinds Hallkatla VH16-053-0028
34. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
35. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
36. Liia (VRL-11284) - Bouvardia VH19-018-0971
37. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Hero VH18-022-0045
38. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
39. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
40. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153

luokka 2. helppo B (6 sijoittunutta)
1. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
2. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
3. Liia (VRL-11284) - Rhediad Doughnut VH19-024-0068
4. Serena (VRL-09334) - Brio Stolen Earth VH12-092-0014
5. Liia (VRL-11284) - Ponygårds Okeanos VH19-024-0063
6. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
7. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
8. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
9. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
10. Tiferet (VRL-06326) - Feulia Eter VH19-028-0058
11. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
12. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
13. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
14. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023
15. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
17. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275
18. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applebees VH19-025-0013
19. Tiferet (VRL-06326) - Varovan Kaunankantaja VH19-018-0818
20. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
21. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
22. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
23. Serena (VRL-09334) - Vappulan Vanilliini VH18-018-0033
24. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109
25. Liia (VRL-11284) - Moana's Tristessa VH13-022-0121
26. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
27. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
28. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
29. Serena (VRL-09334) - Glitter Leather Rebel VH18-017-0017
30. Serena (VRL-09334) - Huvin Lumikalvaus VH18-018-0240
31. Pierre (VRL-10531) - Kadon Wappu
32. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028
33. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
34. Tiferet (VRL-06326) - Geminaatta VH19-018-0882
35. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
36. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
37. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
38. Sorel (VRL-00884) - Meriadoc Dael
39. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
40. Nintsu (VRL-01851) - Terminator MPB VH18-023-0025

luokka 3. KN Special (4 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Wappu
2. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
3. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
4. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
5. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
6. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Guenevere VH19-022-0023
7. Nintsu (VRL-01851) - Sir Raymond MPB VH18-023-0027
8. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
9. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
10. Eeva (VRL-14793) – Falhófnir frá Syndur VH17-030-0109
11. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
12. Eeva (VRL-14793) – Faux Pas VH15-098-0007
13. felissa (VRL-04000) - Wiebke von Lion VH16-040-0037
14. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
15. Liia (VRL-11284) - Delberry Parys Pinc
16. Jassu L. (VRL-08942) - Brynhild Hilfrida VH19-053-0048
17. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
18. Jassu L. (VRL-08942) - Adore Uriah VH18-031-0127
19. Liia (VRL-11284) - Bermudas Flurry Bear VH19-027-0090
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
21. Nintsu (VRL-01851) - Belle Fleur MPB VH18-023-0029

luokka 4. helppo A (6 sijoittunutta)
1. Sorel (VRL-00884) - Mawr Cherokee
2. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
3. Serena (VRL-09334) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926
4. Vibaja (VRL-00727) - Hilma VH19-018-0524
5. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
6. Liia (VRL-11284) - Bermudas Flurry Bear VH19-027-0090
7. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
8. Tiferet (VRL-06326) - Varovan Päivänsäde VH19-018-0711
9. Lissu T. (VRL-12701) - CHR Múspellsheimr
10. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Yarr VH19-026-0042
11. Tiferet (VRL-06326) - Viimistä Viijään VH19-018-0648
12. Eeva (VRL-14793) – Sávvamis VH19-018-0492
13. Reprobate (VRL-01333) - Kaunon Otso VH17-018-1854
14. Nintsu (VRL-01851) - Jonayla MPB VH18-023-0030
15. Nintsu (VRL-01851) - Wilfrid Scawen Blunt MPB VH19-023-0012
16. Jassu L. (VRL-08942) - Adore Uriah VH18-031-0127
17. Eeva (VRL-14793) – Ansalankain VH19-018-0490
18. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
19. Liia (VRL-11284) - Thorrbys Liljebjørn
20. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
21. Tiferet (VRL-06326) - Sotamaalauksen Tunturisuudelma VH19-018-0638
22. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
23. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
24. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
25. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Lwynog
26. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
27. Lissu T. (VRL-12701) - Halberta
28. Reprobate (VRL-01333) - Patrick VH19-029-0068
29. Jassu L. (VRL-08942) - Brynhild Hilfrida VH19-053-0048
30. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
31. felissa (VRL-04000) - Wiebke von Lion VH16-040-0037
32. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349
33. Serena (VRL-09334) - Hoarfrost Hood VH18-153-0007
34. Nintsu (VRL-01851) - Royal Dream MPB VH18-023-0012
35. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
36. Liia (VRL-11284) - Delberry Parys Pinc
37. Reprobate (VRL-01333) - Tarun Priori VH18-018-1583
38. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
39. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
40. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti