Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 17.11.2019 kutsut 71-80

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 02.11.2019 ja tänään on 26.02.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. vaativa B
2. vaativa A
3. Intermediate I
4. Grand Prix

Tulokset päivitetty 03.11.2019 klo 21:51

luokka 1. vaativa B (5 sijoittunutta)
1. Miia Maria (VRL-10382) - Hazel Head Ion VH16-031-1031
2. melba (VRL-05772) - M.B. Cameron VH18-031-0280
3. Serena (VRL-09334) - Mi Querida Noir VH17-029-0147
4. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
5. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
6. Serena (VRL-09334) - Hiienkerkkä VH18-018-0149
7. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kauhunvisio VH19-018-0355
8. Nintsu (VRL-01851) - Deep Sea Pearl MPB VH16-023-0065
9. melba (VRL-05772) - Kruunun Elyntris VH15-011-0274
10. Nintsu (VRL-01851) - Bastian MPB VH16-023-0029
11. Liia (VRL-11284) - Riimilän Kakadu Plum VH19-031-0127
12. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus
13. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki VH19-018-0354
14. Liia (VRL-11284) - Brunnby Blanc Polaire VH19-035-0097
15. Tiferet (VRL-06326) - Varovan Serafi VH19-018-0741
16. Tuire (VRL-00345) - Priton Tsetsiliya VH19-039-0006
17. Oresama (VRL-02753) - Google Me
18. Oresama (VRL-02753) - Ton-Tongue Toffee RR
19. sarqquu (VRL-04374) - Zaya VH19-003-0120
20. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
21. Liia (VRL-11284) - Susisurkea VH19-018-0753
22. Oresama (VRL-02753) - Fixing My Demon RR
23. Nintsu (VRL-01851) - Baldwin MPB VH17-023-0055
24. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Liekinvartija VH19-018-0356
25. Serena (VRL-09334) - DF Samhain VH17-035-0089
26. sarqquu (VRL-04374) - Iluminada VH19-033-0024
27. turjake (VRL-07415) - Grape Tree Apricot
28. Reprobate (VRL-01333) - Gin Figura VH13-001-0101
29. turjake (VRL-07415) - Tiny Dancer
30. Miia Maria (VRL-10382) - Murcielago Ion VH17-013-0367

luokka 2. vaativa A (4 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Priton Tsetsiliya VH19-039-0006
2. turjake (VRL-07415) - LB Elita Two
3. Miia Maria (VRL-10382) - Hazel Head Ion VH16-031-1031
4. sarqquu (VRL-04374) - Zaya VH19-003-0120
5. Oresama (VRL-02753) - Darkmoon VH19-040-0060
6. Eeva (VRL-14793) – Skerry VH16-222-0007
7. turjake (VRL-07415) - Red Baron
8. sarqquu (VRL-04374) - Iluminada VH19-033-0024
9. turjake (VRL-07415) - Mulberry v. Helmwald
10. Serena (VRL-09334) - Smoochiepook VH14-006-0629
11. melba (VRL-05772) - M.B. Cameron VH18-031-0280
12. Miia Maria (VRL-10382) - Murcielago Ion VH17-013-0367
13. Serena (VRL-09334) - Valiant Lionlike VH15-031-0817
14. Oresama (VRL-02753) - Darklurker VH19-040-0061
15. Eeva (VRL-14793) – Sierra Selenite VH19-031-0162
16. Tiferet (VRL-06326) - Jonens Fredsdue VH18-077-0001
17. Oresama (VRL-02753) - Kaukovallan Feliciana
18. Tiferet (VRL-06326) - Unparalled Peril VH19-077-0003

luokka 3. Intermediate I (3 sijoittunutta)
1. turjake (VRL-07415) - Donerprinz
2. Eeva (VRL-14793) – Cloud Gott Olha VH19-013-0011
3. Reprobate (VRL-01333) - Avigny d'Lion VH18-044-0042
4. Layda (VRL-14488) - Disturbed Doomdancer VH16-031-0581
5. sarqquu (VRL-04374) - Elita One VH19-011-0129
6. Liia (VRL-11284) - Jörmundräv J&K VH19-031-0239
7. Lissu T. (VRL-12701) - Widow Berylla Fair
8. sarqquu (VRL-04374) - Thoreador VH19-033-0023
9. Reprobate (VRL-01333) - Damariss Chelm VH17-021-0252
10. Reprobate (VRL-01333) - Brandby Burrbon VH18-044-0043
11. melba (VRL-05772) - Mesmerize F VH18-031-0329
12. turjake (VRL-07415) - Verso Café au Lait
13. melba (VRL-05772) - Just Amazing VH18-031-0372
14. sarqquu (VRL-04374) - Priton Ugroza VH18-039-0065
15. turjake (VRL-07415) - Darkwood Hilton

luokka 4. Grand Prix (3 sijoittunutta)
1. turjake (VRL-07415) - Heidseck Garibaldi
2. sarqquu (VRL-04374) - Brilliant Holmes VH19-011-0197
3. Tiferet (VRL-06326) - Camaiore Thrill VH18-031-0139
4. Lissu T. (VRL-12701) - Cemetery Like A Stage
5. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147
6. turjake (VRL-07415) - Anke WSH
7. sarqquu (VRL-04374) - Goldstrike VH19-012-0155
8. Lissu T. (VRL-12701) - Voiceless Songs
9. sarqquu (VRL-04374) - Moonheart VH19-013-0049
10. Viixi (VRL-13923) - Verso Kobalt VH19-011-0132
11. Layda (VRL-14488) - Timebreaker
12. turjake (VRL-07415) - LB Elita Two
13. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coffin Nails
14. Liia (VRL-11284) - Jörmundräv J&K VH19-031-0239
15. Layda (VRL-14488) - Fennel VH19-011-0126