Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 20.11.2019 kutsut 71-80

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 02.11.2019 ja tänään on 23.09.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. vaativa B
2. vaativa A
3. Intermediate I
4. Grand Prix

Tulokset päivitetty 03.11.2019 klo 21:53

luokka 1. vaativa B (5 sijoittunutta)
1. Liia (VRL-11284) - Susisurkea VH19-018-0753
2. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki VH19-018-0354
3. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Liekinvartija VH19-018-0356
4. sarqquu (VRL-04374) - Iluminada VH19-033-0024
5. Tiferet (VRL-06326) - Varovan Serafi VH19-018-0741
6. Tuire (VRL-00345) - Priton Tsetsiliya VH19-039-0006
7. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
8. Serena (VRL-09334) - DF Samhain VH17-035-0089
9. turjake (VRL-07415) - Grape Tree Apricot
10. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kauhunvisio VH19-018-0355
11. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus
12. Miia Maria (VRL-10382) - Murcielago Ion VH17-013-0367
13. melba (VRL-05772) - M.B. Cameron VH18-031-0280
14. Liia (VRL-11284) - Riimilän Kakadu Plum VH19-031-0127
15. Miia Maria (VRL-10382) - Hazel Head Ion VH16-031-1031
16. Oresama (VRL-02753) - Ton-Tongue Toffee RR
17. Serena (VRL-09334) - Mi Querida Noir VH17-029-0147
18. melba (VRL-05772) - Kruunun Elyntris VH15-011-0274
19. Oresama (VRL-02753) - Google Me
20. Nintsu (VRL-01851) - Deep Sea Pearl MPB VH16-023-0065
21. Nintsu (VRL-01851) - Baldwin MPB VH17-023-0055
22. turjake (VRL-07415) - Tiny Dancer
23. Serena (VRL-09334) - Hiienkerkkä VH18-018-0149
24. Oresama (VRL-02753) - Fixing My Demon RR
25. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
26. Reprobate (VRL-01333) - Gin Figura VH13-001-0101
27. Liia (VRL-11284) - Brunnby Blanc Polaire VH19-035-0097
28. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
29. sarqquu (VRL-04374) - Zaya VH19-003-0120
30. Nintsu (VRL-01851) - Bastian MPB VH16-023-0029

luokka 2. vaativa A (4 sijoittunutta)
1. Serena (VRL-09334) - Smoochiepook VH14-006-0629
2. Tuire (VRL-00345) - Priton Tsetsiliya VH19-039-0006
3. Miia Maria (VRL-10382) - Hazel Head Ion VH16-031-1031
4. Eeva (VRL-14793) – Skerry VH16-222-0007
5. turjake (VRL-07415) - LB Elita Two
6. Tiferet (VRL-06326) - Jonens Fredsdue VH18-077-0001
7. Oresama (VRL-02753) - Kaukovallan Feliciana
8. melba (VRL-05772) - M.B. Cameron VH18-031-0280
9. sarqquu (VRL-04374) - Zaya VH19-003-0120
10. Eeva (VRL-14793) – Sierra Selenite VH19-031-0162
11. sarqquu (VRL-04374) - Iluminada VH19-033-0024
12. turjake (VRL-07415) - Red Baron
13. Tiferet (VRL-06326) - Unparalled Peril VH19-077-0003
14. Oresama (VRL-02753) - Darkmoon VH19-040-0060
15. Serena (VRL-09334) - Valiant Lionlike VH15-031-0817
16. Miia Maria (VRL-10382) - Murcielago Ion VH17-013-0367
17. turjake (VRL-07415) - Mulberry v. Helmwald
18. Oresama (VRL-02753) - Darklurker VH19-040-0061

luokka 3. Intermediate I (3 sijoittunutta)
1. turjake (VRL-07415) - Darkwood Hilton
2. Reprobate (VRL-01333) - Brandby Burrbon VH18-044-0043
3. Reprobate (VRL-01333) - Avigny d'Lion VH18-044-0042
4. Lissu T. (VRL-12701) - Widow Berylla Fair
5. Liia (VRL-11284) - Jörmundräv J&K VH19-031-0239
6. Layda (VRL-14488) - Disturbed Doomdancer VH16-031-0581
7. turjake (VRL-07415) - Donerprinz
8. Reprobate (VRL-01333) - Damariss Chelm VH17-021-0252
9. Eeva (VRL-14793) – Cloud Gott Olha VH19-013-0011
10. sarqquu (VRL-04374) - Elita One VH19-011-0129
11. melba (VRL-05772) - Mesmerize F VH18-031-0329
12. melba (VRL-05772) - Just Amazing VH18-031-0372
13. turjake (VRL-07415) - Verso Café au Lait
14. sarqquu (VRL-04374) - Thoreador VH19-033-0023
15. sarqquu (VRL-04374) - Priton Ugroza VH18-039-0065

luokka 4. Grand Prix (3 sijoittunutta)
1. Tiferet (VRL-06326) - Camaiore Thrill VH18-031-0139
2. sarqquu (VRL-04374) - Brilliant Holmes VH19-011-0197
3. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coffin Nails
4. Lissu T. (VRL-12701) - Cemetery Like A Stage
5. turjake (VRL-07415) - LB Elita Two
6. Lissu T. (VRL-12701) - Voiceless Songs
7. Liia (VRL-11284) - Jörmundräv J&K VH19-031-0239
8. sarqquu (VRL-04374) - Moonheart VH19-013-0049
9. turjake (VRL-07415) - Heidseck Garibaldi
10. sarqquu (VRL-04374) - Goldstrike VH19-012-0155
11. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147
12. Layda (VRL-14488) - Fennel VH19-011-0126
13. Viixi (VRL-13923) - Verso Kobalt VH19-011-0132
14. Layda (VRL-14488) - Timebreaker
15. turjake (VRL-07415) - Anke WSH