Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 12.11.2019 kutsut 81-100

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 29.09.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 19.11.2019 klo 11:03

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
2. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
3. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
4. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
5. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
6. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
7. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
8. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
9. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
10. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
11. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
12. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
13. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
14. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
15. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
16. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
18. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
19. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
20. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
21. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
22. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
23. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
24. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
25. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
2. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
3. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
5. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
6. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
7. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
8. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
9. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
10. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
11. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
12. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
13. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
15. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
16. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
17. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
18. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
19. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
20. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
21. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
23. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
24. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
25. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
26. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
27. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero

luokka 3. KN Special (2 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
2. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
3. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
5. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
6. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
2. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
3. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
4. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
5. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
6. Serena (VRL-09334) - Pembury Morian VH17-027-0105
7. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
8. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
9. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
10. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
11. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
12. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
13. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
14. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
15. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
16. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
17. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
18. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
19. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
20. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
22. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
23. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
24. Uppe (VRL-11253) - Manerva
25. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
26. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
29. Serena (VRL-09334) - Aidan Lousiana Shandy VH12-035-0174