Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 16.11.2019 kutsut 81-100

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 26.02.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 19.11.2019 klo 11:05

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
2. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
3. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
4. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
5. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
6. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
7. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
8. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
9. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
10. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
11. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
12. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
13. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
14. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
15. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
16. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
17. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
18. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
20. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
21. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
22. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
23. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
24. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
25. Uppe (VRL-11253) - Kajaus

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
2. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
3. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
4. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
5. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
6. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
7. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
8. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
9. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
10. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
11. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
12. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
14. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
15. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
16. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
17. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
18. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
19. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
20. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
21. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
22. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
23. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
24. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
25. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
26. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia

luokka 3. KN Special (2 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
2. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
3. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
4. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
6. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
2. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
3. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
4. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
5. Serena (VRL-09334) - Aidan Lousiana Shandy VH12-035-0174
6. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
8. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
9. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
10. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
11. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
12. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
14. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
15. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
16. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
17. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
18. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
19. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
20. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
21. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
22. Uppe (VRL-11253) - Manerva
23. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
24. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
25. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
26. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
27. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
28. Serena (VRL-09334) - Pembury Morian VH17-027-0105
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154