Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 17.11.2019 kutsut 81-100

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 30.09.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 19.11.2019 klo 11:05

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
2. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
3. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
4. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
5. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
6. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
7. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
9. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
10. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
11. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
12. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
13. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
14. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
15. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
16. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
17. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
18. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
19. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
20. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
21. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
22. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
23. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
24. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
25. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
2. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
3. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
4. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
5. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
6. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
8. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
9. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
10. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
11. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
12. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
13. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
14. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
15. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
16. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
17. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
18. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
20. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
21. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
22. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
23. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
24. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
25. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
26. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398

luokka 3. KN Special (2 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
3. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
4. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
5. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
6. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
2. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
3. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
4. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
5. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
6. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
7. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
8. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
9. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
10. Serena (VRL-09334) - Aidan Lousiana Shandy VH12-035-0174
11. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
12. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
13. Uppe (VRL-11253) - Manerva
14. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
15. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
17. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
19. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
20. Serena (VRL-09334) - Pembury Morian VH17-027-0105
21. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
22. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
23. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
24. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
25. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
26. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
27. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
28. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
29. Uppe (VRL-11253) - Villivoima