Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 18.11.2019 kutsut 81-100

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 26.02.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 19.11.2019 klo 11:06

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
2. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
3. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
4. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
5. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
6. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
7. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
8. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
9. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
10. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
11. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
13. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
14. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
15. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
16. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
17. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
18. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
19. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
20. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
21. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
22. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
23. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
24. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
25. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
2. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
3. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
4. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
5. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
6. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
7. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
8. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
9. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
10. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
11. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
12. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
13. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
14. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
15. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
16. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
17. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
18. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
20. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
21. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
22. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
23. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
25. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
26. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
27. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte

luokka 3. KN Special (2 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
3. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
4. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
6. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
2. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
3. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
4. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
5. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
6. Uppe (VRL-11253) - Manerva
7. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
8. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
10. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
11. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
12. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
13. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
14. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
15. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
17. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
18. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
19. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
20. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
21. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
23. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
24. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
25. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
26. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
27. Serena (VRL-09334) - Pembury Morian VH17-027-0105
28. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
29. Serena (VRL-09334) - Aidan Lousiana Shandy VH12-035-0174