Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 20.11.2019 kutsut 81-100

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 26.05.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 19.11.2019 klo 11:07

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
2. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
3. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
4. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
5. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
6. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
7. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
8. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
9. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
10. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
11. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
12. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
13. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
14. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
16. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
17. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
18. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
19. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
20. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
21. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
22. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
23. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
24. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
25. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
2. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
3. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
4. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
5. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
6. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
7. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
8. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
9. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
11. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
12. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
13. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
14. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
15. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
16. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
17. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
18. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
19. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
20. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
21. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
22. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
24. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
25. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
26. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
27. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys

luokka 3. KN Special (2 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
2. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
5. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
6. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
2. Serena (VRL-09334) - Aidan Lousiana Shandy VH12-035-0174
3. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
4. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
5. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
6. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
7. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
8. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
9. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
10. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
11. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
13. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
15. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
16. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
17. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
18. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
19. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
20. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
21. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
22. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
23. Uppe (VRL-11253) - Manerva
24. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
25. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
26. Serena (VRL-09334) - Pembury Morian VH17-027-0105
27. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
28. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni