Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 21.11.2019 kutsut 81-100

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 29.09.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 19.11.2019 klo 11:07

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
2. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
3. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
5. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
6. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
7. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
8. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
9. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
10. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
11. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
12. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
13. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
14. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
15. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
16. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
17. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
18. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
19. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
20. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
21. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
22. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
23. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
24. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
25. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
2. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
3. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
5. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
7. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
8. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
9. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
10. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
11. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
12. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
13. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
14. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
15. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
16. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
17. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
18. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
20. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
21. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
22. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
23. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
24. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
25. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
26. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
27. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku

luokka 3. KN Special (2 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
3. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
4. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
5. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
6. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
2. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
3. Serena (VRL-09334) - Aidan Lousiana Shandy VH12-035-0174
4. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
5. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
7. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
8. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
9. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
10. Uppe (VRL-11253) - Manerva
11. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
13. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
14. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
15. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
16. Serena (VRL-09334) - Pembury Morian VH17-027-0105
17. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
18. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
19. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
20. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
21. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
22. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
23. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
24. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
25. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
26. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
27. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
28. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
29. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést