Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 24.11.2019 kutsut 81-100

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 08.08.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 19.11.2019 klo 11:14

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
2. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
3. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
4. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
5. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
6. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
7. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
8. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
9. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
10. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
11. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
12. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
13. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
14. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
15. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
16. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
17. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
18. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
19. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
21. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
22. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
23. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
24. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
25. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
3. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
4. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
5. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
7. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
8. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
9. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
10. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
11. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
12. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
13. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
14. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
15. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
16. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
18. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
19. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
20. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
21. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
22. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
23. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
24. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
25. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
26. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
27. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065

luokka 3. KN Special (2 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
2. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
3. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
4. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
2. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
3. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
4. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
5. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
6. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
7. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
8. Serena (VRL-09334) - Aidan Lousiana Shandy VH12-035-0174
9. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
10. Uppe (VRL-11253) - Manerva
11. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
12. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
13. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
14. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
17. Serena (VRL-09334) - Pembury Morian VH17-027-0105
18. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
19. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
20. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
22. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
23. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
24. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
25. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
26. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
27. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
28. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
29. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway