Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 25.11.2019 kutsut 81-100

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 09.03.2021, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 19.11.2019 klo 11:15

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
2. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
3. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
4. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
5. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
6. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
7. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
8. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
9. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
10. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
11. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
12. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
14. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
15. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
16. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
17. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
18. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
19. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
20. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
21. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
22. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
23. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
24. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
25. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
2. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
3. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
6. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
7. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
8. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
9. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
10. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
11. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
12. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
13. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
14. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
15. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
16. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
18. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
19. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
20. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
21. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
22. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
23. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
24. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
25. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
26. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
27. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037

luokka 3. KN Special (2 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
2. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
3. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
5. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
6. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
2. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
3. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
4. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
5. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
6. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
7. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
9. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
10. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
11. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
12. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
13. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
14. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
16. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
18. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
19. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
20. Serena (VRL-09334) - Aidan Lousiana Shandy VH12-035-0174
21. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
22. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
23. Serena (VRL-09334) - Pembury Morian VH17-027-0105
24. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
25. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
26. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
27. Uppe (VRL-11253) - Manerva
28. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
29. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471