Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 26.11.2019 kutsut 81-100

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 26.05.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 19.11.2019 klo 11:15

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
2. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
4. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
5. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
6. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
7. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
8. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
9. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
10. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
11. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
12. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
13. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
14. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
15. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
16. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
17. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
18. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
19. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
20. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
21. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
22. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
23. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
24. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
25. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
2. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
3. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
4. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
5. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
6. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
7. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
8. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
9. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
12. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
13. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
14. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
15. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
16. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
17. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
18. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
19. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
20. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
21. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
22. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
23. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
24. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
25. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
26. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia

luokka 3. KN Special (2 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
2. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
3. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
4. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
6. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
2. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
3. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
4. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
5. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
6. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
7. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
9. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
10. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
11. Serena (VRL-09334) - Pembury Morian VH17-027-0105
12. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
13. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
14. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
15. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
16. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
18. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
19. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
20. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
21. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
22. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
23. Uppe (VRL-11253) - Manerva
24. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
25. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
26. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
27. Serena (VRL-09334) - Aidan Lousiana Shandy VH12-035-0174
28. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
29. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery