Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 27.11.2019 kutsut 81-100

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 26.05.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 19.11.2019 klo 11:16

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
2. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
3. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
4. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
5. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
7. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
8. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
9. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
10. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
11. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
12. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
13. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
14. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
15. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
16. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
17. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
18. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
19. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
20. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
21. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
22. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
23. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
24. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
25. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
2. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
4. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
5. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
6. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
7. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
8. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
9. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
10. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
11. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
12. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
13. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
14. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
16. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
17. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
18. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
19. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
20. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
21. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
22. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
23. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
24. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
25. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
26. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
27. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010

luokka 3. KN Special (2 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
3. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
4. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
6. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
2. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
3. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
4. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
5. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
7. Serena (VRL-09334) - Pembury Morian VH17-027-0105
8. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
9. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
10. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
11. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
12. Serena (VRL-09334) - Aidan Lousiana Shandy VH12-035-0174
13. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
14. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
15. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
16. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
17. Uppe (VRL-11253) - Manerva
18. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
19. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
20. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
21. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
22. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
23. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
24. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
26. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
27. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
28. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278