Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 28.11.2019 kutsut 81-100

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 26.02.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 19.11.2019 klo 11:16

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
2. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
3. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
4. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
5. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
6. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
7. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
8. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
9. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
10. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
11. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
12. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
13. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
14. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
15. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
16. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
17. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
18. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
19. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
20. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
21. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
22. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
23. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
24. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
3. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
4. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
5. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
6. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
7. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
8. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
9. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
10. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
11. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
12. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
13. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
14. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
15. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
17. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
18. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
19. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
20. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
21. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
22. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
23. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
24. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
25. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
26. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
27. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797

luokka 3. KN Special (2 sijoittunutta)
1. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
2. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
4. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
6. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Serena (VRL-09334) - Aidan Lousiana Shandy VH12-035-0174
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
3. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
4. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
5. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
6. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
7. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
8. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
9. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
10. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
11. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
12. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
13. Serena (VRL-09334) - Pembury Morian VH17-027-0105
14. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
15. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
16. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
17. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
18. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
19. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
20. Uppe (VRL-11253) - Manerva
21. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
22. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
25. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
26. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
27. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
28. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
29. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130