Safiiritiikerin Kilpailukeskus

KRJ 30.11.2019 kutsut 81-100

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen KRJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345). Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen vasta, kun kutsu VRL:n kalenterissa

Viimeinen osallistumispäivä oli 11.11.2019 ja tänään on 30.05.2020, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. helppo C
2. helppo B
3. KN Special
4. helppo A

Tulokset päivitetty 19.11.2019 klo 11:17

luokka 1. helppo C (5 sijoittunutta)
1. melba (VRL-05772) - Cadogan Rhaedd VH16-024-0164
2. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
3. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
4. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
5. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108
6. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
7. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
8. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
9. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
10. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
11. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
13. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
14. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
15. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
16. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
17. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
18. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
19. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka
20. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
21. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
22. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
23. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
24. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
25. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037

luokka 2. helppo B (5 sijoittunutta)
1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
2. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero
3. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
4. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
5. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
6. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
8. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
9. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
10. melba (VRL-05772) - Llancarfan Meurig VH18-025-0043
11. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
12. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
13. Uppe (VRL-11253) - Kajaus
14. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
17. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
18. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
19. Vibaja (VRL-00727) - Fenllygoch Brisiarth
20. melba (VRL-05772) - Cadogan Nerys
21. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
22. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror
23. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
24. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
25. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
26. Sorel (VRL-00884) - Comhar Trefaesen
27. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609

luokka 3. KN Special (2 sijoittunutta)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
2. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
3. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
4. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
5. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys

luokka 4. helppo A (5 sijoittunutta)
1. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
2. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Caraway
3. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
4. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
6. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Kinuskikummitus
7. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250
8. Pierre (VRL-10531) - Pärren Ärriä VH18-018-0508
9. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rothquést
10. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
11. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
12. Serena (VRL-09334) - Aidan Lousiana Shandy VH12-035-0174
13. Uppe (VRL-11253) - Manerva
14. Uppe (VRL-11253) - Villivoima
15. Serena (VRL-09334) - Pembury Morian VH17-027-0105
16. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
17. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
18. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
19. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Corona
20. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
21. Sorel (VRL-00884) - Govynyon Montgomery
22. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
23. Siguri (VRL-11290) - Mäkituvan Linus VH19-018-0607
24. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712
25. Vibaja (VRL-00727) - Groeneblad's Jasmijn VH18-022-0043
26. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tundra VH19-018-0278
27. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
28. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
29. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471