Safiiritiikerin Kilpailukeskus

MEJ 15.02.2019 kutsut 1-10

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen MEJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire. Osallistujan ei ole välttämätöntä kuulua seuraan, mutta sen saa halutessaan ilmoittaa. Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen Osallistuthan vasta, kun kisat on jaoksen kalenterissa.

Viimeinen osallistumispäivä oli 14.02.2019 ja tänään on 11.12.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. 50 cm
2. 60 cm
3. 70 cm
4. 80 cm
5. 90 cm
6. 100 cm
7. 120 cm
8. 130 cm

Tulokset päivitetty 15.02.2019 klo 10:42

luokka 1. 50 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
2. Pierre - Routapirtin Rin Tin Tin
3. Pierre - Närhen Halippa
4. Anarchy - Wonder Peewee
5. Telma - True Troller
6. Telma - PP's Remina
7. Anarchy - Shocker Sorbet
8. Pierre - Kadon Innokas
9. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
10. Telma - Tiana of Smithloch
11. Pierre - Venividivici Prime
12. Anarchy - Little Mr Frodo
13. Telma - Capriola Dark PÖ
14. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja

luokka 2. 60 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Little Mr Frodo
2. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
3. Telma - PP's Remina
4. Pierre - Pärren Nips&Naps
5. Pierre - Kadon Halogeeni
6. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
7. Pierre - Kaihon Kujerrus
8. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
9. Anarchy - Shocker Sorbet
10. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
11. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
12. Anarchy - Wonder Peewee
13. Pierre - Mustasuon Aliisa
14. Telma - Capriola Dark PÖ
15. Telma - Pöllökummun Taskukoko
16. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
17. Telma - Tiana of Smithloch
18. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio

luokka 3. 70 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
2. Anarchy - Windstorm Peanut
3. Decne - Reissu Missi
4. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
5. Decne - Kanelipulla
6. Telma - A.D. Jesse James
7. Decne - Nitroneiti PUM
8. Pierre - Kadotettu Vempula
9. Anarchy - Karvin
10. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
11. Anarchy - Trolli af Fjelden
12. Pierre - Kadon Kiss-Kiss
13. Telma - Konstantin
14. Telma - Poppy Break
15. Minni - Major Beast
16. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
17. Anarchy - Bendúrr Moseto
18. Pierre - Kadon Sirkli
19. Pierre - Fiktion Sointi
20. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
21. Decne - Kauneuspilkku
22. Tuire - Brynhild Frigfria

luokka 4. 80cm (4 sijoittunut/ta)
1. Decne - Sielunvaellus PUM
2. Anarchy - Pure Passion SE
3. Telma - Goldschale GER
4. Pierre - Kadon Hunninko
5. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
6. Minni - Major Beast
7. Decne - Kauneuspilkku
8. Tuire - Brynhild Frigfria
9. Anarchy - Stardustel al Ranual
10. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
11. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
12. Telma - Toivottoman Omar
13. Pierre - Kadon Hirvitys
14. Decne - Reissu Missi
15. Anarchy - Waver REAC
16. Decne - Nitroneiti PUM
17. Telma - Sven Toofa
18. Pierre - Kadotettu Vempula
19. Tuire - Shalia ox
20. Tuire - Marvelous Magic 51
21. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
22. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
23. Anarchy - Zon`Meisje
24. Pierre - Kadon Valiokas

luokka 5. 90 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Tuire - Shalia ox
2. Telma - Toivottoman Omar
3. Telma - Goldschale GER
4. Pierre - Riikinnevan Tovi
5. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
6. Tuire - Tuinaaja
7. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
8. Pierre - Kaarnan Kepponen
9. Tuire - Una Delm
10. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
11. Pierre - E.T. Voluutti
12. Decne - Liköörikonvehti
13. Tuire - Marvelous Magic 51
14. Pierre - Kadon Kasakka
15. Decne - Mielitietty
16. Decne - Hornanhovin Helmikirous
17. Telma - Avellino
18. Anarchy - Inconspicuous
19. Telma - Sibilla Sova
20. Decne - Onnelan Dynamiitti
21. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
22. Anarchy - Sayeed al Najya
23. Anarchy - Inuysybel
24. Anarchy - Berlingr

luokka 6. 100 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Rørik Prime
2. Anarchy - Chequered Montreal
3. Tuire - Una Delm
4. Telma - Vadeja 'B
5. Decne - Lupsakan Hypotenuusa
6. Pierre - Vice Prime
7. Pierre - Requeisca Prime
8. Anarchy - Aamira ox
9. Decne - Liköörikonvehti
10. Telma - Pöllökummun Hilla
11. Pierre - Aim Civvies Prime
12. Anarchy - Liebeskummer Rewa
13. Tuire - Tuinaaja
14. Anarchy - Rakhsh
15. Tuire - Kings Scoopy Doo
16. Venla - Rakete
17. Decne - Fazerina PUM
18. Venla - Seife
19. Telma - Xarast
20. Telma - Cordella
21. Decne - Neiti Suomi

luokka 7. 120 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Stool Pigeon
2. Pierre - Aim Civvies Prime
3. Anarchy - Honor Honor xx
4. Telma - Carelia RGE
5. Telma - Egyedülálló Cicám
6. Pierre - Requeisca Prime
7. Telma - Mumson Devil
8. Tuire - Phaedra xx
9. Pierre - Heroic Deed Thrill
10. Anarchy - Secret Sun Princess
11. Anarchy - Ballencia
12. Telma - All Night Troublemaker Z
13. Pierre - Vice Prime

luokka 8. 130 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Acamas AWB
2. Anarchy - Phaedra Minya
3. Anarchy - Jeronimo von Radon
4. Pierre - Kannada Thrill
5. Pierre - Untold Unity BE
6. Tuire - Phaedra xx
7. Telma - Solero's Express
8. Telma - Tíhon Sova
9. Anarchy - AX Bolder Than Thou xx
10. Pierre - Skyeye Prime
11. Telma - Cuscomtre Cro
12. Telma - All Night Troublemaker Z
13. Pierre - Skyfall Thrill