Safiiritiikerin Kilpailukeskus

MEJ 24.02.2019 kutsut 1-10

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen MEJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire. Osallistujan ei ole välttämätöntä kuulua seuraan, mutta sen saa halutessaan ilmoittaa. Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen Osallistuthan vasta, kun kisat on jaoksen kalenterissa.

Viimeinen osallistumispäivä oli 14.02.2019 ja tänään on 17.10.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. 50 cm
2. 60 cm
3. 70 cm
4. 80 cm
5. 90 cm
6. 100 cm
7. 120 cm
8. 130 cm

Tulokset päivitetty 15.02.2019 klo 10:53

luokka 1. 50 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Venividivici Prime
2. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
3. Anarchy - Little Mr Frodo
4. Telma - True Troller
5. Telma - Capriola Dark PÖ
6. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
7. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
8. Telma - PP's Remina
9. Pierre - Routapirtin Rin Tin Tin
10. Anarchy - Wonder Peewee
11. Pierre - Kadon Innokas
12. Telma - Tiana of Smithloch
13. Anarchy - Shocker Sorbet
14. Pierre - Närhen Halippa

luokka 2. 60 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Kadon Halogeeni
2. Anarchy - Wonder Peewee
3. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
4. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
5. Anarchy - Little Mr Frodo
6. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
7. Pierre - Pärren Nips&Naps
8. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
9. Telma - Pöllökummun Taskukoko
10. Telma - Capriola Dark PÖ
11. Pierre - Kaihon Kujerrus
12. Pierre - Mustasuon Aliisa
13. Anarchy - Shocker Sorbet
14. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
15. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
16. Telma - PP's Remina
17. Telma - Tiana of Smithloch
18. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka

luokka 3. 70 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
2. Anarchy - Bendúrr Moseto
3. Decne - Nitroneiti PUM
4. Decne - Kanelipulla
5. Pierre - Kadotettu Vempula
6. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
7. Minni - Major Beast
8. Decne - Kauneuspilkku
9. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
10. Anarchy - Windstorm Peanut
11. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
12. Telma - Poppy Break
13. Anarchy - Karvin
14. Telma - A.D. Jesse James
15. Pierre - Kadon Kiss-Kiss
16. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
17. Pierre - Fiktion Sointi
18. Tuire - Brynhild Frigfria
19. Decne - Reissu Missi
20. Anarchy - Trolli af Fjelden
21. Pierre - Kadon Sirkli
22. Telma - Konstantin

luokka 4. 80cm (4 sijoittunut/ta)
1. Decne - Sielunvaellus PUM
2. Anarchy - Pure Passion SE
3. Tuire - Shalia ox
4. Minni - Major Beast
5. Pierre - Kadon Hirvitys
6. Decne - Kauneuspilkku
7. Anarchy - Stardustel al Ranual
8. Decne - Reissu Missi
9. Telma - Sven Toofa
10. Anarchy - Waver REAC
11. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
12. Telma - Goldschale GER
13. Tuire - Marvelous Magic 51
14. Pierre - Kadotettu Vempula
15. Pierre - Kadon Hunninko
16. Anarchy - Zon`Meisje
17. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
18. Telma - Toivottoman Omar
19. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
20. Tuire - Brynhild Frigfria
21. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
22. Pierre - Kadon Valiokas
23. Decne - Nitroneiti PUM
24. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio

luokka 5. 90 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
2. Pierre - Kaarnan Kepponen
3. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
4. Pierre - Kadon Kasakka
5. Tuire - Tuinaaja
6. Pierre - Riikinnevan Tovi
7. Telma - Sibilla Sova
8. Telma - Toivottoman Omar
9. Decne - Liköörikonvehti
10. Tuire - Una Delm
11. Tuire - Marvelous Magic 51
12. Decne - Mielitietty
13. Decne - Onnelan Dynamiitti
14. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
15. Decne - Hornanhovin Helmikirous
16. Anarchy - Sayeed al Najya
17. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
18. Anarchy - Berlingr
19. Pierre - E.T. Voluutti
20. Anarchy - Inuysybel
21. Telma - Goldschale GER
22. Tuire - Shalia ox
23. Telma - Avellino
24. Anarchy - Inconspicuous

luokka 6. 100 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Decne - Liköörikonvehti
2. Anarchy - Aamira ox
3. Telma - Pöllökummun Hilla
4. Telma - Xarast
5. Tuire - Kings Scoopy Doo
6. Tuire - Tuinaaja
7. Decne - Fazerina PUM
8. Venla - Seife
9. Decne - Lupsakan Hypotenuusa
10. Telma - Vadeja 'B
11. Anarchy - Rakhsh
12. Anarchy - Chequered Montreal
13. Pierre - Requeisca Prime
14. Pierre - Vice Prime
15. Tuire - Una Delm
16. Telma - Cordella
17. Decne - Neiti Suomi
18. Venla - Rakete
19. Pierre - Aim Civvies Prime
20. Pierre - Rørik Prime
21. Anarchy - Liebeskummer Rewa

luokka 7. 120 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Aim Civvies Prime
2. Telma - Egyedülálló Cicám
3. Pierre - Requeisca Prime
4. Anarchy - Stool Pigeon
5. Telma - Carelia RGE
6. Pierre - Heroic Deed Thrill
7. Pierre - Vice Prime
8. Tuire - Phaedra xx
9. Anarchy - Secret Sun Princess
10. Anarchy - Honor Honor xx
11. Telma - Mumson Devil
12. Telma - All Night Troublemaker Z
13. Anarchy - Ballencia

luokka 8. 130 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Acamas AWB
2. Telma - Solero's Express
3. Anarchy - Jeronimo von Radon
4. Telma - Cuscomtre Cro
5. Telma - All Night Troublemaker Z
6. Anarchy - AX Bolder Than Thou xx
7. Telma - Tíhon Sova
8. Tuire - Phaedra xx
9. Pierre - Kannada Thrill
10. Pierre - Skyeye Prime
11. Pierre - Untold Unity BE
12. Pierre - Skyfall Thrill
13. Anarchy - Phaedra Minya