Safiiritiikerin Kilpailukeskus

MEJ 11.03.2019 kutsut 11-20

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen MEJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire. Osallistujan ei ole välttämätöntä kuulua seuraan, mutta sen saa halutessaan ilmoittaa. Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen Osallistuthan vasta, kun kisat on jaoksen kalenterissa.

Viimeinen osallistumispäivä oli 09.03.2019 ja tänään on 17.10.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. 50 cm
2. 60 cm
3. 70 cm
4. 80 cm
5. 90 cm
6. 100 cm
7. 120 cm
8. 130 cm

Tulokset päivitetty 10.03.2019 klo 19:39

luokka 1. 50 cm (2 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Little Mr Frodo
2. Pierre - Routapirtin Rin Tin Tin
3. Pierre - Venividivici Prime
4. Anarchy - Shocker Sorbet
5. Anarchy - Wonder Peewee
6. Pierre - Närhen Halippa
7. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka

luokka 2. 60 cm (2 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Kadon Hunninko
2. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
3. Anarchy - Wonder Peewee
4. Anarchy - Little Mr Frodo
5. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
6. Pierre - Kadon Innokas
7. Pierre - Kadotettu Vempula
8. Anarchy - Shocker Sorbet

luokka 3. 70 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Mustasuon Aliisa
2. Decne - Reissu Missi
3. Anarchy - Trolli af Fjelden
4. Pierre - Pärren Nips&Naps
5. Decne - Kauneuspilkku
6. Anarchy - Windstorm Peanut
7. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
8. Pierre - Kaihon Kujerrus
9. Decne - Sielunvaellus PUM
10. Tuire - Brynhild Frigfria
11. Anarchy - Bendúrr Moseto

luokka 4. 80cm (3 sijoittunut/ta)
1. Tuire - Shalia ox
2. Anarchy - Waver REAC
3. Decne - Kuningatarpulla PUM
4. Anarchy - Pure Passion SE
5. Tuire - Marvelous Magic 51
6. Tuire - Brynhild Frigfria
7. Decne - Nitroneiti PUM
8. Pierre - Kadon Sirkli
9. Pierre - Kadon Hirvitys
10. Anarchy - Zon`Meisje
11. Pierre - Fiktion Sointi
12. Decne - Kanelipulla

luokka 5. 90 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Decne - Onnelan Dynamiitti
2. Decne - Hornanhovin Helmikirous
3. Decne - Mielitietty
4. Anarchy - Inconspicuous
5. Anarchy - Inuysybel
6. Pierre - Kototallin Kryptoni
7. Tuire - Una Delm
8. Pierre - E.T. Voluutti
9. Pierre - Kaarnan Kepponen
10. Tuire - Marvelous Magic 51
11. Anarchy - Berlingr
12. Tuire - Shalia ox

luokka 6. 100 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Venla - Rakete
2. Pierre - Vice Prime
3. Pierre - Spiderspot
4. LP - Mörkövaaran Savukapina
5. Decne - Fazerina PUM
6. LP - Mörkövaaran Vadelmavaino
7. Decne - Neiti Suomi
8. Venla - Seife
9. Pierre - Requeisca Prime
10. Anarchy - Liebeskummer Rewa
11. Tuire - Una Delm
12. Anarchy - Rakhsh
13. Tuire - Kings Scoopy Doo
14. Decne - Lupsakan Hypotenuusa
15. Anarchy - Aamira ox
16. LP - Lakupoika

luokka 7. 120 cm (2 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Requeisca Prime
2. Anarchy - Ballencia
3. Pierre - Vice Prime
4. Anarchy - Secret Sun Princess
5. Pierre - Spiderspot
6. Anarchy - Honor Honor xx

luokka 8. 130 cm (1 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Phaedra Minya
2. Anarchy - AX Bolder Than Thou xx
3. Anarchy - Acamas AWB