Safiiritiikerin Kilpailukeskus

MEJ 16.02.2019 kutsut 1-10

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen MEJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire. Osallistujan ei ole välttämätöntä kuulua seuraan, mutta sen saa halutessaan ilmoittaa. Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen Osallistuthan vasta, kun kisat on jaoksen kalenterissa.

Viimeinen osallistumispäivä oli 14.02.2019 ja tänään on 11.12.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. 50 cm
2. 60 cm
3. 70 cm
4. 80 cm
5. 90 cm
6. 100 cm
7. 120 cm
8. 130 cm

Tulokset päivitetty 15.02.2019 klo 10:43

luokka 1. 50 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Telma - Capriola Dark PÖ
2. Telma - True Troller
3. Pierre - Kadon Innokas
4. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
5. Pierre - Venividivici Prime
6. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
7. Anarchy - Shocker Sorbet
8. Anarchy - Little Mr Frodo
9. Pierre - Närhen Halippa
10. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
11. Pierre - Routapirtin Rin Tin Tin
12. Telma - PP's Remina
13. Anarchy - Wonder Peewee
14. Telma - Tiana of Smithloch

luokka 2. 60 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
2. Pierre - Pärren Nips&Naps
3. Telma - Capriola Dark PÖ
4. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
5. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
6. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
7. Telma - Pöllökummun Taskukoko
8. Anarchy - Wonder Peewee
9. Pierre - Kaihon Kujerrus
10. Telma - PP's Remina
11. Anarchy - Shocker Sorbet
12. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
13. Anarchy - Little Mr Frodo
14. Pierre - Mustasuon Aliisa
15. Pierre - Kadon Halogeeni
16. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
17. Telma - Tiana of Smithloch
18. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio

luokka 3. 70 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Fiktion Sointi
2. Telma - Konstantin
3. Minni - Major Beast
4. Tuire - Brynhild Frigfria
5. Anarchy - Windstorm Peanut
6. Decne - Kauneuspilkku
7. Anarchy - Trolli af Fjelden
8. Pierre - Kadon Sirkli
9. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
10. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
11. Pierre - Kadotettu Vempula
12. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
13. Telma - A.D. Jesse James
14. Anarchy - Karvin
15. Telma - Poppy Break
16. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
17. Decne - Reissu Missi
18. Pierre - Kadon Kiss-Kiss
19. Decne - Nitroneiti PUM
20. Anarchy - Bendúrr Moseto
21. Decne - Kanelipulla
22. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää

luokka 4. 80cm (4 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Waver REAC
2. Pierre - Kadon Hunninko
3. Decne - Sielunvaellus PUM
4. Telma - Goldschale GER
5. Telma - Toivottoman Omar
6. Anarchy - Stardustel al Ranual
7. Tuire - Marvelous Magic 51
8. Decne - Reissu Missi
9. Pierre - Kadotettu Vempula
10. Minni - Major Beast
11. Pierre - Kadon Valiokas
12. Tuire - Brynhild Frigfria
13. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
14. Tuire - Shalia ox
15. Anarchy - Zon`Meisje
16. Pierre - Kadon Hirvitys
17. Telma - Sven Toofa
18. Decne - Nitroneiti PUM
19. Anarchy - Pure Passion SE
20. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
21. Decne - Kauneuspilkku
22. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
23. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
24. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö

luokka 5. 90 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Decne - Liköörikonvehti
2. Tuire - Marvelous Magic 51
3. Tuire - Una Delm
4. Anarchy - Inconspicuous
5. Anarchy - Sayeed al Najya
6. Telma - Toivottoman Omar
7. Telma - Sibilla Sova
8. Pierre - Kaarnan Kepponen
9. Tuire - Tuinaaja
10. Anarchy - Berlingr
11. Decne - Onnelan Dynamiitti
12. Decne - Mielitietty
13. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
14. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
15. Telma - Goldschale GER
16. Telma - Avellino
17. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
18. Pierre - Kadon Kasakka
19. Anarchy - Inuysybel
20. Pierre - Riikinnevan Tovi
21. Tuire - Shalia ox
22. Decne - Hornanhovin Helmikirous
23. Pierre - E.T. Voluutti
24. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää

luokka 6. 100 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Telma - Pöllökummun Hilla
2. Pierre - Aim Civvies Prime
3. Decne - Fazerina PUM
4. Decne - Liköörikonvehti
5. Anarchy - Chequered Montreal
6. Pierre - Vice Prime
7. Tuire - Tuinaaja
8. Pierre - Requeisca Prime
9. Anarchy - Rakhsh
10. Tuire - Una Delm
11. Telma - Cordella
12. Pierre - Rørik Prime
13. Venla - Rakete
14. Anarchy - Liebeskummer Rewa
15. Anarchy - Aamira ox
16. Telma - Vadeja 'B
17. Telma - Xarast
18. Decne - Lupsakan Hypotenuusa
19. Tuire - Kings Scoopy Doo
20. Decne - Neiti Suomi
21. Venla - Seife

luokka 7. 120 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Telma - All Night Troublemaker Z
2. Telma - Carelia RGE
3. Anarchy - Secret Sun Princess
4. Telma - Egyedülálló Cicám
5. Anarchy - Honor Honor xx
6. Pierre - Requeisca Prime
7. Pierre - Aim Civvies Prime
8. Telma - Mumson Devil
9. Anarchy - Stool Pigeon
10. Anarchy - Ballencia
11. Tuire - Phaedra xx
12. Pierre - Heroic Deed Thrill
13. Pierre - Vice Prime

luokka 8. 130 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Telma - All Night Troublemaker Z
2. Anarchy - Phaedra Minya
3. Pierre - Kannada Thrill
4. Pierre - Skyeye Prime
5. Anarchy - AX Bolder Than Thou xx
6. Anarchy - Acamas AWB
7. Anarchy - Jeronimo von Radon
8. Pierre - Untold Unity BE
9. Telma - Cuscomtre Cro
10. Telma - Solero's Express
11. Tuire - Phaedra xx
12. Telma - Tíhon Sova
13. Pierre - Skyfall Thrill