Safiiritiikerin Kilpailukeskus

MEJ 20.03.2019 kutsut 11-20

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen MEJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire. Osallistujan ei ole välttämätöntä kuulua seuraan, mutta sen saa halutessaan ilmoittaa. Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.

Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 3:lla hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen Osallistuthan vasta, kun kisat on jaoksen kalenterissa.

Viimeinen osallistumispäivä oli 09.03.2019 ja tänään on 17.10.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. 50 cm
2. 60 cm
3. 70 cm
4. 80 cm
5. 90 cm
6. 100 cm
7. 120 cm
8. 130 cm

Tulokset päivitetty 10.03.2019 klo 19:46

luokka 1. 50 cm (2 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Venividivici Prime
2. Pierre - Routapirtin Rin Tin Tin
3. Anarchy - Shocker Sorbet
4. Anarchy - Wonder Peewee
5. Anarchy - Little Mr Frodo
6. Pierre - Närhen Halippa
7. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka

luokka 2. 60 cm (2 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Kadon Innokas
2. Anarchy - Wonder Peewee
3. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
4. Anarchy - Shocker Sorbet
5. Anarchy - Little Mr Frodo
6. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
7. Pierre - Kadon Hunninko
8. Pierre - Kadotettu Vempula

luokka 3. 70 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
2. Tuire - Brynhild Frigfria
3. Pierre - Mustasuon Aliisa
4. Decne - Sielunvaellus PUM
5. Decne - Kauneuspilkku
6. Decne - Reissu Missi
7. Pierre - Pärren Nips&Naps
8. Pierre - Kaihon Kujerrus
9. Anarchy - Trolli af Fjelden
10. Anarchy - Windstorm Peanut
11. Anarchy - Bendúrr Moseto

luokka 4. 80cm (3 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Kadon Sirkli
2. Tuire - Shalia ox
3. Pierre - Kadon Hirvitys
4. Decne - Nitroneiti PUM
5. Pierre - Fiktion Sointi
6. Tuire - Marvelous Magic 51
7. Tuire - Brynhild Frigfria
8. Decne - Kuningatarpulla PUM
9. Decne - Kanelipulla
10. Anarchy - Pure Passion SE
11. Anarchy - Waver REAC
12. Anarchy - Zon`Meisje

luokka 5. 90 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Decne - Hornanhovin Helmikirous
2. Tuire - Una Delm
3. Decne - Onnelan Dynamiitti
4. Pierre - Kototallin Kryptoni
5. Tuire - Shalia ox
6. Tuire - Marvelous Magic 51
7. Anarchy - Inconspicuous
8. Pierre - Kaarnan Kepponen
9. Anarchy - Berlingr
10. Anarchy - Inuysybel
11. Pierre - E.T. Voluutti
12. Decne - Mielitietty

luokka 6. 100 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Tuire - Una Delm
2. Decne - Fazerina PUM
3. LP - Mörkövaaran Vadelmavaino
4. Pierre - Requeisca Prime
5. LP - Lakupoika
6. LP - Mörkövaaran Savukapina
7. Decne - Neiti Suomi
8. Anarchy - Rakhsh
9. Tuire - Kings Scoopy Doo
10. Anarchy - Liebeskummer Rewa
11. Pierre - Vice Prime
12. Venla - Rakete
13. Venla - Seife
14. Pierre - Spiderspot
15. Decne - Lupsakan Hypotenuusa
16. Anarchy - Aamira ox

luokka 7. 120 cm (2 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Secret Sun Princess
2. Anarchy - Honor Honor xx
3. Pierre - Spiderspot
4. Pierre - Vice Prime
5. Pierre - Requeisca Prime
6. Anarchy - Ballencia

luokka 8. 130 cm (1 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Phaedra Minya
2. Anarchy - AX Bolder Than Thou xx
3. Anarchy - Acamas AWB